Akhu a co myslisz o Torino - Inter? Siadzie bts? Inter się oszczędza na finał?
w tygodniu przewidywali wszyscy ze Inter wyjdzie totalnymi rezerwami a chyba jednak sie okazuje ze to beda polowiczne rezerwy Na pewno nie zagraja calego meczu na jakims duzym tempie, ale zeby zrobic bts to chyba starczy
Jakbym mial cos w tym meczu grac to tylko bts albo over
Akhu a co myslisz o Torino - Inter? Siadzie bts? Inter się oszczędza na finał?
w tygodniu przewidywali wszyscy ze Inter wyjdzie totalnymi rezerwami a chyba jednak sie okazuje ze to beda polowiczne rezerwy Na pewno nie zagraja calego meczu na jakims duzym tempie, ale zeby zrobic bts to chyba starczy
Dzięki
Jakbym mial cos w tym meczu grac to tylko bts albo over
Akhu a co myslisz o Torino - Inter? Siadzie bts? Inter się oszczędza na finał?
w tygodniu przewidywali wszyscy ze Inter wyjdzie totalnymi rezerwami a chyba jednak sie okazuje ze to beda polowiczne rezerwy Na pewno nie zagraja calego meczu na jakims duzym tempie, ale zeby zrobic bts to chyba starczy
Jakbym mial cos w tym meczu grac to tylko bts albo over Ja też
Akhu a co myslisz o Torino - Inter? Siadzie bts? Inter się oszczędza na finał?
w tygodniu przewidywali wszyscy ze Inter wyjdzie totalnymi rezerwami a chyba jednak sie okazuje ze to beda polowiczne rezerwy Na pewno nie zagraja calego meczu na jakims duzym tempie, ale zeby zrobic bts to chyba starczy
Dzięki
Jakbym mial cos w tym meczu grac to tylko bts albo over
Akhu a co myslisz o Torino - Inter? Siadzie bts? Inter się oszczędza na finał?
w tygodniu przewidywali wszyscy ze Inter wyjdzie totalnymi rezerwami a chyba jednak sie okazuje ze to beda polowiczne rezerwy Na pewno nie zagraja calego meczu na jakims duzym tempie, ale zeby zrobic bts to chyba starczy
Jakbym mial cos w tym meczu grac to tylko bts albo over Ja też