|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
jutro hoffenhajmy kurs kozacki przeciwnik chujowy to musi sie udac bardzo dobrze Hertha to klub na środek 2.BL podobnie jak werder , hsv i grejfruty 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Wisła chce awansować  Ich miejsce jest w ekstraklasie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Biczu - ważne pytanie i proszę o szczerą odpowiedź Czy Ty, po lutym (chyba 2020) wciąż robisz maksikombi z taką samą dbałością i analizą?.. bo wyniki średnie ostatnio, a oczekiwania większe może mógłbyś dać z siebie coś dodatkowo "z wątroby"? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
gladbach jaka setka zaraz ten werder wyrówna
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Wisła chce awansować  Ich miejsce jest w ekstraklasie tak, miejsce Wisły jest w top3 ESA (razem z Legią i Lechem/Jagą)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Biczu - ważne pytanie i proszę o szczerą odpowiedź Czy Ty, po lutym (chyba 2020) wciąż robisz maksikombi z taką samą dbałością i analizą?.. bo wyniki średnie ostatnio, a oczekiwania większe może mógłbyś dać z siebie coś dodatkowo "z wątroby"?  robie ale strasznie nie idzie  trzeba od tego odchodzić i to nie powoli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
gladbach jaka setka zaraz ten werder wyrówna Gladbach wygra załatw lepiej Atalante, proszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Biczu - ważne pytanie i proszę o szczerą odpowiedź Czy Ty, po lutym (chyba 2020) wciąż robisz maksikombi z taką samą dbałością i analizą?.. bo wyniki średnie ostatnio, a oczekiwania większe może mógłbyś dać z siebie coś dodatkowo "z wątroby"?  robie ale strasznie nie idzie  trzeba od tego odchodzić i to nie powoli jak podejście się nie zmieniło, to jest ok wytrwałości potrzeba nam
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Białego i Akhu trzeba prosić Atalanta jakoś ostatnio zadyszka konkretna
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
Alexander Isak (Newcastle) wzorowo wypełnia swoje zadanie i zdobywa bramkę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
kurwa, Gasperini manageruje Atalancie od 2016 (Google'owałem), wiec rozumiem, ze jest jakby nietykalny i to jest ok
ale jaki problem jest z tym klubem teraz?
casus Lewy-Wujo, tudzież karakan-Galtier?
a może grajo przeciwko trenerowi?
specjaliści Serie A - jak sądzicie? To jest zupełnie inna drużyna już, ci co tworzyli ta maszynkę do overów to albo się rozeszli albo się brzydko starzeją. Obecny skład predysponuje ich do takiego miejsca na jakim są moim zdaniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
jutro hoffenhajmy kurs kozacki przeciwnik chujowy to musi sie udac bardzo dobrze Hertha to klub na środek 2.BL podobnie jak werder , hsv i grejfruty  nie no, Werder to 1.BL musi być a Grejfruty to niemiecki GKS Bełchatów - za mocny na 2gą, za słaby na 1szą tak to powinno wyglądać Augsburg wkrótce bedzie dużo niżej, Bochum poziom 2.BL, Hoffe jak sie właściciel znudzi zaraz wyląduje w Regionalnej Mainz - spadać szybko
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
kurwa, Gasperini manageruje Atalancie od 2016 (Google'owałem), wiec rozumiem, ze jest jakby nietykalny i to jest ok
ale jaki problem jest z tym klubem teraz?
casus Lewy-Wujo, tudzież karakan-Galtier?
a może grajo przeciwko trenerowi?
specjaliści Serie A - jak sądzicie? To jest zupełnie inna drużyna już, ci co tworzyli ta maszynkę do overów to albo się rozeszli albo się brzydko starzeją. Obecny skład predysponuje ich do takiego miejsca na jakim są moim zdaniem o to to, za dużo tam jest wypalonych grajków wiara, że Gasperini to rozrusza to już też dość naiwna myśl bazująca na sentymencie dawnych sukcesów
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurwa, Gasperini manageruje Atalancie od 2016 (Google'owałem), wiec rozumiem, ze jest jakby nietykalny i to jest ok
ale jaki problem jest z tym klubem teraz?
casus Lewy-Wujo, tudzież karakan-Galtier?
a może grajo przeciwko trenerowi?
specjaliści Serie A - jak sądzicie? To jest zupełnie inna drużyna już, ci co tworzyli ta maszynkę do overów to albo się rozeszli albo się brzydko starzeją. Obecny skład predysponuje ich do takiego miejsca na jakim są moim zdaniem cenne informacje do odwołania - Atalanta się skończyła, a kursy nadal niskie.. nie grać
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
kurwa, Gasperini manageruje Atalancie od 2016 (Google'owałem), wiec rozumiem, ze jest jakby nietykalny i to jest ok
ale jaki problem jest z tym klubem teraz?
casus Lewy-Wujo, tudzież karakan-Galtier?
a może grajo przeciwko trenerowi?
specjaliści Serie A - jak sądzicie? To jest zupełnie inna drużyna już, ci co tworzyli ta maszynkę do overów to albo się rozeszli albo się brzydko starzeją. Obecny skład predysponuje ich do takiego miejsca na jakim są moim zdaniem o to to, za dużo tam jest wypalonych grajków wiara, że Gasperini to rozrusza to już też dość naiwna myśl bazująca na sentymencie dawnych sukcesów nie ma lepszych Ekspertów w Studio Mecz.pl niż Wy do odwołania - razem z HSV i Tottenhamem na listę 'banned-to-be-bet-on'
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2016
Posty: 8,656 |
gladbach jaka setka zaraz ten werder wyrówna Gladbach wygra załatw lepiej Atalante, proszę  1-1
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Białego i Akhu trzeba prosić Atalanta jakoś ostatnio zadyszka konkretna Chłopaki zaproszeni, ale też szczerzy - bez Mastera sie nie załatwi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|