Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#771929 06/12/2006 11:12
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,521
Witam. Postanowilem zalozyc temacik o aferach forumowych.
Piszcie:

-co o nich sadzicie?
-czy warto zaczynac taka afere?
-czy wnosi ona cos dobrego/zlego?
-kto jest glowym prowokatorem wywoujacym afery?
-jaki jest sens afer?

Prosze piszcie szczerze.Afer na forum bylo juz wiele. Podzielmy sie opiniami i skonczmu wreszcie a aferami.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#771930 06/12/2006 11:13
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Afery były i będą . Zaraz będzie kolejna afera bo założyłeś do tego temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#771931 06/12/2006 11:14
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,666
Wlasnie skonczmy z aferami i tyle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

A tak na serio to afery byly,sa i chyba beda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#771932 06/12/2006 11:54
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Widze ze sa tacy ktorym wybitnie sie nudzi i czytaja z wypiekami na twarzy te wszystkie sensacyjne opowiastki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Gdyby tak kazdy poswiecil ten czas na poszukanie ciekawych informacji o roznych zdarzeniach to nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />,
wiekszosc woli zerznac typki od nielicznych i pozniej robic rzeczone afery bo cos nie weszlo.

Opamietajcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#771933 06/12/2006 12:01
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,842
Moim zdaniem mozliwosc uczestnictwa w zyciu tego forum powinna miec tylko
i wylacznie wyselekcjonowana grupa osob ktorzy cos do nie wnosza swoja wiedza
i ich spostrzezenia sa naprawde wartosciowe dla wszystkich, wowczas problem
rozwiazalby sie sam.

Zauwazylem ze glownymi tropicielami wyimgowanych afer sa uzytkownicy ktorzy
oprocz zerowania na typach innych nie udzielaja sie w zadnych tematach ktore
dotycza danego wydarzenia sportowego.

#771934 06/12/2006 12:23
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Nawet jesli afery sa wyimaginowane i zarzuty smieszne - a pokretne tlumaczenia pomawianych swiadcza o tym ze coraz mniej w to wierze to dlaczego zamyka sie temak o FC Koln - czyzby to co jest tam napisane bylo dla kogos niewygodne? Jest ryzyko ze pojawia sie jeszcze powazniejsze pomowienia, tym razem bezposrednio dotyczace moderatorow tego forum?

#771935 06/12/2006 12:30
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Czlowieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Wez sie dobrze rozpedz i wyhamuj na czyms twardym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Zajmij sie czyms innym niz typowaniem zakladow sportowych.

Jak Ci sie nudzi to pocwicz cos, pobiegaj, idz na spacer, nie wiem co jeszcze,
w kazdym razie zrob cos co spowoduje ze bedzie Cie tu mniej w takiej formie.

Poprostu zajmij sie soba, a nie wszystkimi dookola, czy to az takie trudne???

#771936 06/12/2006 12:40
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Proponuje zamknięcie tego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

P.S Sprawa F.C Koeln powina trafic do tematu "smieszne"!

A to ze osadziacie moderatorów jest tragiczne!!!

#771937 06/12/2006 12:45
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
wkleje tez tutaj, moja odpowiedz, na wszelkie zaczepk ii glupie teksty w stosunku do Vendiego i Wopy itp itp

kurde ale Wy pierniczycie !

jakei zamieszanie !?

macie swoje rozumy,

jezeli Wam sie niechce myslec, i kopiujecie typy - to pozniej nie placzcie ze cos sie nie udalo, i przestancie miec pretensje do innych

najlepiej bedzie jak zaczniecie sami analizowac / typowac ! wtedy mozecie miec pretensje tylko i wylacznie do SIEBIE !!

elita jest w Waszej wyobrazni ze ktos trafi kilka kuponow, moim zdaniem tutaj nikt nie czuje sie ze jest elita! jakby byl to by stawial po pare tysiecy zloty na dane spotkanie, a nie np 800 zl jak Vendi

kurde... krew mnie zalewa jak czytam te pierdoly,

wziales typ i straciles 100 !? TO JEST TYLKO TWOJA WINA - NIKT NIE ZMUSZAL GRAC

Vendi podszedl do tego na luzie, wtopil 800 - bo moze sobie pozwolic na taka porazke

zacznijcie sami myslec !

NIE GRAJCIE KURSOW, GRAJCIE ZESPOLY

GRAJ ZA TYLE, ILE NIE JEST ZAL CI PRZEGRAC !

tyle odemnie

Wopa (dzieki za typ CSKA z teamem NBA, oraz pare innych tenisa) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Vendi (przestan dyskutowac, rob swoje!) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#771938 06/12/2006 13:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Quote
Czlowieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Wez sie dobrze rozpedz i wyhamuj na czyms twardym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Zajmij sie czyms innym niz typowaniem zakladow sportowych.

Jak Ci sie nudzi to pocwicz cos, pobiegaj, idz na spacer, nie wiem co jeszcze,
w kazdym razie zrob cos co spowoduje ze bedzie Cie tu mniej w takiej formie.

Poprostu zajmij sie soba, a nie wszystkimi dookola, czy to az takie trudne???
Forum to forum i kazdy ma demokratyczne prawo wypowiadania sie co mu lezy, tym bardziej w dziale To & Owo, tym bardziej ze nie wiem czy zauwazyles ale kilka osob mozna sprawdzic IP ze to nie moje klony podziela moje zdanie.
Poza tym inteligentnym nie trzeba tlumaczyc, oni troszke wiecej wiedza jaki cel ma takie forum, a ci mniej inteligentni niech dalej sie dziwia, jak to jest ze zapoznali superforum, czytaja supertypy fachowcow a przegrywaja wiecej i szybciej niz sami by grali. Pozdrawiam

#771939 06/12/2006 13:39
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,229
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1,229
Moderatorzy !!!

Zróbcie PŁATNĄ rejestrację to większość tych , którzy tak "mądrze" się udzielają po prostu stąd zniknie i będzie święty spokój !!!

#771940 06/12/2006 13:43
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
Lord meczysz juz 2 dni !

masz prawo, ale nie masz prawa nas terroryzowac swoimi wypocinami w kazdym temacie !

MAM/Y DOSC CZYTANIA TEGO !!

ODPUSC SOBIE JUZ !!!


kuuuuuuuurdeeeeeeeee.............

"czytaja supertypy fachowcow a przegrywaja wiecej i szybciej niz sami by grali."

TO NIECH SAMI TYPUJA !!

Zamknij sie juz... prosze Cie

#771941 06/12/2006 13:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Quote
Moderatorzy !!!

Zróbcie PŁATNĄ rejestrację to większość tych , którzy tak "mądrze" się udzielają po prostu stąd zniknie i będzie święty spokój !!!

popieram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

[color:"blue"] Z punktu widzenia wlasciciela forum taki pomysl to totalna abstrakcja, dlatego bez takich nierealnych pomyslow panowie. [/color]

Last edited by Experto; 06/12/2006 13:52.
#771942 06/12/2006 14:10
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Quote
Quote
Czlowieku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Wez sie dobrze rozpedz i wyhamuj na czyms twardym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
Zajmij sie czyms innym niz typowaniem zakladow sportowych.

Jak Ci sie nudzi to pocwicz cos, pobiegaj, idz na spacer, nie wiem co jeszcze,
w kazdym razie zrob cos co spowoduje ze bedzie Cie tu mniej w takiej formie.

Poprostu zajmij sie soba, a nie wszystkimi dookola, czy to az takie trudne???
Forum to forum i kazdy ma demokratyczne prawo wypowiadania sie co mu lezy, tym bardziej w dziale To & Owo, tym bardziej ze nie wiem czy zauwazyles ale kilka osob mozna sprawdzic IP ze to nie moje klony podziela moje zdanie.
Poza tym inteligentnym nie trzeba tlumaczyc, oni troszke wiecej wiedza jaki cel ma takie forum, a ci mniej inteligentni niech dalej sie dziwia, jak to jest ze zapoznali superforum, czytaja supertypy fachowcow a przegrywaja wiecej i szybciej niz sami by grali. Pozdrawiam

Jedno pytanie
Po co Ty sie tu zarejestrowales????

Na ten moment nie widze wielkiego zainteresowania z Twojej strony z tematami gdzie toczy sie dyskusja o roznych rozgrywkach ale wszedzie Cie pelno w tematach innych userow.

Wyluzuj bo zaczynam Cie miec serdecznie dosc.

#771943 06/12/2006 14:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
Taaa wypiszcie jeszcze wszystkie afery i dajcie kazdej jakias nazwe ...

#771944 06/12/2006 17:58
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Quote
Widze ze sa tacy ktorym wybitnie sie nudzi i czytaja z wypiekami na twarzy te wszystkie sensacyjne opowiastki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Gdyby tak kazdy poswiecil ten czas na poszukanie ciekawych informacji o roznych zdarzeniach to nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />,
wiekszosc woli zerznac typki od nielicznych i pozniej robic rzeczone afery bo cos nie weszlo.

Opamietajcie sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Biszop jak zwykle ma rację w 100%. Główną wartością forum powinny być dobre typy. Ja sam pamiętam jak w lidze słowackiej uczestnik naszego forum napisał po pierwszej połowie, że co ja za typ dałem. Spartak Trnava przegrywał wtedy (0:2) typ 1. Niestety kolega bez sensu natrudził się typ okazał się trafiony. Spratak wygrał (3:2). Dlatego zgadza się z Biszopem. Przyłużmy większą uwagę do analiz i szukania ciekawego info na temat spotkań. W ten sposób wszyscy zyskamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#771945 06/12/2006 18:02
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Koln-gate <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> TEMAT do działu ->tragiczne (śmieszne)

#771946 06/12/2006 18:11
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Ja tylko dziwie się Moderatorom że od razu jak tylko pojawią się tego typu tematy to nie kasują ich tylko wdają się w niepotrzebną dyskusje.

Ktoś tam wyżej pisał że to forum i każdy ma demokratyczne prawo do... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Gówno prawda !

Kasuj Biszop i po sprawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#771947 06/12/2006 20:57
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
no właśnie - skasować od razu źle - bo to łże-elity, spisek żydo-masonerii itp.

pozwolić się wyszaleć i kasować dopiero jak bluzgi przekroczą pewien poziom - też źle, bo ci, którzy tak jazgoczą chcieli by dalej jazgotać i krzyczą że się im zakmkęło temat

Wogóle nic nie zamykać? - też źle, bo będzie syf i skargi wielu użytkowników, że nic nie robimy



A tak a propos - skoro są afery na forum (P.S. Rozporkowej jeszcze nie było - kto chętny ją wywołać?), to trzeba też porobić komisje śledcze. Skoro tyle tu afer, to każdy się załapie przynajmniej do jednej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#771948 07/12/2006 07:21
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
A
member
member
A Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 130
Dokladnie Ignorator, tez to pamietam z Trnava.Jak wszystko ok. to jest dobrze, jak cos nie trafisz to afera na calego!!
pozdro

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, forty, Lukasz111, burbon, rafal08, alfa, cigar), 1,950 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,296
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1