|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19 |
za sztywna noga więcej luzu w stopie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19 |
Ktoś wybiera się z forum na wybory w ogóle? ja nie i nie znam nikogo kto się wybiera 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Musze raz jeszcze zgodzic się z Mieszkancem Wawra. Ma rację. Te 1500 to kibice piłki,nie konkretnej drużyny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
Dwie Gual, 3 Kramer... 5:0 do przerwy z Botosani TEO, oczywiście to tylko towarzyski, ale działa na wyobraźnię. Widzę widzę. Ładnie jadą
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19 |
Krak się stał po prostu nudny od kiedy wyjechałam to z braku laku poszli na koshernych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19 |
czy w Białym będzie moda na Jage jak się wyprowadzicie grać do Wawki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Kiedys nikogo nie dziwiło,że w weekend było sie na meczu Jagi w piłce,Włokniarza w koszu,Gwardii(Hetmana)w boksie.Wszystkim się kibicowało.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
czy w Białym będzie moda na Jage jak się wyprowadzicie grać do Wawki  nikt sie nie wyprowadza
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19 |
to jest Twoja wersja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
"Niemożliwe! Blisko historycznego transferu do Ekstraklasy! Spal zgodził się na ofertę Legii Warszawa i w tej chwili Radja Naingollan ma negocjować z Wicemistrzem Polski." Pewnie feik. Po co nam 35-letni z urazem uda kolejny środkowy pomocnik? Inter 5 lat temu kupił go za 45 mln. W styczniu wyrzucili go z Antwerpii za... palenie papierosa na ławce rezerwowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Mieszkając w Warszawie,w weekend obiegałem Racławicką,Łazienkowską,i jak termin pozwalał na Młociny,na Hutnika zdarzało się.Obowiazkowo na Konwiktorską też ,ale na kosza.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19 |
Ale tak prawdę mówiąc holenderko, na Waszym spadku Craxa zarobiła na frekwencji, prawie 1,5 tys. widzów w stosunku do ub. sezonu. Pager mi się spali  Teraz już wiem, kto te głupoty Filipiakowi pisze ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/ky5kwTz/20230623-211729.jpg) [ ibb.co] myślisz Forty że po takim expose jakiś Wiślak by im poszedł kibicować 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
to jest Twoja wersja  Juz karnety w sprzedazy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,390 |
Ale tak prawdę mówiąc holenderko, na Waszym spadku Craxa zarobiła na frekwencji, prawie 1,5 tys. widzów w stosunku do ub. sezonu. Pager mi się spali  Teraz już wiem, kto te głupoty Filipiakowi pisze ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/ky5kwTz/20230623-211729.jpg) [ ibb.co] myślisz Forty że po takim expose jakiś Wiślak by im poszedł kibicować  przecież to nie o Wiślaków chodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19 |
o City chciał tym przekonać Pięknisia do selfi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,391 Likes: 19 |
o Igunia wygrała ciekawe od jakiej stawki Ojro progresję zaczął 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
"Niemożliwe! Blisko historycznego transferu do Ekstraklasy! Spal zgodził się na ofertę Legii Warszawa i w tej chwili Radja Naingollan ma negocjować z Wicemistrzem Polski." Pewnie feik. Po co nam 35-letni z urazem uda kolejny środkowy pomocnik? Inter 5 lat temu kupił go za 45 mln. W styczniu wyrzucili go z Antwerpii za... palenie papierosa na ławce rezerwowych.  38mln
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Kramer hat-trick dla Legii, a na forum cicho
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
O przepraszam, było
<gifshame>
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
A Kramer,to nie uciekł do Szwajcarii?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|