|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
zeszło z nich powietrzem, zobaczymy co teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,583 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,583 Likes: 10 |
Ja Was szanuję ale ile można narzekać? Ktoś pochwalił Wojtka no nie pamiętam. Narazie najlepszy bramkarz mistrzostw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,050 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,050 Likes: 19 |
zeszło z nich powietrzem, zobaczymy co teraz  najgorsze że tam w ogóle nie było powietrza na flaku jadą od początku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Ja Was szanuję ale ile można narzekać? Ktoś pochwalił Wojtka no nie pamiętam. Narazie najlepszy bramkarz mistrzostw. musi sie starać, bo moze ktos go przygarnie po degradacji jego drużyny
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Poczekajmy do niedzieli spokojnie, jutro poczytajmy gazetę, napijmy się kawy, spacer itp. I ma być ładny mecz z wieloma sytuacjami z obu stron. Niektórzy w tv próbuja przekonać, że teraz już musimy inaczej zagrać bo o zwycięstwo itp. Ok, kupiliście mnie, czekam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Nie wciagam Milik Juventus Lewy Barcelona Jakieś pytania? Co Ty pierdolisz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Tylko Mbappe poza zasięgiem, reszta to nasz poziom. Podstarzały Giroud, wyszydzany Rabiot (choć sezon niezły), Griezmann z tym antyfutbolem z Atletico, no jeszcze obronę mają lepszą, ale tu nic dziś ani jutro nie wymyślimy. No tak, Kylian z takiego Jędzy zrobi taki wiatrak, że ten przestanie się kręcić dopiero na Okęciu. Reszta faktycznie, dno i wodorosty, czesiek ich rozpykał już dawno, trochę więcej funkcji w obronie dla Lewego, ponoć dostanie jutro rękawice bramkarskie, a na ewentualne karne wróci Wojtek. Prosty plan, defensywa do porzygania. Będziemy pięknie cierpieć, jeszcze piękniej niż dzisiaj. Robimy zlot na Okęciu? Przywitamy bohatera czesława wielkiego, Biczu, dzwoń po ubera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Nie wciagam Milik Juventus Lewy Barcelona Jakieś pytania? Coman. Nkunku. Griezmann. Dembele. Giroud. Mbappe. Benzema.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,050 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,050 Likes: 19 |
Tunezja ich pukła to czemu nie my 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Powiem wam jak będzie albo lanie 0-3 albo fartem 1-1 i awans po karnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,306 Likes: 2 |
Ja Was szanuję ale ile można narzekać? Ktoś pochwalił Wojtka no nie pamiętam. Narazie najlepszy bramkarz mistrzostw. Bo w innego tyle nie ładowali  Ale fakt, pienkny turniej jego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
czy ktoś miał pretensje za euro16, ale wtedy to mieliśmy drużynę, taki Kapustka co on teraz robi gołąbki  Co Ty wiesz o gołąbkach? Tych gołąbkach
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Glik jak się zepnie to Mbappe nie pjardnie nawet !
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tam Sylwia u Francuzów sedzia poszedł do varu jak już trwała nowa akcja
a tak nie można tak mów protokół var haha
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Tunezja ich pukła to czemu nie my  jakby wyszli takimi parodystami jak ten Fofana to jest szansa na przetrzymanie z pol godziny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,050 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,050 Likes: 19 |
czy ktoś miał pretensje za euro16, ale wtedy to mieliśmy drużynę, taki Kapustka co on teraz robi gołąbki  Co Ty wiesz o gołąbkach? Tych gołąbkach a co Ty wiesz o Kapustce tym Kapustce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 4,707 |
Tylko Mbappe poza zasięgiem, reszta to nasz poziom. Podstarzały Giroud, wyszydzany Rabiot (choć sezon niezły), Griezmann z tym antyfutbolem z Atletico, no jeszcze obronę mają lepszą, ale tu nic dziś ani jutro nie wymyślimy. Ja pierdole. Dawaj o 1000 pln awans Francja Ty Polska I wybieramy na kogo wpłacamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,050 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,050 Likes: 19 |
tam Sylwia u Francuzów sedzia poszedł do varu jak już trwała nowa akcja
a tak nie można tak mów protokół var haha przy golu może nawet ich z szatni zawrócić
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Powiem wam jak będzie albo lanie 0-3 albo fartem 1-1 i awans po karnych gdzie 1-1 3 mecze 4 celne strzały wszystkie zrobione z tuzami piłki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
za 10 klocka masz 3 zysku w niedzielę
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|