|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571 |
mógłbyś napisać w słowo w słowo co napisałes do nich? bo ja napisalem, że nie będę korzystał i przysłali mi z powrotem maila z prośbą o karte <zakłopotany>
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Wejscie na czata upomnienie sie o zwerifikowanie konta 10 minut werfikacja minuta nastapila weryfikacja zalogowanie na konto po minucie kasa na netelerze. Ps. A niektorzy juz tak psioczyli:)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Wejscie na czata upomnienie sie o zwerifikowanie konta 10 minut werfikacja minuta nastapila weryfikacja zalogowanie na konto po minucie kasa na netelerze. Ps. A niektorzy juz tak psioczyli:) a może coś dokłądniej byś opisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jesteś jednym z nielicznych którzy dokonali tej sztuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Wejscie na czata upomnienie sie o zwerifikowanie konta 10 minut werfikacja minuta nastapila weryfikacja zalogowanie na konto po minucie kasa na netelerze. Ps. A niektorzy juz tak psioczyli:) a może coś dokłądniej byś opisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jesteś jednym z nielicznych którzy dokonali tej sztuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> no powiedzialem panu ze chce zwerifikowac konto za juz wyslalem do do nich maila w ktorym byl skan dowodu skan paszportu i skan wyciagu z banku, a konto dalej mam nie zwerifikowane. Pan zapytal o moje dane chwile nie odpowiadal po czym napisal ze wlasni mi aktywuje konto i ze mam sie wylogowac i zalogowac. Zrobilem do wszedlem do opcji wyplat i wyplacilem na netellera po jakiejs minucie kasa byla na koncie neteller. Nie wiem co mam jeszcze dokladniej opisac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
od tygodnia nie moge sie wbic na tego czata, probuje po kilkanascie minut i nic.. moze macie jakies tricki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
patrzac na posty ludzi ktorym sie udalo wbic na czata, to oni chyba tam pracuja tylko w godzinach 10-13? cos kolo tego, wiec w tym czasie trzeba probowac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
patrzac na posty ludzi ktorym sie udalo wbic na czata, to oni chyba tam pracuja tylko w godzinach 10-13? cos kolo tego, wiec w tym czasie trzeba probowac ja probowalem od 10.30 jakos po 10-12 razie sie udalo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Od 10 już sie dobijam na czata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i nic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
dzisiaj jest sobota moze w weekend maja wolne..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
uuuu no możliwe, od pon-pt jestem w szkole do conajmniej 14 wiec niewiem kiedy sie do nich wbije, pozostaje liczyc na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na odpowiedz czekam de facto juz tydzien...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
uuuu no możliwe, od pon-pt jestem w szkole do conajmniej 14 wiec niewiem kiedy sie do nich wbije, pozostaje liczyc na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na odpowiedz czekam de facto juz tydzien... jak znasz angielski to zadzwon do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ja tak zrobiłem i mnie zweryfikowali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298 |
Wreszcie zweryfikowali mi po samych mailach .... ufff ale wysłałem wczoraj trzy razy im jeszcze dokomenty mimo iz poltora tygodnia wczesniej to zrobiłem..... ale sie jakoś udało.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3 |
Czy mozna od nich wyplacic pieniadze na konto bankowe przelewem?? I co trzeba wyslac im aby zweryfikowali konto?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405 |
juz prawie dwa tygodnie weryfikuja mi konto ma ktos tak samo?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
juz prawie dwa tygodnie weryfikuja mi konto ma ktos tak samo? musisz na czacie kogos zlapac, to wtedy Ci zweryfikuje w 10 minut, bo tak normalnie to chyba sie nie doczekasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Ja tez wlasnie czekam i czekam i czekam, na maila brak odpowiedzi a na czata wbic sie nie moge  w ostateczosci do nich zadzwonie...ale troche sie boje czy sie dogadam, z moim słowianskim akcentem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Po dwóch czy trzech tygodniach łaskawie się odezwali że rachunek mam aktywny i zweryfikowany, mają tempo
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Znowu mi sie ugralo troche tam ugrac z tych 5E co sobie zostawilem przed 1 wplata,no i znow widze, ze Euro zablokowane w Neteller eh..
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691 |
haha właśnie wbiłem na chata ale koleś jakis mało mówny ...napisałem mu czy zweryfikuje mi konto ale milczy cham jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991 |
Jak ktos dzwonil to jaki numer wstuka? Wstukalem ten co podali dla ludzi spoza UK na poczatku +44 ale coś nie chce dzialac 
|
|
|
Link skopiowany do schowka