|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Łukasz szkoda ze Burbon nie ma Córki. Byś się wżenił i już cyk, mieszkanie by było na prezent ślubny. Przeczytałem cycków. A propopopo to i tak pewnie wybrałby Akhu zamiast mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
pomysł dobry Łuki zrób Bro córkę a potem się hajtnij z nią  Bez przecinków to brzmi to w dziwny sposób 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
Zajebisty pomysł..tylko Ty mogłaś na taki wpaść..a może poproś i..Tobie zrobi, to będziesz od razu matką i..teściową
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,313 Likes: 2 |
Chciałem z holenderką, ale ona nie chce i w sumie nie wiadomo czy jest przy hajsie czy nie bo zwodzi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
no właśnie nie wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
Svenska kubek..ciapiusie zjednoczeni gol i Hassle też @1,78 szybki hajs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
główna scelba forum 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Michał Pazdan jest bliski przenosin do Wieczystej Kraków. Wraz z końcem czerwca stanie się on wolnym zawodnikiem, gdy wygaśnie jego umowa z Jagiellonią Białystok
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Liga Mistrzów się zaczęła a na forum cisza
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
3 lipca drużyna rezerw Wisły Kraków rozpocznie przygotowania rozgrywek IV ligi, które zainaugurowane zostaną w pierwszy weekend sierpnia. Miejscem stacjonowania drugiego zespołu będzie stadion Dalinu Myślenice, gdzie zawodnicy będą zarówno trenować, jak i rozgrywać swoje domowe mecze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
wszystkie fora zdychają nikomu się nie chce już w to bawić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Na jednym z meczów plażowej piłki ręcznej podczas Igrzysk Europejskich odpadł element zadaszenia.
Na szczęście nikomu nic się nie stało
ciekawe czemu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Jarosław Szlachetka ·
Mamy już 2 brązowe medale w Muaythai 🥉🥉 Zapraszam do kibicowania podczas dzisiejszych walk finałowych na Arenie w Myślenicach 👏 Kibicujmy razem zawodnikom Reprezentacji Polski w walce o złote medale 🇵🇱🥇🥇🥇 ▶️ 14:00 pokazy i animacje w Strefie Kibica 🥊 ▶️ 15:00 rozpoczęcie walk 🔥 📍 Arena hali widowisko sportowej, ul. Zdrojowa 9, 32-400 Myślenice ℹ️ WSTĘP BEZPŁATNY ! Do zobaczenia 👋 🎫 FREE ENTRY! We'll see you there! 🔥
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
Na jednym z meczów plażowej piłki ręcznej podczas Igrzysk Europejskich odpadł element zadaszenia.
Na szczęście nikomu nic się nie stało
ciekawe czemu ja pierdole..to cud, że nikomu nic się nie stało! A nie kurwa, ciekawe czemu..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
nie cud ino nikogo nie bylo na trybunach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
Bro jeśli mogę coś zasugerować to kiepski macie marketing soszjalmediowy chyba że to taka taktyka na nierozpoznawalność 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,100 Likes: 19 |
no mało Was na fejsach insta i innych gównach znaczy o Hultaju mowa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,794 Likes: 10 |
Rumki dalij po gola !! Gracie i siebie..o honor!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|