|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
Ja to się zastanawiam po co przerwali rozgrywki NajLigiŚwiata. Ilu tam z tej Ligi na te wakacje do Kataru pojechało. spokojnie można było jeszcze 4 kolejki rozegrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
Nam Pasuje żeby Meksiory pojechały Argentynę i co jeszcze nam pasuje? Legia poza Top 3 , Jaga utrzymanko i żeby Polska wyszła z grupy a myślałem żeś sojusznik sory, mam zakład z Teo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
A przypomniałem sobie. Trudno żeby Szczena to puścił co oni nazywają interwencją meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ja to się zastanawiam po co przerwali rozgrywki NajLigiŚwiata. Ilu tam z tej Ligi na te wakacje do Kataru pojechało. spokojnie można było jeszcze 4 kolejki rozegrać. A 1 ligi ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
Ciekawe czy nasz król by dał wolne w sobotę da nam wolne bo mecz o wszystko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
Z niewolnika nie ma pracownika
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Mam takie same przeczucie jak przed meczem ze Szwedami, wypunktujemy dzikusów. Skromnie, ale te 1:0 dla PL typuję! Blisko było. Meksyk zagrał straszny piach. Szkoda tego karnego, nie ma co tutaj się rozpisywać, strzelił, nie strzelił. Fakt jest taki, że jesteśmy w najgorszej sytuacji w grupie, bo z taką grą to za dużo nie ugramy z kolejnymi rywalami, bo jeden przeciwnik jest o level wyżej, a drugi o kilka klas.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,392 |
Mam takie same przeczucie jak przed meczem ze Szwedami, wypunktujemy dzikusów. Skromnie, ale te 1:0 dla PL typuję! Blisko było. Meksyk zagrał straszny piach. Szkoda tego karnego, nie ma co tutaj się rozpisywać, strzelił, nie strzelił. Fakt jest taki, że jesteśmy w najgorszej sytuacji w grupie, bo z taką grą to za dużo nie ugramy z kolejnymi rywalami, bo jeden przeciwnik jest o level wyżej, a drugi o kilka klas. Argentyna też była i ile mają punktów?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,425 Likes: 2 |
Ja to się zastanawiam po co przerwali rozgrywki NajLigiŚwiata. Ilu tam z tej Ligi na te wakacje do Kataru pojechało. spokojnie można było jeszcze 4 kolejki rozegrać. A 1 ligi ? tu już całkowit patologia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478 Likes: 19 |
Ja to się zastanawiam po co przerwali rozgrywki NajLigiŚwiata. Ilu tam z tej Ligi na te wakacje do Kataru pojechało. spokojnie można było jeszcze 4 kolejki rozegrać. 3
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,478 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Donau o1,5 @7,75..na rozluźnienie.. Arcadio in na zmęczonego!! najebali 8 ale żadnej ci
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Kangury zrobią niespodziankę Robercik? 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Nam Pasuje żeby Meksiory pojechały Argentynę i co jeszcze nam pasuje? Legia poza Top 3 , Jaga utrzymanko i żeby Polska wyszła z grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Kangury zrobią BTS. Setny mecz zobowiązuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,744 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Kangury zrobią BTS. Setny mecz zobowiązuje moje stanowcze vote!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2014
Posty: 3,727 |
Mam takie same przeczucie jak przed meczem ze Szwedami, wypunktujemy dzikusów. Skromnie, ale te 1:0 dla PL typuję! Blisko było. Meksyk zagrał straszny piach. Szkoda tego karnego, nie ma co tutaj się rozpisywać, strzelił, nie strzelił. Fakt jest taki, że jesteśmy w najgorszej sytuacji w grupie, bo z taką grą to za dużo nie ugramy z kolejnymi rywalami, bo jeden przeciwnik jest o level wyżej, a drugi o kilka klas. Argentyna też była i ile mają punktów? Argentyna fakt ma 0 pkt, ale zaryzykuję stwierdzenie, że z nami mają większą szansę na powiększenie stanu konta, niż my. No z Arabusami to już nóż na gardle. Ahahhaa teraz nie trzeba czekać do trzeciego meczu...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|