|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Burbon czytałeś to co Biszop napisał ? Nie.Kto by miał tyle czasu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,776 Likes: 10 |
Burbi czy nie mdli Cię trochę ? zaczyna.. ![[Linked Image from thumbs.gfycat.com]](https://thumbs.gfycat.com/MilkyWindyCaecilian-max-1mb.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kamerun strzeli pierwszy gola do ht @4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19 |
a Szpaku nie pojechał czy nie wytrzeżwiał jeszcze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Ja nie zgadzam się tylko ze ktoś czytaj trener marnuje potencjał Zielka
Zielu jest w kadrze nietykalny ,więc wątpie zeby nie pojechał na mistrzostwa jakby grał swoje czyli rozgrywał piłkę
dla mnie nie istnieje takie pojęcie jak przypisanie do pozycji
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Pojechał, robią z Brzęczkiem analizy wertykalnych podań
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Ja nie zgadzam się tylko ze ktoś czytaj trener marnuje potencjał Zielka
Zielu jest w kadrze nietykalny ,więc wątpie zeby nie pojechał na mistrzostwa jakby grał swoje czyli rozgrywał piłkę
dla mnie nie istnieje takie pojęcie jak przypisanie do pozycji Czyli, że w razie potrzeby Zielu za Glika ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Czesiek sądząc po tej mini konferencji na boisku jest zagubiony bez pomysłu
też nie chce mnie się wierzyć że tak miała wyglądać nasza gra
książkowy antyfutbol
jeszcze kultowe pytanie czy chcecie padakę z 1 pkt czy piekną gre z 0 pkt
to coś w stylu czy chcesz być bogaty lub biedny
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
lepsze 0 pkt z piękną grą
bo to jest sport, ale z piękną grą w długim okresie czasu nie trzeba liczyć tylko na szczęście
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19 |
Czesiu wie co chce grać tylko oni nie wiedzą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie o to chodzi Vinc
z takim potencjałem jak Zielu tak zagrac na MS
dlaczego nie rozgrywał piłki ,nie podchodził do piłki
nie robił nic ,balans ciałem ,wyjśc do pozycji,ruch
nawet nie było do kogo "rzucic" z autu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19 |
lepsze 0 pkt z piękną grą
bo to jest sport, ale z piękną grą w długim okresie czasu nie trzeba liczyć tylko na szczęście ci co pięknie grajo szybko do domu wracajo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
nie o to chodzi Vinc
z takim potencjałem jak Zielu tak zagrac na MS
dlaczego nie rozgrywał piłki ,nie podchodził do piłki
nie robił nic ,balans ciałem ,wyjśc do pozycji,ruch
nawet nie było do kogo "rzucic" z autu bo taktyka byla taka ze obroncy wybijają mu ponad głową Jakby zszedl do srodkowych obroncow po piłkę to chyba tylko po to zeby odegrac do Szczesnego, który by ją zagrał w strone Lewego
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
lepsze 0 pkt z piękną grą
bo to jest sport, ale z piękną grą w długim okresie czasu nie trzeba liczyć tylko na szczęście ci co pięknie grajo szybko do domu wracajo  lepiej panować w piekle, niż być sługą w niebie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19 |
taktyka była dobra ale teoria a praktyka w naszym wykonaniu to 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
nie o to chodzi Vinc
z takim potencjałem jak Zielu tak zagrac na MS
dlaczego nie rozgrywał piłki ,nie podchodził do piłki
nie robił nic ,balans ciałem ,wyjśc do pozycji,ruch
nawet nie było do kogo "rzucic" z autu Normalnie układasz płytki, robisz to codziennie i robisz to dobrze, znasz się na tym, masz doświadczenie i praktykę. Kilka razy w roku spotykasz się z inną ekipą i każą Ci układać instalacje elektryczną rozumiem, że robisz to równie dobrze jak płytki, że masz praktykę i doświadczenie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19 |
plan był nie przegrać ale nikt się nie spodziewał że Arabia wygra i w zasadzie o dupę to robić ale na zmiany już nie było czasu zagrali jak zagrali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,048 Likes: 19 |
gdzie tam był spalony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
plan był nie przegrać ale nikt się nie spodziewał że Arabia wygra i w zasadzie o dupę to robić ale na zmiany już nie było czasu zagrali jak zagrali  Vinc poratuj gifem... Proszę
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709 |
To też działa na przyszłe pokolenia. Wyobraźmy sobie dzieciaki ogladajace nasze mecze. Czy one się zakochają w piłce? Jak zdobędziemy mistrza to mozliwe Druga sprawa. Wygrywamy z arabami po niezłej grze i Śpiewa jest noszony na rękach a wszyscy zapominają Meksyk.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|