Właśnie wróciłem z basenu.. Co do samej gali..chciałbym, żeby był dobry catering, to po pierwsze..a po drugie, to..żeby było coś o..Białym..wszędzie i zawsze pomijany, to na takiej gali, jakby o nim było..jakby mógł wyjechać z tekstem - dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli, czyli burbonowi...ehh, łza się w oku zakręciła.
Vincu weź no podaj konkretny adres bo łaże i nie dojdę do tej 21
bylem juz w jednym budynku to kurrr brytyjski skłot
nastepny patrze czerwono w oknach to pewnie to, bo pewnie rafal08, Conrad i Piostar wypucowali dywan albo nasmarowali swieca go jak sie smarowalo za dzieciaka buty zeby slizgac mozna bylo sie
wszedlem i bingo dziewczny, geba mi sie cieszy ze dotarlem i witaja mnie sasiadki Vinca. Rozrzut wiekowy spory, i jedna sasiadka w wieku Fortiego zagadauje mnie gada zebym ojro dal i na golasa na lozko. A ja gola dupa, nie znam nikogo kto na gale idzie z rulonem ojro w kieszeni
Właśnie wróciłem z basenu.. Co do samej gali..chciałbym, żeby był dobry catering, to po pierwsze..a po drugie, to..żeby było coś o..Białym..wszędzie i zawsze pomijany, to na takiej gali, jakby o nim było..jakby mógł wyjechać z tekstem - dziękuję wszystkim, którzy we mnie wierzyli, czyli burbonowi...ehh, łza się w oku zakręciła.
to osoba, ktora nie posiada magicznej nogawki i nie pochyla sie za ojro na chodniku, ale ma swoje pewne zrodelko nagrod. To osoba ktora ruszyla forum najpierw jakimis kolorowymi quizami, a potem na pelnejjj z alkonagrodami. Wraz z innymi poswiecila swoj czas, warsztat, wklejanie ma w paluszku co nie mozna powiedziec o ojro, ktory nagrywanie nawet glosowe to u niego level very easy. Oswiadczenie przygotowane bylo wczesniej i bylo tam tez to typer raczej cienki, rzadko podajacy typy. Ale on musial odpalic bombe, ze nawet tutaj slysze jak sam Oppenheimer cmoka z zachwytu lezac juz kajs tam zakopany. Przez caly rok cieniuki typer ale jak przyszedl najwazniejszy turniej raz na 4lata to wygral...