|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Lewy tez odklejony wywalił z rudym Brzęczka żeby grac ofensywnie Przynajmniej dwóch się w porę poznało na tym przebierańcu ok tylko nic się nie zmieniło tzn zmieniło na gorsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
W narzekaniu to jesteśmy top 1. I dlatego powinniśmy się cieszyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Akhu dlaczego nie typowałeś w konkursie MS
tylko 1 typ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
W narzekaniu to jesteśmy top 1. I dlatego powinniśmy się cieszyć  Sensei, po za awansem i obronami Szczęsnego, 5 pozytywów?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Akhu dlaczego nie typowałeś w konkursie MS
tylko 1 typ? niestety dzis mi umknęło Na szczescie Ty pozamiatales i nawet remis 3-3 mi nic nie dawal, wiec mnie to tak nie boli
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
Defetyzm, narzekactwo, wytykanie komuś błędów to są nasze cechy narodowe , smutne to.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
Piękna zasłona dymna przed zabojadami. Mbappe już zaciera ręce... Kylian zakrztusił się właśnie ślimakiem  Zrobią z nas mielonkę, ale na razie cieszmy się chwilą, awansem który dostaliśmy w prezencie  Piszcie co chcecie, ale gramy gówno bo mamy trenera który wypina dupę i cieszy się że go walą jak chcą, a potencjał mamy kompletnie niewykorzystany i piłkarze wyglądają gorzej niż faktycznie mogą się zaprezentować. A awans jest przypadkowy mimo wyczynów Szczęsnego i jeśli cieszy Was jednorazowy wybryk który potwierdza regułę… Mnie kurwa cieszy!! Czekałem na to dłużej niż niejed stąd, żyje na tym świecie . Jesteśmy drużyną z której wszyscy się śmieją, i śmieją się bo mamy zjeba na ławce, zjeba który zrobił ze swoich zawodników, często dobrych zawodników pośmiewisko. Jak to Cię cieszy, ok, tylko zawodnik którego już pewnie ani Ty ani ja nie dożyjesz, gość który jest kimś kogo nigdy nie było i pewnie długo nie będzie musi grać taką parodię piłki nożnej. Lewy nie jest moim idolem ale nie mogę go nie docenić, ale zapuszczony koala go zwyczajnie poniżył tak ustawiając drużynę i grając w taki sposób. Finito  tak kurwa Macieju, to mnie cieszy! Cieszy się z małych rzeczy bo.. Ciekawe czy np Dunczycy się cieszą, że dobrze grali a odpadli..albo Walijczycy woleli odpaść niż awansować po słabej grze..
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,129 Likes: 9 |
Przestańcie kurwa narzekać bo co ,wyszli kurwa milionerzy z dobrych klubów a nie menele wez Krzysiu Darku Ty już tego doświadczyłeś, to jest największy sukces za mojego życia , a większość im umniejsza. wyobraz sobie co inny Darek teraz mysli na zakonczenie kariery...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
W narzekaniu to jesteśmy top 1. I dlatego powinniśmy się cieszyć  Sensei, po za awansem i obronami Szczęsnego, 5 pozytywów? gramy fair play  wygraliśmy na kartki ! szkoda mi glika po dwóch zrywkach mbappe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19 |
Akhu dlaczego nie typowałeś w konkursie MS
tylko 1 typ? musi całe popołudnie próbował zgłębić taktykę Czesia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
W narzekaniu to jesteśmy top 1. I dlatego powinniśmy się cieszyć  Sensei, po za awansem i obronami Szczęsnego, 5 pozytywów? podpowiem,bo musze docenic czlowieka Serie A - Bereś Nic więcej tu pozytywnego nie było
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
Lewy tez odklejony wywalił z rudym Brzęczka żeby grac ofensywnie Przynajmniej dwóch się w porę poznało na tym przebierańcu he he..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
gdzie Dania i dobra gra
nie w tym turnieju
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
dziennikarz z zagranicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
czesio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Bereś tak największy in plus na tych zawodach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,064 Likes: 19 |
Przestańcie kurwa narzekać bo co ,wyszli kurwa milionerzy z dobrych klubów a nie menele wez Krzysiu Darku Ty już tego doświadczyłeś, to jest największy sukces za mojego życia , a większość im umniejsza. wyobraz sobie co inny Darek teraz mysli na zakonczenie kariery... Dziekan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,780 Likes: 10 |
Defetyzm, narzekactwo, wytykanie komuś błędów to są nasze cechy narodowe , smutne to. daj spokój..szkoda strzępić ryja..jesteśmy smutnym jak zgięty chuj narodem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
W narzekaniu to jesteśmy top 1. I dlatego powinniśmy się cieszyć  Sensei, po za awansem i obronami Szczęsnego, 5 pozytywów? 1. NAJLEPIEJ zaczęty mundial za mojego zycia. 2. Najlepszy drugi mecz mundialu za mojego życia. 3. 2 wyjęte karne w fazie grupowej w tym jeden wyjęty jednemu z największych gwiazd w historii futbolu 4. Pierwszy awans do fazy pucharowej za mojego życia. 5. Zero czerwonych kartek( trochę naciągane  )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|