Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 88 1 2 20 21 22 23 24 87 88
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
Originally Posted by wHiTe_StAr
Łukasz wstał na siku
ale czy wyszedł z łóżka..

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by burbon
Originally Posted by wHiTe_StAr
Łukasz wstał na siku
ale czy wyszedł z łóżka..

.. a jeśli nawet, to czy sikał na stojąco, czy na siedząco..

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
Gdyby np nie chciało mu się wyjść z łóżka, to możliwa jest jeszcze trzecia opcja...na leżąco hmm

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Originally Posted by kemp
Originally Posted by kemp

NHL
NHL
HNL!

mad
Jaki ładny kupon.
Widać że się zna

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
miałem wizje, ze widze krążek..

w sumie dobrze, ze tak wyszło, bo przynajmniej mi wybili z głowy typowanie hokeja laugh

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dzień dobry toast

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Emocje w grupach E i F za nami

[Linked Image from i.ibb.co] [imgbb.com]
[Linked Image from i.ibb.co] [imgbb.com]

[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]


Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dziś grają

G i H

[Linked Image from i.ibb.co] [imgbb.com]
[Linked Image from i.ibb.co] [imgbb.com]

[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Konkurs Tajbrek 2022

Finał

Buko - Pacyf 1-2

O 3 miejsce

Akhu - Poozon 0-0

Finał turnieju pocieszenia

ANZELMO - faster23 1-2



[Linked Image from i.ibb.co] [imgbb.com]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
Zajmij się przygotowaniami do swojego meczu dziś..taktyka, kto do karnych, na kogo laga....

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
Bo ja stawiam wynik 1-1..jak nie wejdzie to wiem, kto będzie musiał oddać.. cool

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Sensei
Graliśmy catenaccio, dlatego z przodu tak słabo wyszło, Akhu potwierdzi
mi sie juz nie chce na forumie pisac o taktyce (nie chodzi mi Pacyfku o ustawienie 4-4-2)
To co wczoraj zagrali to byloby obraza stylu catenaccio, ale ogolnie Sensei tak. Zgadza sie. Ten nasz strateg, wymyslil ze mamy wybijac kazda pilke i to caly pomysl.

I teraz tak, zebys Pacyfku nie myślał ze robie sobie jakies przytyki do Ciebie smile

Uwazam od kilku lat ze marnujemy najlepsze pokolenie w historii wybierając takich trenerow.
Ludzie sie czepiaja Ziela i Lewego, bo nic nie graja. Tylko popatrzmy na mecz z meksykiem.

Nie mamy pomyslu, ani jednego!, na wyprowadzenie pilki. Na konstrukcje akcji. Srodkowy obronca ma pilke, bach do przodu górą. Obronca skrajny ma piłkę, bach przerzut górą. Nie ma tu checi wyjścia spod presingu. Checi pokazania sie na pozycje.
Jakby w Napoli Kim, Di Lorenzo, Mario Rui itd.wpadli na pomysl wybicia chocby co 3 piłki góra bez ladu i skladu do Osimhena, to by Spalettiemu wlosy odrosly i jeszcze raz wypadły.

Nie mozna w nowoczesnej pilce grac tylko i wylacznie (tautologia zamierzona) lagi na napastnika. To nie jest taktyka obronna tylko prymitywna próba przetrwania meczu.
Musi byc chocby ze 3 przygotowane schematy wyjscia z pilka od obroncow na połowę przeciwnika. Jakby to mialo trwac 2 minuty i bylo przegrane ze 2 razy od lewego do prawego obroncy, ale trzeba tego probowac!

Mamy zawodnikow z topowych klubow Europy, a trener po meczu bredzi ze jedyna szansa na nie przegranie z mocarna druzyna Meksyku bylo wlasnie takie granie. Że co prosze?! To my mamy najlepszego napastnika swiata. Pomocnika, ktorego pol Europy by chcialo. Dwoch graczy Juve. Itd itd. a opowiadamy i sprowadzamy sie do jakiejs roli kopciuszka.

Troche szacunku do samego siebie.

Bez ladu i skladu, bo w pracy akurat jestem... i moze niepotrzebnie, bo i tak nikogo moje zdanie nie interesuje, ale sie odnioslem.

dzień dobry:)
Nie wiem czy lepiej bym ujął, jakby Akhu mnie podsłuchiwał jak się wkurwiałem w trakcie i po meczu crazy

Bolało od patrzenia na "grę" którą zafundował wąski Czesław. Nie mam pojęcia jak można ustawić się w ten sposób. Jeden z najlepszych napastników na świecie musi czekać aż może jakaś przypadkowa piłka poleci w jego kierunku confused
Zieliński który rozgrywa bodaj najlepszy sezon w karierze, Zalewski który idealnie mógłby się pościgać z przeciwnikami..., nie wiem, wymieniać można by długo.
W takim ustawieniu i z takim nastawieniem można wymienić Szczęsnego, Glika, Kiwiora i Krychowiaka jako tych którzy zrobili swoją robotę, Szczena wiadomo, Glik dał radę mimo przerwy w grze, Kiwior po słabym starcie się ogarnął, nawet piękny Grzegorz powalczył. Ale to ich robota, przy takim ustawieniu spełnili swoja role jak należy.

Tylko zagrać w ten sposób to zbrodnia na potencjale ludzkim który posiadamy, to tak jak wsiąść do Ferrari i jeździć dookoła marketu na wstecznym. To jest tak pojebane, że tego grubego czopka powinni natychmiastowo po meczu odebrać z tego kurwidołka tymi wypasionymi F16 i odstawić do Tworek bez możliwości wyjścia przed kolejnym mundialem żeby czasem komuś nie przyszło do głowy spróbować sięgnąć po niego ponownie.
Patrzyłem jak się męczyli sami ze sobą, z szybkimi rywalami, kazano im grać tak jak nie grają w klubach i zastanawiam się czy Czesław jest ślepy i przez te swoje okulary cokolwiek widział, a przynajmniej na tyle żeby wyciągnąć jakieś sensowne wnioski.

Chyba, że po meczu był zadowolony z wywalczonego JEDNEGO punktu, to w sobotę szkoda chyba czasu na oglądanie tego wydarzenia.
Zastanawia mnie też jedno, jak Lewandowski i w sumie nie tylko on, mógł się zgodzić na taką taktykę, nie popieram jak piłkarze się rządzą w szatni i próbują być trenerami ale nie potrafię sobie Lewego wyobrazić jak słucha w szatni przed meczem: słuchaj, 10 z tyłu, i staramy się coś dokopnąć do ciebie ambulans

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Online: Eek
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,732
Likes: 10
Kto już pograł, to kupony w kosz...Biszop sie pojawił frown

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Burbon czytałeś to co Biszop napisał ?

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Originally Posted by burbon
Zajmij się przygotowaniami do swojego meczu dziś..taktyka, kto do karnych, na kogo laga....

Mam plan na to spotkanie grin

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Sensei
Graliśmy catenaccio, dlatego z przodu tak słabo wyszło, Akhu potwierdzi
mi sie juz nie chce na forumie pisac o taktyce (nie chodzi mi Pacyfku o ustawienie 4-4-2)
To co wczoraj zagrali to byloby obraza stylu catenaccio, ale ogolnie Sensei tak. Zgadza sie. Ten nasz strateg, wymyslil ze mamy wybijac kazda pilke i to caly pomysl.

I teraz tak, zebys Pacyfku nie myślał ze robie sobie jakies przytyki do Ciebie smile

Uwazam od kilku lat ze marnujemy najlepsze pokolenie w historii wybierając takich trenerow.
Ludzie sie czepiaja Ziela i Lewego, bo nic nie graja. Tylko popatrzmy na mecz z meksykiem.

Nie mamy pomyslu, ani jednego!, na wyprowadzenie pilki. Na konstrukcje akcji. Srodkowy obronca ma pilke, bach do przodu górą. Obronca skrajny ma piłkę, bach przerzut górą. Nie ma tu checi wyjścia spod presingu. Checi pokazania sie na pozycje.
Jakby w Napoli Kim, Di Lorenzo, Mario Rui itd.wpadli na pomysl wybicia chocby co 3 piłki góra bez ladu i skladu do Osimhena, to by Spalettiemu wlosy odrosly i jeszcze raz wypadły.

Nie mozna w nowoczesnej pilce grac tylko i wylacznie (tautologia zamierzona) lagi na napastnika. To nie jest taktyka obronna tylko prymitywna próba przetrwania meczu.
Musi byc chocby ze 3 przygotowane schematy wyjscia z pilka od obroncow na połowę przeciwnika. Jakby to mialo trwac 2 minuty i bylo przegrane ze 2 razy od lewego do prawego obroncy, ale trzeba tego probowac!

Mamy zawodnikow z topowych klubow Europy, a trener po meczu bredzi ze jedyna szansa na nie przegranie z mocarna druzyna Meksyku bylo wlasnie takie granie. Że co prosze?! To my mamy najlepszego napastnika swiata. Pomocnika, ktorego pol Europy by chcialo. Dwoch graczy Juve. Itd itd. a opowiadamy i sprowadzamy sie do jakiejs roli kopciuszka.

Troche szacunku do samego siebie.

Bez ladu i skladu, bo w pracy akurat jestem... i moze niepotrzebnie, bo i tak nikogo moje zdanie nie interesuje, ale sie odnioslem.

dzień dobry:)
Nie wiem czy lepiej bym ujął, jakby Akhu mnie podsłuchiwał jak się wkurwiałem w trakcie i po meczu crazy

Bolało od patrzenia na "grę" którą zafundował wąski Czesław. Nie mam pojęcia jak można ustawić się w ten sposób. Jeden z najlepszych napastników na świecie musi czekać aż może jakaś przypadkowa piłka poleci w jego kierunku confused
Zieliński który rozgrywa bodaj najlepszy sezon w karierze, Zalewski który idealnie mógłby się pościgać z przeciwnikami..., nie wiem, wymieniać można by długo.
W takim ustawieniu i z takim nastawieniem można wymienić Szczęsnego, Glika, Kiwiora i Krychowiaka jako tych którzy zrobili swoją robotę, Szczena wiadomo, Glik dał radę mimo przerwy w grze, Kiwior po słabym starcie się ogarnął, nawet piękny Grzegorz powalczył. Ale to ich robota, przy takim ustawieniu spełnili swoja role jak należy.

Tylko zagrać w ten sposób to zbrodnia na potencjale ludzkim który posiadamy, to tak jak wsiąść do Ferrari i jeździć dookoła marketu na wstecznym. To jest tak pojebane, że tego grubego czopka powinni natychmiastowo po meczu odebrać z tego kurwidołka tymi wypasionymi F16 i odstawić do Tworek bez możliwości wyjścia przed kolejnym mundialem żeby czasem komuś nie przyszło do głowy spróbować sięgnąć po niego ponownie.
Patrzyłem jak się męczyli sami ze sobą, z szybkimi rywalami, kazano im grać tak jak nie grają w klubach i zastanawiam się czy Czesław jest ślepy i przez te swoje okulary cokolwiek widział, a przynajmniej na tyle żeby wyciągnąć jakieś sensowne wnioski.

Chyba, że po meczu był zadowolony z wywalczonego JEDNEGO punktu, to w sobotę szkoda chyba czasu na oglądanie tego wydarzenia.
Zastanawia mnie też jedno, jak Lewandowski i w sumie nie tylko on, mógł się zgodzić na taką taktykę, nie popieram jak piłkarze się rządzą w szatni i próbują być trenerami ale nie potrafię sobie Lewego wyobrazić jak słucha w szatni przed meczem: słuchaj, 10 z tyłu, i staramy się coś dokopnąć do ciebie ambulans
myślę ze idealne dopelnienie mojego postu piwo
Miło Cie znowu poczytac Biszop smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,945
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,945
Likes: 19
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Sensei
Graliśmy catenaccio, dlatego z przodu tak słabo wyszło, Akhu potwierdzi
mi sie juz nie chce na forumie pisac o taktyce (nie chodzi mi Pacyfku o ustawienie 4-4-2)
To co wczoraj zagrali to byloby obraza stylu catenaccio, ale ogolnie Sensei tak. Zgadza sie. Ten nasz strateg, wymyslil ze mamy wybijac kazda pilke i to caly pomysl.

I teraz tak, zebys Pacyfku nie myślał ze robie sobie jakies przytyki do Ciebie smile

Uwazam od kilku lat ze marnujemy najlepsze pokolenie w historii wybierając takich trenerow.
Ludzie sie czepiaja Ziela i Lewego, bo nic nie graja. Tylko popatrzmy na mecz z meksykiem.

Nie mamy pomyslu, ani jednego!, na wyprowadzenie pilki. Na konstrukcje akcji. Srodkowy obronca ma pilke, bach do przodu górą. Obronca skrajny ma piłkę, bach przerzut górą. Nie ma tu checi wyjścia spod presingu. Checi pokazania sie na pozycje.
Jakby w Napoli Kim, Di Lorenzo, Mario Rui itd.wpadli na pomysl wybicia chocby co 3 piłki góra bez ladu i skladu do Osimhena, to by Spalettiemu wlosy odrosly i jeszcze raz wypadły.

Nie mozna w nowoczesnej pilce grac tylko i wylacznie (tautologia zamierzona) lagi na napastnika. To nie jest taktyka obronna tylko prymitywna próba przetrwania meczu.
Musi byc chocby ze 3 przygotowane schematy wyjscia z pilka od obroncow na połowę przeciwnika. Jakby to mialo trwac 2 minuty i bylo przegrane ze 2 razy od lewego do prawego obroncy, ale trzeba tego probowac!

Mamy zawodnikow z topowych klubow Europy, a trener po meczu bredzi ze jedyna szansa na nie przegranie z mocarna druzyna Meksyku bylo wlasnie takie granie. Że co prosze?! To my mamy najlepszego napastnika swiata. Pomocnika, ktorego pol Europy by chcialo. Dwoch graczy Juve. Itd itd. a opowiadamy i sprowadzamy sie do jakiejs roli kopciuszka.

Troche szacunku do samego siebie.

Bez ladu i skladu, bo w pracy akurat jestem... i moze niepotrzebnie, bo i tak nikogo moje zdanie nie interesuje, ale sie odnioslem.

dzień dobry:)
Nie wiem czy lepiej bym ujął, jakby Akhu mnie podsłuchiwał jak się wkurwiałem w trakcie i po meczu crazy

Bolało od patrzenia na "grę" którą zafundował wąski Czesław. Nie mam pojęcia jak można ustawić się w ten sposób. Jeden z najlepszych napastników na świecie musi czekać aż może jakaś przypadkowa piłka poleci w jego kierunku confused
Zieliński który rozgrywa bodaj najlepszy sezon w karierze, Zalewski który idealnie mógłby się pościgać z przeciwnikami..., nie wiem, wymieniać można by długo.
W takim ustawieniu i z takim nastawieniem można wymienić Szczęsnego, Glika, Kiwiora i Krychowiaka jako tych którzy zrobili swoją robotę, Szczena wiadomo, Glik dał radę mimo przerwy w grze, Kiwior po słabym starcie się ogarnął, nawet piękny Grzegorz powalczył. Ale to ich robota, przy takim ustawieniu spełnili swoja role jak należy.

Tylko zagrać w ten sposób to zbrodnia na potencjale ludzkim który posiadamy, to tak jak wsiąść do Ferrari i jeździć dookoła marketu na wstecznym. To jest tak pojebane, że tego grubego czopka powinni natychmiastowo po meczu odebrać z tego kurwidołka tymi wypasionymi F16 i odstawić do Tworek bez możliwości wyjścia przed kolejnym mundialem żeby czasem komuś nie przyszło do głowy spróbować sięgnąć po niego ponownie.
Patrzyłem jak się męczyli sami ze sobą, z szybkimi rywalami, kazano im grać tak jak nie grają w klubach i zastanawiam się czy Czesław jest ślepy i przez te swoje okulary cokolwiek widział, a przynajmniej na tyle żeby wyciągnąć jakieś sensowne wnioski.

Chyba, że po meczu był zadowolony z wywalczonego JEDNEGO punktu, to w sobotę szkoda chyba czasu na oglądanie tego wydarzenia.
Zastanawia mnie też jedno, jak Lewandowski i w sumie nie tylko on, mógł się zgodzić na taką taktykę, nie popieram jak piłkarze się rządzą w szatni i próbują być trenerami ale nie potrafię sobie Lewego wyobrazić jak słucha w szatni przed meczem: słuchaj, 10 z tyłu, i staramy się coś dokopnąć do ciebie ambulans

kto to zawitał no paczcie paczcie tongue

takie narzekanie na Czesia a Argentyna jak pięknie grała w 1 połowie a Kanada jak a Niemcy jak piknie że się zesrali prawie wszyscy i wszyscy razem mają mniej punktów niż grająca największy piach tutaj Polska

a jakby jeszcze umieli karne strzelać tongue

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Burbi czy nie mdli Cię trochę ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,945
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,945
Likes: 19
jak mdli o tej porze to musi w ciąży tongue

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by latajaca_holenderka
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by Sensei
Graliśmy catenaccio, dlatego z przodu tak słabo wyszło, Akhu potwierdzi
mi sie juz nie chce na forumie pisac o taktyce (nie chodzi mi Pacyfku o ustawienie 4-4-2)
To co wczoraj zagrali to byloby obraza stylu catenaccio, ale ogolnie Sensei tak. Zgadza sie. Ten nasz strateg, wymyslil ze mamy wybijac kazda pilke i to caly pomysl.

I teraz tak, zebys Pacyfku nie myślał ze robie sobie jakies przytyki do Ciebie smile

Uwazam od kilku lat ze marnujemy najlepsze pokolenie w historii wybierając takich trenerow.
Ludzie sie czepiaja Ziela i Lewego, bo nic nie graja. Tylko popatrzmy na mecz z meksykiem.

Nie mamy pomyslu, ani jednego!, na wyprowadzenie pilki. Na konstrukcje akcji. Srodkowy obronca ma pilke, bach do przodu górą. Obronca skrajny ma piłkę, bach przerzut górą. Nie ma tu checi wyjścia spod presingu. Checi pokazania sie na pozycje.
Jakby w Napoli Kim, Di Lorenzo, Mario Rui itd.wpadli na pomysl wybicia chocby co 3 piłki góra bez ladu i skladu do Osimhena, to by Spalettiemu wlosy odrosly i jeszcze raz wypadły.

Nie mozna w nowoczesnej pilce grac tylko i wylacznie (tautologia zamierzona) lagi na napastnika. To nie jest taktyka obronna tylko prymitywna próba przetrwania meczu.
Musi byc chocby ze 3 przygotowane schematy wyjscia z pilka od obroncow na połowę przeciwnika. Jakby to mialo trwac 2 minuty i bylo przegrane ze 2 razy od lewego do prawego obroncy, ale trzeba tego probowac!

Mamy zawodnikow z topowych klubow Europy, a trener po meczu bredzi ze jedyna szansa na nie przegranie z mocarna druzyna Meksyku bylo wlasnie takie granie. Że co prosze?! To my mamy najlepszego napastnika swiata. Pomocnika, ktorego pol Europy by chcialo. Dwoch graczy Juve. Itd itd. a opowiadamy i sprowadzamy sie do jakiejs roli kopciuszka.

Troche szacunku do samego siebie.

Bez ladu i skladu, bo w pracy akurat jestem... i moze niepotrzebnie, bo i tak nikogo moje zdanie nie interesuje, ale sie odnioslem.

dzień dobry:)
Nie wiem czy lepiej bym ujął, jakby Akhu mnie podsłuchiwał jak się wkurwiałem w trakcie i po meczu crazy

Bolało od patrzenia na "grę" którą zafundował wąski Czesław. Nie mam pojęcia jak można ustawić się w ten sposób. Jeden z najlepszych napastników na świecie musi czekać aż może jakaś przypadkowa piłka poleci w jego kierunku confused
Zieliński który rozgrywa bodaj najlepszy sezon w karierze, Zalewski który idealnie mógłby się pościgać z przeciwnikami..., nie wiem, wymieniać można by długo.
W takim ustawieniu i z takim nastawieniem można wymienić Szczęsnego, Glika, Kiwiora i Krychowiaka jako tych którzy zrobili swoją robotę, Szczena wiadomo, Glik dał radę mimo przerwy w grze, Kiwior po słabym starcie się ogarnął, nawet piękny Grzegorz powalczył. Ale to ich robota, przy takim ustawieniu spełnili swoja role jak należy.

Tylko zagrać w ten sposób to zbrodnia na potencjale ludzkim który posiadamy, to tak jak wsiąść do Ferrari i jeździć dookoła marketu na wstecznym. To jest tak pojebane, że tego grubego czopka powinni natychmiastowo po meczu odebrać z tego kurwidołka tymi wypasionymi F16 i odstawić do Tworek bez możliwości wyjścia przed kolejnym mundialem żeby czasem komuś nie przyszło do głowy spróbować sięgnąć po niego ponownie.
Patrzyłem jak się męczyli sami ze sobą, z szybkimi rywalami, kazano im grać tak jak nie grają w klubach i zastanawiam się czy Czesław jest ślepy i przez te swoje okulary cokolwiek widział, a przynajmniej na tyle żeby wyciągnąć jakieś sensowne wnioski.

Chyba, że po meczu był zadowolony z wywalczonego JEDNEGO punktu, to w sobotę szkoda chyba czasu na oglądanie tego wydarzenia.
Zastanawia mnie też jedno, jak Lewandowski i w sumie nie tylko on, mógł się zgodzić na taką taktykę, nie popieram jak piłkarze się rządzą w szatni i próbują być trenerami ale nie potrafię sobie Lewego wyobrazić jak słucha w szatni przed meczem: słuchaj, 10 z tyłu, i staramy się coś dokopnąć do ciebie ambulans

kto to zawitał no paczcie paczcie tongue

takie narzekanie na Czesia a Argentyna jak pięknie grała w 1 połowie a Kanada jak a Niemcy jak piknie że się zesrali prawie wszyscy i wszyscy razem mają mniej punktów niż grająca największy piach tutaj Polska

a jakby jeszcze umieli karne strzelać tongue
takie gadanie to jest wlasnie nie rozumienie tego co chcemy przekazać, ale ja sie juz przestalem łudzić

Last edited by Akhu; 24/11/2022 10:42.
Strona 22 z 88 1 2 20 21 22 23 24 87 88

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, wHiTe_StAr, forty, rafal08), 2,865 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,443
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1