Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 22 z 46 1 2 20 21 22 23 24 45 46
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by latajaca_holenderka
kiedyś to się jechało na Słowacje wydawałeś 200 zł i cały bagażnik piwa rumu beherki i wódki przywoziłeś tongue
taa..chyba kurwa rowerowy

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,695
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,695
Likes: 10
Uspokój się

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by Lukasz111
Ja byłem kilka dni temu w barze mlecznym na śniadaniu, jajecznica 10 pln, kajzerka 2.50 pln.
Na drugi dzień też tam poszedłem, ale po drodze kupiłem w biedronce kajzerkę za 0.33 pln. W kieszeni wniosłem do lokalu i tylko jajecznicę zamówiłem.
Kurwa trochę mi wstyd było przed samym sobą jak się zastanowiłem nad tym.
laugh

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by Sensei
hultaj drogi bo ponoć z naturalnych składników
ta...drogi..

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,695
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,695
Likes: 10
[Linked Image from wykop.pl]

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by Lukasz111
U forty aż szron na butelce.
u fortego, kurwa

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by TEO
Originally Posted by Lukasz111
Ja byłem kilka dni temu w barze mlecznym na śniadaniu, jajecznica 10 pln, kajzerka 2.50 pln.
Na drugi dzień też tam poszedłem, ale po drodze kupiłem w biedronce kajzerkę za 0.33 pln. W kieszeni wniosłem do lokalu i tylko jajecznicę zamówiłem.
Kurwa trochę mi wstyd było przed samym sobą jak się zastanowiłem nad tym.
Ciekawe co myśli o tym Burbon siedząc w knajpie zamawiając posiłek z ośmiu dań
he he..nie..z ośmiu nie..

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,695
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,695
Likes: 10
[Linked Image from i.ibb.co] to jest piwko A nie jakieś grodziskie

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Polsat stara się o transmitowanie meczów NBA 2023/24. Chodzi wyłącznie o spotkania San Antonio Spurs.

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dzień dobry toast

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
W związku ze startem Ekstraklasy i 1 Ligi Polskiej proponuję codzienny (może się uda) quiz.

Za chwilę wyślę quizowym subskrybentom pierwszy zestaw

Quiz łatwy
8 pytań
Opcja wyboru 1 z 4 odpowiedzi
10 sekund na pytanie
Temat - Ekstraklasa - w tym zestawie zahaczamy nawet o rok 2005

Nagroda dla zwycięzcy serii - ostatni zestaw w czwartek przed startem Ekstraklasy - wpisowe do Fantasy ESA lub 1 Liga

Do tabeli liczymy pkt za prawidłową odpowiedź. W przypadku remisu małe punkty (suma) za szybszą odpowiedź.


Zapraszam do zabawy

[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Jeśli ktoś nie dostał quizu, lub nie jest na liście subskrypcji :), a chce zagrać proszę pisać tu na quasi

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Już są pierwsze opinie

Bardzo łatwy (ale kostka się przyda do losowania odpowiedzi)

grin

Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
T
TEO Offline
Eliminator
Eliminator
T Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Tak jest

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Pojedynek dwóch przyszłych potęg polskiego futbolu



Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
"Gdy 21-letni Artur Sobiech trafił z Polonii Warszawa do Hannoveru 96, niemiecki klub zaproponował mu klubowe auto. "Może być biały Volkswagen Scirocco?" - spytano nowo pozyskanego piłkarza. Ten spojrzał na samochód podstawiony mu pod nos i bez namysłu się zgodził. "OK, to podaj nam numer swojego prawa jazdy" - dodano dla formalności.

Tu był problem. Sobiech żadnego numeru nie miał. Aby mieć taki numer, najpierw musiałby mieć... prawo jazdy.

- Spokojnie, nie mam prawka, ale umiem jeździć. W Polsce trzy lata jeżdżę bez! - pochwalił się napastnik.

Niemcy zrobili wielkie oczy. Oczywiście, opcja zaproponowana przez piłkarza nie mogła zostać zaakceptowana.

Sobiech tę historię sam opowiedział w wywiadzie dla portalu "Weszło" w 2011 roku. Kiedy dziennikarz spytał go, czy może ją opublikować, zawodnik odparł: "A, spoko"."

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Originally Posted by burbon
Originally Posted by latajaca_holenderka
kiedyś to się jechało na Słowacje wydawałeś 200 zł i cały bagażnik piwa rumu beherki i wódki przywoziłeś tongue
taa..chyba kurwa rowerowy

nie pisz do mnie per opprobrium meretricem appellare bo ja Ci od kutasów nie jadę tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Originally Posted by VVega
Jeśli ktoś nie dostał quizu, lub nie jest na liście subskrypcji :), a chce zagrać proszę pisać tu na quasi

poproszę tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Originally Posted by VVega
"Gdy 21-letni Artur Sobiech trafił z Polonii Warszawa do Hannoveru 96, niemiecki klub zaproponował mu klubowe auto. "Może być biały Volkswagen Scirocco?" - spytano nowo pozyskanego piłkarza. Ten spojrzał na samochód podstawiony mu pod nos i bez namysłu się zgodził. "OK, to podaj nam numer swojego prawa jazdy" - dodano dla formalności.

Tu był problem. Sobiech żadnego numeru nie miał. Aby mieć taki numer, najpierw musiałby mieć... prawo jazdy.

- Spokojnie, nie mam prawka, ale umiem jeździć. W Polsce trzy lata jeżdżę bez! - pochwalił się napastnik.

Niemcy zrobili wielkie oczy. Oczywiście, opcja zaproponowana przez piłkarza nie mogła zostać zaakceptowana.

Sobiech tę historię sam opowiedział w wywiadzie dla portalu "Weszło" w 2011 roku. Kiedy dziennikarz spytał go, czy może ją opublikować, zawodnik odparł: "A, spoko"."

ważne że ma koszulki prawko mu niepotrzebne tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,380
Likes: 19
jak ktoś ma czas i ochotę smile


Strona 22 z 46 1 2 20 21 22 23 24 45 46

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, Akhu, Lukasz111, $-man, Sensei, aker, latajaca_holenderka, betowiec), 765 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,042
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1