|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Tak na marginesie Gro Hammerseng zdobyła 8 bramek  5* 16.12/15:30 /  FSV Mainz - Bayern Munchen / 2 / 1,55 / Expekt / seba30 6* 16.12/18:00 /  Polpak Świecie - Polpharma Starogard / over 143,5 / 1,87 / Expekt / seba30
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
6*16.12/16:00/St.Mirren-Dunffermline/1/1.8/sts/ajem 7*16.12/16:00/Southamton-Norwich/1/1.7/sts/ajem 8*16.12/18:00/Olimpiacos-Ionikos/+ 2,5/1.50/GB/ajem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
7* 16.12/14:30 / Niemcy - Rosja - Ile bramek zdobędzie Nadine Krause / over 6,5 / bwin / seba30
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
zapomniałem jeszcze podać kurs  7* 16.12/14:30 / Niemcy - Rosja - Ile bramek zdobędzie Nadine Krause / over 6,5 /1,65 / bwin / seba30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,490 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,490 Likes: 11 |
5*16.12/18:15/Aston Villa-Bolton/ X2 /1.55/GB/rafal08 6*16.12/20:00/Lierse-Lokeren /1X/1.56/GB/rafal08
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
9*17.12/18:00/Auxerre-Lorient/1/1.9/sts/ajem 10*17.12/15:00/Ascoli-Torino/-2,5/1.70/sts/ajem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
8* 17.12/15:00 /  Paris SG - Nice / 1 / 1,75 / Expekt / seba30 9* 17.12/17:00 /  Real Sociedad - Gimnastic / 1 / 1,85 / Expekt / seba30 10* 17.12/14:30 /  ERC Ingolstadt - Iserlohn Roosters / 1 / 1,5 / Expekt / seba30 Gratki  dla zwycięzcy. Rafal08 będziesz miał cięzki orzech do zgryzienia aby pokonać pawsona  Jeszcze na koniec szczególne gratki dla Nostradamusa za pomysł i wytrwałe prowadzenie kolejnych edycji. Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,490 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,490 Likes: 11 |
7*17.12/21:00/Lens - Lyon / Lens strzeli gola /1.52/Expekt/rafal08 8*17.12/20:30/Zulte-Waregem v Charleroi(Podwójna szansa na wynik w połowie )/1 lub 2/1.50/GB/rafal08 9*17.12/20:30/AS Roma v Palermo [To score/not to score]/ Palermo strzeli/1.52/GB/rafal08 10*17.12/21:00/Atletico Madrid v Getafe /remis w polowie lub na koniec meczu/1.60/GB/rafal08 dzieki za gre. pozdrawiam Szkoda,ze kompletny brak czasu w tym tygodniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Witam, Też nie miałem - z oczywistych wzgledów - za dużo wolnego w ostatnim tygodniu, stąd brak bieżących podsumowań. Nie tak dawno rozpoczynaliśmy I edycję ET20, a dziś przychodzi podsumować turniej MASTERS. Miło mi poinformować, że ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU MASTERS ELITE TOP 20 - Z IMPONUJĄCYM % SKUTECZNOŚCI - ZOSTAŁ PAWSON Zwycięzcy gratuluję udanego tygodnia, który zaowocował także wygraną w "Siedmiu Wspaniałych" ! Poniżej przedstawiam statystykę finału: W nawiasach: (ilość traf. typów/ilość zgłoszonych typów; średni kurs traf. typów) 1. pawson (9/10; 1.64) 2. Ajem (6/10; 1.72) 3. rafal08 (5/10; 1.61) 3. seba30 (5/10; 1.61) Jak więc widać ekstrabonus był na wyciągnięcie ręki. Wszyscy załapali się na pudło ! POKONANYM DZIĘKUJĘ ZA GRĘ, CAŁĄ CZWÓRKĘ ZAPRASZAM DO UDZIAŁU (bez eliminacji) W KOLEJNYCH EDYCJACH ET20 ZACZNIEMY NA POCZĄTKU LUTEGO 2007 (prawdopodobnie 5 lutego), DOKŁADNĄ DATĘ PODAM PRIVEM. Pozdrawiam  N.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Ponieważ funkcja przesyłania PM jak zwykle szwankuje  , zwycięzcę proszę o priva w kwestii sposobu przekazania nagrody.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239 |
Gratulacje dla zwycięzcy i WESOŁYCH ŚWIĄT  dla wszystkch
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139 |
Naprawdę bardzo miło wygrać tak elitarny turniej. Duży szacunek dla Nostradamusa za pomysł i za prowadzenie E.T.20. Dzięki za gratulację, pozdrawiam rywali Też nie miałem czasu w tym tygodniu, dlatego podałem wszystkie 10 typów jednego dnia. Na szczęscie intuicja tym razem nie zawiodła. Choć szkoda tego błędu, bonus by był znaczny  Dobrze, że robisz Nostradamus teraz przerwę, bo ludzie są zajęci, a i oferta uboga. Wesołych Świąt ps. Wysłałem Ci PW, jak nie doszło, to odezwij się do mnie Nostradamus na email - [email protected]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487 |
Jeszcze na koniec szczególne gratki dla Nostradamusa za pomysł i wytrwałe prowadzenie kolejnych edycji. Dziękuję sebie i pawsonowi za uznanie dla moich "wysiłków" WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ET20 ORAZ ODWIEDZAJĄCYM TEN TEMAT ŻYCZĘ RADOSNYCH ŚWIĄT ORAZ POMYŚLNOŚCI I WYSOKICH WYGRANYCH W NOWYM ROKU
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|