Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 78 1 2 4 5 6 7 8 77 78
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Karakuliambro
jutro hoffenhajmy
kurs kozacki
przeciwnik chujowy
to musi sie udac

bardzo dobrze

Hertha to klub na środek 2.BL
podobnie jak werder , hsv i grejfruty smile

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Wisła dwa

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Wisła chce awansować smile
Ich miejsce jest w ekstraklasie

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Biczu - ważne pytanie i proszę o szczerą odpowiedź

Czy Ty, po lutym (chyba 2020) wciąż robisz maksikombi z taką samą dbałością i analizą?.. bo wyniki średnie ostatnio, a oczekiwania większe tongue

może mógłbyś dać z siebie coś dodatkowo "z wątroby"? wink

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
gladbach jaka setka
zaraz ten werder wyrówna

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Karakuliambro
Wisła chce awansować smile
Ich miejsce jest w ekstraklasie

tak, miejsce Wisły jest w top3 ESA (razem z Legią i Lechem/Jagą)


Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by kemp
Biczu - ważne pytanie i proszę o szczerą odpowiedź

Czy Ty, po lutym (chyba 2020) wciąż robisz maksikombi z taką samą dbałością i analizą?.. bo wyniki średnie ostatnio, a oczekiwania większe tongue

może mógłbyś dać z siebie coś dodatkowo "z wątroby"? wink
robie ale strasznie nie idzie
frown
trzeba od tego odchodzić i to nie powoli

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Karakuliambro
gladbach jaka setka
zaraz ten werder wyrówna

Gladbach wygra

załatw lepiej Atalante, proszę toast

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Karakuliambro
Originally Posted by kemp
Biczu - ważne pytanie i proszę o szczerą odpowiedź

Czy Ty, po lutym (chyba 2020) wciąż robisz maksikombi z taką samą dbałością i analizą?.. bo wyniki średnie ostatnio, a oczekiwania większe tongue

może mógłbyś dać z siebie coś dodatkowo "z wątroby"? wink
robie ale strasznie nie idzie
frown
trzeba od tego odchodzić i to nie powoli

jak podejście się nie zmieniło, to jest ok

wytrwałości potrzeba nam

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Białego i Akhu trzeba prosić
Atalanta jakoś ostatnio zadyszka konkretna

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
sroki 1-1

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Alexander Isak (Newcastle) wzorowo wypełnia swoje zadanie i zdobywa bramkę!

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by kemp
kurwa, Gasperini manageruje Atalancie od 2016 (Google'owałem), wiec rozumiem, ze jest jakby nietykalny i to jest ok

ale jaki problem jest z tym klubem teraz?

casus Lewy-Wujo, tudzież karakan-Galtier?

a może grajo przeciwko trenerowi?

specjaliści Serie A - jak sądzicie?
To jest zupełnie inna drużyna już, ci co tworzyli ta maszynkę do overów to albo się rozeszli albo się brzydko starzeją.
Obecny skład predysponuje ich do takiego miejsca na jakim są moim zdaniem

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Karakuliambro
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Karakuliambro
jutro hoffenhajmy
kurs kozacki
przeciwnik chujowy
to musi sie udac

bardzo dobrze

Hertha to klub na środek 2.BL
podobnie jak werder , hsv i grejfruty smile

nie no, Werder to 1.BL musi być

a Grejfruty to niemiecki GKS Bełchatów - za mocny na 2gą, za słaby na 1szą

tak to powinno wyglądać

Augsburg wkrótce bedzie dużo niżej, Bochum poziom 2.BL, Hoffe jak sie właściciel znudzi zaraz wyląduje w Regionalnej

Mainz - spadać szybko

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by kemp
kurwa, Gasperini manageruje Atalancie od 2016 (Google'owałem), wiec rozumiem, ze jest jakby nietykalny i to jest ok

ale jaki problem jest z tym klubem teraz?

casus Lewy-Wujo, tudzież karakan-Galtier?

a może grajo przeciwko trenerowi?

specjaliści Serie A - jak sądzicie?
To jest zupełnie inna drużyna już, ci co tworzyli ta maszynkę do overów to albo się rozeszli albo się brzydko starzeją.
Obecny skład predysponuje ich do takiego miejsca na jakim są moim zdaniem

o to to, za dużo tam jest wypalonych grajków
wiara, że Gasperini to rozrusza to już też dość naiwna myśl bazująca na sentymencie dawnych sukcesów

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by kemp
kurwa, Gasperini manageruje Atalancie od 2016 (Google'owałem), wiec rozumiem, ze jest jakby nietykalny i to jest ok

ale jaki problem jest z tym klubem teraz?

casus Lewy-Wujo, tudzież karakan-Galtier?

a może grajo przeciwko trenerowi?

specjaliści Serie A - jak sądzicie?
To jest zupełnie inna drużyna już, ci co tworzyli ta maszynkę do overów to albo się rozeszli albo się brzydko starzeją.
Obecny skład predysponuje ich do takiego miejsca na jakim są moim zdaniem

cenne informacje

do odwołania - Atalanta się skończyła, a kursy nadal niskie.. nie grać

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Wisła trzy

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by wHiTe_StAr
Originally Posted by kemp
kurwa, Gasperini manageruje Atalancie od 2016 (Google'owałem), wiec rozumiem, ze jest jakby nietykalny i to jest ok

ale jaki problem jest z tym klubem teraz?

casus Lewy-Wujo, tudzież karakan-Galtier?

a może grajo przeciwko trenerowi?

specjaliści Serie A - jak sądzicie?
To jest zupełnie inna drużyna już, ci co tworzyli ta maszynkę do overów to albo się rozeszli albo się brzydko starzeją.
Obecny skład predysponuje ich do takiego miejsca na jakim są moim zdaniem

o to to, za dużo tam jest wypalonych grajków
wiara, że Gasperini to rozrusza to już też dość naiwna myśl bazująca na sentymencie dawnych sukcesów

nie ma lepszych Ekspertów w Studio Mecz.pl niż Wy

do odwołania - razem z HSV i Tottenhamem na listę 'banned-to-be-bet-on'

Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Originally Posted by kemp
Originally Posted by Karakuliambro
gladbach jaka setka
zaraz ten werder wyrówna

Gladbach wygra

załatw lepiej Atalante, proszę toast
1-1

Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
K
xxx
xxx
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Originally Posted by Karakuliambro
Białego i Akhu trzeba prosić
Atalanta jakoś ostatnio zadyszka konkretna

Chłopaki zaproszeni, ale też szczerzy - bez Mastera sie nie załatwi

Strona 6 z 78 1 2 4 5 6 7 8 77 78

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Szuman, burbon, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,758
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1