|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ino musze jaja wyciagnac i pranie z pralki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19 |
co to za gówno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Kemp działasz  chuj nie działanie..  ale nie bede spał już..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19 |
tego się najbardziej boje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi przełamiesz się jeszcze raz Raz Ci się udało.  Nie nie miła Pani, bo reprezentacje interesują mnie, że tak określę, w dolnej strefie stanów średnich i nie mam w planach oglądania tych mistrzostw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
ostatnia kolejka naszej najlepszej z mozliwych lig na swiecie wiec taka ciekawostka
gdy kursy spadaly to druzyna ta o dziwo strzelala rywalom gola, i to oojetnie bylo czy z ekipa z kursem 1,5 czy 5,5. Czesto bylo tak gdy kursy sie dosyc sporo wahały to okazywalo sie ze nawet ta ekipa wygra swoj mecz.
ostatnia kolejka wiec
stal (niestety tutaj sie spoznilem) cracovia (tutaj min 1-1 bydzie) kielce legnica (jesli legnica nie strzeli w zabrzu, to ojro na powaznie zastanowi sie po co tak naprawde jest na tym forum) rakow
najlepiej sprawdzac tuz przez rozpoczeciem czy ciagnie w dol
ja sprawdzalem na betexplorer, sprawdzalo sie to od lipca
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
To mówisz, że lało jak z "centa" w tym Katarze...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Witaj XXXXXX
W związku z wymaganiami regulacyjnymi, wprowadzono sprawdzenie statusu aktywności, które będzie się zawsze odbywało przy pierwszej próbie postawienia zakładu, po zalogowaniu się. W tym samym czasie będziesz mógł być aktywny tylko u jednego operatora zakładów. Oznacza to, że będąc aktywnym u nas, nie będziesz mógł stawiać zakładów u innych operatorów, do momentu kiedy będziesz nieaktywny u nas. Żeby uzyskać nieaktywny status, musisz wylogować się ze swojego konta bet365. W ten sposób do Centralnego Rejestru zostanie wysłana informacja, że już nie jesteś aktywnym klientem. Prosimy zwrócić uwagę, że jak już będziesz nieaktywny, to będziesz mógł stawiać zakłady u innego operatora, dopiero po 5-minutowej przerwie. Jeśli w danej chwili jesteś aktywny u innego operatora zakładów, to upewnij się, że najpierw jesteś nieaktywny, zanim będziesz mógł przystąpić do zakładów u nas. Aby tego dokonać, postępuj zgodnie z wytycznymi innego operatora zakładów, zanim zalogujesz się na swoje konto bet365. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół bet365
nie pozdrawiam ich  to w DE to wprowadzili czy o co chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Kanada ładnie w chuja gra to bedzie czarny kon mimo wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Witaj XXXXXX
W związku z wymaganiami regulacyjnymi, wprowadzono sprawdzenie statusu aktywności, które będzie się zawsze odbywało przy pierwszej próbie postawienia zakładu, po zalogowaniu się. W tym samym czasie będziesz mógł być aktywny tylko u jednego operatora zakładów. Oznacza to, że będąc aktywnym u nas, nie będziesz mógł stawiać zakładów u innych operatorów, do momentu kiedy będziesz nieaktywny u nas. Żeby uzyskać nieaktywny status, musisz wylogować się ze swojego konta bet365. W ten sposób do Centralnego Rejestru zostanie wysłana informacja, że już nie jesteś aktywnym klientem. Prosimy zwrócić uwagę, że jak już będziesz nieaktywny, to będziesz mógł stawiać zakłady u innego operatora, dopiero po 5-minutowej przerwie. Jeśli w danej chwili jesteś aktywny u innego operatora zakładów, to upewnij się, że najpierw jesteś nieaktywny, zanim będziesz mógł przystąpić do zakładów u nas. Aby tego dokonać, postępuj zgodnie z wytycznymi innego operatora zakładów, zanim zalogujesz się na swoje konto bet365. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół bet365
nie pozdrawiam ich  to w DE to wprowadzili czy o co chodzi tak w de ale nie wiem jak to wyglada w praktyce
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Witaj XXXXXX
W związku z wymaganiami regulacyjnymi, wprowadzono sprawdzenie statusu aktywności, które będzie się zawsze odbywało przy pierwszej próbie postawienia zakładu, po zalogowaniu się. W tym samym czasie będziesz mógł być aktywny tylko u jednego operatora zakładów. Oznacza to, że będąc aktywnym u nas, nie będziesz mógł stawiać zakładów u innych operatorów, do momentu kiedy będziesz nieaktywny u nas. Żeby uzyskać nieaktywny status, musisz wylogować się ze swojego konta bet365. W ten sposób do Centralnego Rejestru zostanie wysłana informacja, że już nie jesteś aktywnym klientem. Prosimy zwrócić uwagę, że jak już będziesz nieaktywny, to będziesz mógł stawiać zakłady u innego operatora, dopiero po 5-minutowej przerwie. Jeśli w danej chwili jesteś aktywny u innego operatora zakładów, to upewnij się, że najpierw jesteś nieaktywny, zanim będziesz mógł przystąpić do zakładów u nas. Aby tego dokonać, postępuj zgodnie z wytycznymi innego operatora zakładów, zanim zalogujesz się na swoje konto bet365. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół bet365
nie pozdrawiam ich  to w DE to wprowadzili czy o co chodzi tak w de ale nie wiem jak to wyglada w praktyce Pacyf jak przeczyta co tam sie odjaniepawla to na CPN pojdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,779 Likes: 10 |
Pozdrawiam z pogranicza Tuska...tanio w chuj w tej Łęknicy...nie to co w Czechach
Piwko średnio 2 jurki..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
Pacyfek nie może bo bierze tabletki na nadciśnienie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
Pozdrawiam z pogranicza Tuska...tanio w chuj w tej Łęknicy...nie to co w Czechach
Piwko średnio 2 jurki.. Kijanka ładna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Dortmund wygląda jakby grał w 8 miu
ale takich paralityków jak Sule Hazard czy Hummels nie liczycie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4,174 |
chyba w Płocku 2 bramki juz nie bedzie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|