Jest ryzyko że znowu problem techniczny zaatakuje. A tak to zamiast się wkurzać i tracić nerwy przez następne 3 tygodnie, można sobie pograć narty czy inne kolarstwo. Józek zadowolony i rumun zadowolony
Jest ryzyko że znowu problem techniczny zaatakuje. A tak to zamiast się wkurzać i tracić nerwy przez następne 3 tygodnie, można sobie pograć narty czy inne kolarstwo. Józek zadowolony i rumun zadowolony
Masz jakiś problem do mnie?
Bo od jakiegoś czasu mam wrażenie, że piszesz lekceważąco odnośnie moich typów i ogólnie dyscyplin którymi się interesuję
Jest ryzyko że znowu problem techniczny zaatakuje. A tak to zamiast się wkurzać i tracić nerwy przez następne 3 tygodnie, można sobie pograć narty czy inne kolarstwo. Józek zadowolony i rumun zadowolony
Masz jakiś problem do mnie?
Bo od jakiegoś czasu mam wrażenie, że piszesz lekceważąco odnośnie moich typów i ogólnie dyscyplin którymi się interesuję
dyscypliny nie ważne..zdrowie ważne !!! I pieniążki
Jest ryzyko że znowu problem techniczny zaatakuje. A tak to zamiast się wkurzać i tracić nerwy przez następne 3 tygodnie, można sobie pograć narty czy inne kolarstwo. Józek zadowolony i rumun zadowolony
Masz jakiś problem do mnie?
Bo od jakiegoś czasu mam wrażenie, że piszesz lekceważąco odnośnie moich typów i ogólnie dyscyplin którymi się interesuję
nie mam problemu Józefie Po prostu sobie żartuję, zalecam trochę dystansu.
Poza tym w żadnym wypadku nie uważam że piłka nożna jest w jakimś stopniu lepsza niż narty czy skoki. Każdy się interesuje i gra to co lubi, nic mnie do tego. Ja co najwyżej mogę zdecydować czy ktoś powinien jechać na jakiś mecz czy nie, ale do grania się nie wtrącam
firma na dorobku dopiero zaraz lecę do Irliandów negocjować jak ktoś chce się w przewodnika po Dublinie albo Belfaście pobawić to wiadomka bądżta grzeczni i nie przepierdolcie wszystkiego bo za tydzień kasodajne elimki
Kup korony w Polsce, tam wymień na euro, albo odwrotnie
firma na dorobku dopiero zaraz lecę do Irliandów negocjować jak ktoś chce się w przewodnika po Dublinie albo Belfaście pobawić to wiadomka bądżta grzeczni i nie przepierdolcie wszystkiego bo za tydzień kasodajne elimki
Kup korony w Polsce, tam wymień na euro, albo odwrotnie
odwrotnie czyli kup euro w Polsce a w Irlandii wymień na korony ? i co ona z tymi koronami później zrobi w tym Belfaście ?
firma na dorobku dopiero zaraz lecę do Irliandów negocjować jak ktoś chce się w przewodnika po Dublinie albo Belfaście pobawić to wiadomka bądżta grzeczni i nie przepierdolcie wszystkiego bo za tydzień kasodajne elimki
Kup korony w Polsce, tam wymień na euro, albo odwrotnie
odwrotnie czyli kup euro w Polsce a w Irlandii wymień na korony ? i co ona z tymi koronami później zrobi w tym Belfaście ?
firma na dorobku dopiero zaraz lecę do Irliandów negocjować jak ktoś chce się w przewodnika po Dublinie albo Belfaście pobawić to wiadomka bądżta grzeczni i nie przepierdolcie wszystkiego bo za tydzień kasodajne elimki
Kup korony w Polsce, tam wymień na euro, albo odwrotnie
odwrotnie czyli kup euro w Polsce a w Irlandii wymień na korony ? i co ona z tymi koronami później zrobi w tym Belfaście ?