|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Na "szczęście", tylko 40 tys. kary za piro z klockami, ale bez zamknięcia trybuny na Aston Villę. pln czy euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
nie na wszystkie foty dostałam zgodę 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9 |
dawaj nastepne jak beda z wyzszych partii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
już wleżli na 3500 koleś mówił że Kili w porównaniu z tym to spacerek był 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,120 Likes: 9 |
ja to sie jeszcze regeneruje po rysach a tu 3500 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
i od wiadomki hokej
Lukko - HPK 1
Tappara - Pelicans x2
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 30,973 Likes: 19 |
dziś scelba nic nie przysłał może coś się urodzi do wieczora tylko
Club de Gimnasia polecajo bo tamci niby rezerwami ale kurs już mizerny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
to co Probierz wskakuje na selekcjonera
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
zobacz Alfa co Cie ominęło   u mnie w wakacje odhaczone: Adr¹pa¹skoteplické skály a z korony Śnieżnik Waligóra no i oczywiście nie mogło zabraknąć po sąsiedzku, last but not least, Biskupia Kopa a, że mam teraz znowu urlop to będą kolejne wyjazdy ale tym razem nizinne, bo na ekstraklasę  żałuję, że nie udało mi się już dostać biletów na Górnik, bo byłyby 3 mecze w tej kolejce, a tak będą tylko dwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale przy kolejnym urlopie nie jedź na Mount Everest, bo zobacz jaka tam kolejka do wejścia na szczyt, prawie jak na Rysy.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,364 |
Ale przy kolejnym urlopie nie jedź na Mount Everest, bo zobacz jaka tam kolejka do wejścia na szczyt, prawie jak na Rysy. ![[Linked Image from tenor.com]](https://tenor.com/pl/view/find-urvish-gajjar-aapnu-cinema-you-tuber-gujarati-gif-18397137.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10 |
Biały..., jak myślisz..? Czy w kontekście powyższych postów, to, że ja byłem w.................. Zielonej Górze też ujdzie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie patrz na to alfa sorry, taki mały ten Mount wyszedł. Ale trochę wyobraźni. Zobacz burbiego, On się czuje trochę nie tak, bo był tylko w Zielonej Górze, a tu sami zdobywcy szczytów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,746 Likes: 10 |
Nie tylko, kurwa !! Nie tylko !! Jeszcze w Górze Kalwarii !! A szczyty jakie zdobywałem..he he..zdobywcy szczytów sie znaleźli.. ![[Linked Image from media.tenor.com]](https://media.tenor.com/BDrp4w85GhsAAAAd/wilk-z-wall-street-the-wolf-of-wall-street.gif)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
Ja kiedyś na 14 piętro się wspinałem.winda padla
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ty burbi nie zawracaj głowy Białemu ze Swoimi "Górami", bo On nakupił chińskich kryptowalut i teraz siedzi w fotelu i obserwuje jak ich wartość wzrasta. A Ty z wyskakujesz z Zieloną Górą. No wiesz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ja kiedyś na 14 piętro się wspinałem.winda padla Z czym do ludzi, forty... To już burbi był wyżej, bo Zielona Góra jest na 143 metrach, a Góra Kalwaria na 113.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,388 Likes: 2 |
A zapomniałem o Palacu w Warszawie ,ale tam windą
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|