Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 15 z 15 1 2 13 14 15
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Tak na marginesie Gro Hammerseng zdobyła 8 bramek smile

5* 16.12/15:30 /futbolFSV Mainz - Bayern Munchen / 2 / 1,55 / Expekt / seba30
6* 16.12/18:00 /koszPolpak Świecie - Polpharma Starogard / over 143,5 / 1,87 / Expekt / seba30

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239

6*16.12/16:00/St.Mirren-Dunffermline/1/1.8/sts/ajem
7*16.12/16:00/Southamton-Norwich/1/1.7/sts/ajem
8*16.12/18:00/Olimpiacos-Ionikos/+ 2,5/1.50/GB/ajem

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
7* 16.12/14:30 / Niemcy - Rosja - Ile bramek zdobędzie Nadine Krause / over 6,5 / bwin / seba30

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
zapomniałem jeszcze podać kurs smile
7* 16.12/14:30 / Niemcy - Rosja - Ile bramek zdobędzie Nadine Krause / over 6,5 /1,65 / bwin / seba30

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,539
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,539
Likes: 11
5*16.12/18:15/Aston Villa-Bolton/ X2 /1.55/GB/rafal08
6*16.12/20:00/Lierse-Lokeren /1X/1.56/GB/rafal08

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239

9*17.12/18:00/Auxerre-Lorient/1/1.9/sts/ajem
10*17.12/15:00/Ascoli-Torino/-2,5/1.70/sts/ajem

Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
8* 17.12/15:00 /futbolParis SG - Nice / 1 / 1,75 / Expekt / seba30
9* 17.12/17:00 /futbolReal Sociedad - Gimnastic / 1 / 1,85 / Expekt / seba30
10* 17.12/14:30 /hokejERC Ingolstadt - Iserlohn Roosters / 1 / 1,5 / Expekt / seba30

Gratki piwo dla zwycięzcy. Rafal08 będziesz miał cięzki orzech do zgryzienia aby pokonać pawsona wink

Jeszcze na koniec szczególne gratki dla Nostradamusa za pomysł i wytrwałe prowadzenie kolejnych edycji.

Pozdrawiam smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,539
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,539
Likes: 11
7*17.12/21:00/Lens - Lyon / Lens strzeli gola /1.52/Expekt/rafal08
8*17.12/20:30/Zulte-Waregem v Charleroi(Podwójna szansa na wynik w połowie )/1 lub 2/1.50/GB/rafal08
9*17.12/20:30/AS Roma v Palermo [To score/not to score]/ Palermo strzeli/1.52/GB/rafal08
10*17.12/21:00/Atletico Madrid v Getafe /remis w polowie lub na koniec meczu/1.60/GB/rafal08

dzieki za gre. pozdrawiam piwo

Szkoda,ze kompletny brak czasu w tym tygodniu frown

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Witam,
Też nie miałem - z oczywistych wzgledów - za dużo wolnego w ostatnim tygodniu, stąd brak bieżących podsumowań.
Nie tak dawno rozpoczynaliśmy I edycję ET20, a dziś przychodzi podsumować turniej MASTERS.

Miło mi poinformować, że ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU MASTERS ELITE TOP 20 - Z IMPONUJĄCYM % SKUTECZNOŚCI - ZOSTAŁ piwo PAWSON piwo

Zwycięzcy gratuluję udanego tygodnia, który zaowocował także wygraną w "Siedmiu Wspaniałych" !

Poniżej przedstawiam statystykę finału:
W nawiasach: (ilość traf. typów/ilość zgłoszonych typów; średni kurs traf. typów)

1. pawson (9/10; 1.64)
2. Ajem (6/10; 1.72)
3. rafal08 (5/10; 1.61)
3. seba30 (5/10; 1.61)


Jak więc widać ekstrabonus był na wyciągnięcie ręki. Wszyscy załapali się na pudło !

POKONANYM DZIĘKUJĘ ZA GRĘ, CAŁĄ CZWÓRKĘ ZAPRASZAM DO UDZIAŁU (bez eliminacji) W KOLEJNYCH EDYCJACH ET20 piwo

ZACZNIEMY NA POCZĄTKU LUTEGO 2007 (prawdopodobnie 5 lutego), DOKŁADNĄ DATĘ PODAM PRIVEM.

Pozdrawiam
papa N.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Ponieważ funkcja przesyłania PM jak zwykle szwankuje mad,
zwycięzcę proszę o priva w kwestii sposobu przekazania nagrody.

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239
veteran
veteran
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,239

Gratulacje dla zwycięzcy i santa WESOŁYCH ŚWIĄT santadla wszystkch

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Naprawdę bardzo miło wygrać tak elitarny turniej. Duży szacunek dla Nostradamusa za pomysł
i za prowadzenie E.T.20. Dzięki za gratulację, pozdrawiam rywali

Też nie miałem czasu w tym tygodniu, dlatego podałem wszystkie 10 typów jednego dnia.
Na szczęscie intuicja tym razem nie zawiodła. Choć szkoda tego błędu,
bonus by był znaczny smile

Dobrze, że robisz Nostradamus teraz przerwę, bo ludzie są zajęci, a i oferta uboga.

Wesołych Świąt

ps. Wysłałem Ci PW, jak nie doszło, to odezwij się do mnie Nostradamus na email - [email protected]

Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
N
veteran
veteran
N Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,487
Originally Posted by seba30
Jeszcze na koniec szczególne gratki dla Nostradamusa za pomysł i wytrwałe prowadzenie kolejnych edycji.

Dziękuję sebie i pawsonowi za uznanie dla moich "wysiłków"

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM ET20 ORAZ ODWIEDZAJĄCYM TEN TEMAT ŻYCZĘ ozdoba RADOSNYCH ŚWIĄT santa ORAZ POMYŚLNOŚCI I WYSOKICH WYGRANYCH W NOWYM ROKU pogodnie

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,139
Oficjalnie potwierdzam, że nagrodę już otrzymałem smile

santa Wesołych Świąt santa

Strona 15 z 15 1 2 13 14 15

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, burbon, rafal08, betowiec, aker, Sensei, rymoholik, $-man, forty, Lukasz111, Akhu), 2,698 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1