|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
kiedyś to się jechało na Słowacje wydawałeś 200 zł i cały bagażnik piwa rumu beherki i wódki przywoziłeś  taa..chyba kurwa rowerowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Ja byłem kilka dni temu w barze mlecznym na śniadaniu, jajecznica 10 pln, kajzerka 2.50 pln. Na drugi dzień też tam poszedłem, ale po drodze kupiłem w biedronce kajzerkę za 0.33 pln. W kieszeni wniosłem do lokalu i tylko jajecznicę zamówiłem. Kurwa trochę mi wstyd było przed samym sobą jak się zastanowiłem nad tym. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
hultaj drogi bo ponoć z naturalnych składników ta...drogi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
U forty aż szron na butelce. u fortego, kurwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852 Likes: 10 |
Ja byłem kilka dni temu w barze mlecznym na śniadaniu, jajecznica 10 pln, kajzerka 2.50 pln. Na drugi dzień też tam poszedłem, ale po drodze kupiłem w biedronce kajzerkę za 0.33 pln. W kieszeni wniosłem do lokalu i tylko jajecznicę zamówiłem. Kurwa trochę mi wstyd było przed samym sobą jak się zastanowiłem nad tym. Ciekawe co myśli o tym Burbon siedząc w knajpie zamawiając posiłek z ośmiu dań he he..nie..z ośmiu nie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,680 Likes: 10 |
![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/fQD4DGM/20230707-175501.jpg) to jest piwko A nie jakieś grodziskie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Polsat stara się o transmitowanie meczów NBA 2023/24. Chodzi wyłącznie o spotkania San Antonio Spurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dzień dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
W związku ze startem Ekstraklasy i 1 Ligi Polskiej proponuję codzienny (może się uda) quiz. Za chwilę wyślę quizowym subskrybentom pierwszy zestaw Quiz łatwy 8 pytań Opcja wyboru 1 z 4 odpowiedzi 10 sekund na pytanie Temat - Ekstraklasa - w tym zestawie zahaczamy nawet o rok 2005 Nagroda dla zwycięzcy serii - ostatni zestaw w czwartek przed startem Ekstraklasy - wpisowe do Fantasy ESA lub 1 Liga Do tabeli liczymy pkt za prawidłową odpowiedź. W przypadku remisu małe punkty (suma) za szybszą odpowiedź. Zapraszam do zabawy ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/Tcqh5Vp/20230707-075101.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Jeśli ktoś nie dostał quizu, lub nie jest na liście subskrypcji :), a chce zagrać proszę pisać tu na quasi
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Już są pierwsze opinie Bardzo łatwy (ale kostka się przyda do losowania odpowiedzi) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
"Gdy 21-letni Artur Sobiech trafił z Polonii Warszawa do Hannoveru 96, niemiecki klub zaproponował mu klubowe auto. "Może być biały Volkswagen Scirocco?" - spytano nowo pozyskanego piłkarza. Ten spojrzał na samochód podstawiony mu pod nos i bez namysłu się zgodził. "OK, to podaj nam numer swojego prawa jazdy" - dodano dla formalności.
Tu był problem. Sobiech żadnego numeru nie miał. Aby mieć taki numer, najpierw musiałby mieć... prawo jazdy.
- Spokojnie, nie mam prawka, ale umiem jeździć. W Polsce trzy lata jeżdżę bez! - pochwalił się napastnik.
Niemcy zrobili wielkie oczy. Oczywiście, opcja zaproponowana przez piłkarza nie mogła zostać zaakceptowana.
Sobiech tę historię sam opowiedział w wywiadzie dla portalu "Weszło" w 2011 roku. Kiedy dziennikarz spytał go, czy może ją opublikować, zawodnik odparł: "A, spoko"."
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
kiedyś to się jechało na Słowacje wydawałeś 200 zł i cały bagażnik piwa rumu beherki i wódki przywoziłeś  taa..chyba kurwa rowerowy nie pisz do mnie per opprobrium meretricem appellare bo ja Ci od kutasów nie jadę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
Jeśli ktoś nie dostał quizu, lub nie jest na liście subskrypcji :), a chce zagrać proszę pisać tu na quasi poproszę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
"Gdy 21-letni Artur Sobiech trafił z Polonii Warszawa do Hannoveru 96, niemiecki klub zaproponował mu klubowe auto. "Może być biały Volkswagen Scirocco?" - spytano nowo pozyskanego piłkarza. Ten spojrzał na samochód podstawiony mu pod nos i bez namysłu się zgodził. "OK, to podaj nam numer swojego prawa jazdy" - dodano dla formalności.
Tu był problem. Sobiech żadnego numeru nie miał. Aby mieć taki numer, najpierw musiałby mieć... prawo jazdy.
- Spokojnie, nie mam prawka, ale umiem jeździć. W Polsce trzy lata jeżdżę bez! - pochwalił się napastnik.
Niemcy zrobili wielkie oczy. Oczywiście, opcja zaproponowana przez piłkarza nie mogła zostać zaakceptowana.
Sobiech tę historię sam opowiedział w wywiadzie dla portalu "Weszło" w 2011 roku. Kiedy dziennikarz spytał go, czy może ją opublikować, zawodnik odparł: "A, spoko"." ważne że ma koszulki prawko mu niepotrzebne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322 Likes: 19 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|