Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
celowo napisałem oddzielnie nie zaproszony (nie z "tych zaproszonych"), a po prostu - niezaproszony byłoby razem pisane @Akhu!?
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,367
oj nie dzieje się dobrze, z kim to się teraz Donek będzie ściskał jak już władzę przejmie chyba z łysym albo z tiktokiem
nie no, masz rację, poniosło mnie, gdzie Donek i zwycięstwo
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
oj nie dzieje się dobrze, z kim to się teraz Donek będzie ściskał jak już władzę przejmie chyba z łysym albo z tiktokiem
nie no, masz rację, poniosło mnie, gdzie Donek i zwycięstwo
gdzie człowieka ponosi, tam prawdę powie - niechcący
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
celowo napisałem oddzielnie nie zaproszony (nie z "tych zaproszonych"), a po prostu - niezaproszony byłoby razem pisane @Akhu!?
Rozumiem kempuś sobota, ale nie brnij.
Ale spokojnie, każdy popełnia błędy, uwierz że KAŻDY, z tych co tu pisali bądź piszą.
Poza tym, "nie z tych zaproszonych" jest cały czas niezaproszonym.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
trudno, ale fajnie, że się przyznajesz chociaż do błędu
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Dlatego to napisałem, bo ja również je popełniam.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ja nie, tym razem
@wHiTe - masz to?.. mężczyzna + kobieta + dzieci, na Zakopiance w lipcu na (prawdopodobnie) warszawskich "blachach".. prawdopodobnie nie będzie jechał ani prawą, ani lewą obwodnicą
Ha!.. Mamy Cie!
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Monitoring się ustawić nad estakadą. Przejrzymy na zlocie, czy gdzieś przez szybę akordeonu nie widać
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
dam znać chłopakom z
Truck-spotters [
truck-spotters.eu ]
żeby mieli się na baczności
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Trzymasz się kempuś tych teorii szefa detektywów.
Pojadę jednak prawą obwodnicą, jak doradzał Vincent, bo przez miasto - czyli ani prawą, ani lewą - jechałem w ubiegłe wakacje i nie chcę kolejny raz.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
kiedyś mi/Nam podziękujesz, Akagi, że Cię znaleźliśmy
już dałem znać Panom z truck-spotters, żeby sie na tej prawej (co Akagi "będzie jechał") obwodnicy nie ustawiali
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
jedno pytanie - nie na tyle prywantne, żebyś nie odpowiedział Czy żona / znajomi podczas party na tarasie słyszeli cokolwiek o mecz.pl?
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
Trzymasz się kempuś tych teorii szefa detektywów.
Pojadę jednak prawą obwodnicą, jak doradzał Vincent, bo przez miasto - czyli
ani prawą, ani lewą - jechałem w ubiegłe wakacje i nie chcę kolejny raz.
nie przypierdalam sie, tylko z ciekawości.. to pojedziesz prawą czy ani prawą ani lewą?
dla kolegi pytam, co też chce jechać podobną trasą w tym samym terminie
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
ok, doczytałem.. czyli prawą, nie przez miasto
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Rozdzielam sprawy zawodowe od osobistych kemp, a mecz.pl zaliczam do tych pierwszych.
To powyżej, było właśnie tym jednym zdaniem.
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
czyli, że nie wiedzą.. ale co z tym jednym zdaniem, to nie wiem.. dobra, ide robić dobro!.. elo!
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
HehE Kemp nawolony jak smolot,bo jak inaczej
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392
Likes: 2
A juz ta Jego wiara, w tego zaprzanca niemieckiego to o kult zahacza
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765
Likes: 10
oj nie dzieje się dobrze, z kim to się teraz Donek będzie ściskał jak już władzę przejmie chyba z łysym albo z tiktokiem
zasiadaj przed tvp1 i nie pierdol tu.
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,765
Likes: 10
ja nie zaproszony?
Jeżeli już...
To niezaproszony.
Ale zaprosiłem żonę i dzieci.
Kempa ???
Link skopiowany do schowka