Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 55 z 84 1 2 53 54 55 56 57 83 84
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Tak naprawdę wystarczyło zagrać Empoli na Napoli i Fiorentinie i poza tym nie grać nic.
Wtedy nie trzeba by wstawać we wtorek do roboty i humor byłby lepszy

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Dzis wraca CHL i to w wersji PO.
Będzie krótko. Koniec grania byle czego, w tej fazie już trzeba wyłozyc karty na stół i powiedziec sprawdzam. Ja dzis zagram trzy mecze. Bo myslę, że są szanse na powodzenie.
Lukko, Vaxio i Farjestad. Wszystki trzy ekipy sa faworytami i kazdej zalezy na awansie do nastepnej rundy a dzis dobry rezultat sie przyda i pomoże, teoretycznie najłatwiejszego rywala ma Lukko a najtrudniejszego Farjestad, ale to moga byc pozory, niemniej jednak licze ze ekipy ze Skandynawii poradza sobie na wyjazdach bo i graja solidniej w lidze i maja duzo wiecej potencjału i jakosci w rosterze. Ja próbuje takiego tripla.

Lukko RT + Vaxio RT + Farjestad RT kurs ako 5,18 fortuna

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A dla naszego kempusia, który chce zostać przedsiębiorcą...

Zysk z overów w lidze włoskiej.

Cagliari 36%
Roma 26%
Napoli 20%
Fiora 11%
Frosinone 7%
Milan 2%
Reszta na minusie.

I niemieckiej:

Leverkusen 47%
M-gladbach 38%
Union 37%
Stuttgart 32%
Darmstadt 31%
Bayern 25%
Hoffe 23%
Mainz 20%

Jeszcze jest sześć drużyn z wynikiem poniżej 20%.


Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
Originally Posted by gembol
Dzis wraca CHL i to w wersji PO.
Będzie krótko. Koniec grania byle czego, w tej fazie już trzeba wyłozyc karty na stół i powiedziec sprawdzam. Ja dzis zagram trzy mecze. Bo myslę, że są szanse na powodzenie.
Lukko, Vaxio i Farjestad. Wszystki trzy ekipy sa faworytami i kazdej zalezy na awansie do nastepnej rundy a dzis dobry rezultat sie przyda i pomoże, teoretycznie najłatwiejszego rywala ma Lukko a najtrudniejszego Farjestad, ale to moga byc pozory, niemniej jednak licze ze ekipy ze Skandynawii poradza sobie na wyjazdach bo i graja solidniej w lidze i maja duzo wiecej potencjału i jakosci w rosterze. Ja próbuje takiego tripla.

Lukko RT + Vaxio RT + Farjestad RT kurs ako 5,18 fortuna

dołożę znalezione w sieci odnośnie przeciwników Farjestad
Ogólnie rzecz biorąc, Szwajcarzy mieli słaby sezon, ale skład ma duży potencjał, a Harri Säteri jest jednym z najlepszych bramkarzy Ligi Narodowej. Trzeba też powiedzieć, że Biel wygrał wszystkie mecze u siebie w fazie grupowej, w tym zwycięstwo z aktualnym mistrzem Tapparą.

Generalnie wszystkie rozstrzygnięcia możliwe..

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380
Likes: 2
Jak to w sporcie. Inaczej nikt by do roboty nie wstawał.

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,855
Likes: 10
Tak.
Specjalnie dla Ciebie tłumaczenie - przesłanie jest takie, że moje svenskie źródła nie polecają tego grać.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380
Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,380
Likes: 2
Aha. Rzeczywiście. Jakby z takiej perspektywy spojrzeć to mój komentarz był zbędny a może nawet wkurwiajacy.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ale brawo Panowie, bo tak merytoryczne posty na temat typów, nie są tutaj normą.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

Sasak powyżej 19,5 pkt, Sawicki powyżej 17,5 pkt, Aciobanitei powyżej 15,5 pkt @6,15 superbet

Podobnie jak w piątek szukam wysokiego kursu na mecz Trefla Gdańsk. Gdańszczanie są bardzo ciekawą ekipą i stać ich na walkę z każdym. Dziś moim zdaniem są w stanie poradzić sobie ze Skrą, ale mecz powinien być wyrównany. Idę tu w punkty liderów. Sasak i Sawicki to dwójka z Trefla, która gra na wysokim poziomie. Szczególnie dziś dużo do udowodnienia będzie miał Sawicki, który grał w Skrze, ale nie dano mu tam prawdziwej szansy. Sasak w ostatnim meczu zdobył 25 pkt, a Sawicki 19. Aciobanitei natomiast to przyjmujący Skry, który szybko stał się jednym z liderów ekipy. Rumun jest dobry technicznie i gra na niezłej skuteczności. W tym sezonie zdobywał już 23 czy 16 pkt. Żaden z tych zawodników raczej zmiany dostać nie powinien, co tylko sprzyja typowi. Myślę, że przy 4 lub 5 setach ten zakład ma spore szanse na powodzenie.

over 11,5 asów w meczu @1,85 etoto

Linia nie jest zbyt wygórowana, a hala w Bełchatowie jest niska i mała, co sprzyja asom. Obie ekipy mają zawodników, którzy potrafią zaskoczyć z zagrywki. Najwięcej asów z tych drużyn ma obecnie Sawicki (11), potem Urbanowicz (8) oraz Sasak i Konarski (4). W ostatnim meczu Trefla na wyjeździe w Lublinie zobaczyliśmy aż 20 asów (po 10 z obu stron). W tym sezonie w Bełchatowie w dwóch meczach została grubo przekroczona linia 11,5 asów. W meczu z Cuprum było ich 16 (7 Skra – 9 Cuprum), a w spotkaniu z Lublinem aż 18 (6 Skra – 12 Lublin). Dziś myślę, że także zobaczymy wiele asów.

Trefl wygra i powyżej 3,5 setów @2,85 betfan

Jak dla mnie minimalnym faworytem tego meczu jest Trefl. Skra do tej pory męczy się mocno i nie przekonuje zbytnio. Trefl ma bilans 4-1, a dwójka Sawicki - Sasak ciągnie ich do dobrych wyników. Myślę, że cztery sety tutaj zobaczymy, ale więcej szans daje Treflowi. Po tym kursie na singla fajny zakład.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Tak to jest jak się chce coś z telefonu zrobić. Nie mam uprawnień, aby edytować.

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by akagi
Ale brawo Panowie, bo tak merytoryczne posty na temat typów, nie są tutaj normą.

Nie wiem, czy kopiowanie typów i czyichś analiz z innego forum jest takie fajne

czytam

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Na bezrybiu i rak...

A poza tym, burbi odniósł się do tego, bo miał do czego.

W każdym razie fajne czy nie, może kogoś skłonić do swojej analizy, a to jakby nie patrzeć, przynajmniej z nazwy jest forum bukmacherskie. smile


Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Tsitsipas wyszedł na 14minut i skreczował (problemy z oddychaniem ?).

Zainkasował szybką kasa

Słusznie wygwizdany przez publikę

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Originally Posted by Józef Małolepszy
Tsitsipas wyszedł na 14minut i skreczował (problemy z oddychaniem ?).

Zainkasował szybką kasa

Słusznie wygwizdany przez publikę
Ludzie płacą niemałe sumy za bilety.
Wobec problemow zdrowotnych. Mógł Hurkaczowi już oddać ten dzisiejszy mecz...

Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Originally Posted by Green Arrow
Originally Posted by Józef Małolepszy
Tsitsipas wyszedł na 14minut i skreczował (problemy z oddychaniem ?).

Zainkasował szybką kasa

Słusznie wygwizdany przez publikę
Ludzie płacą niemałe sumy za bilety.
Wobec problemow zdrowotnych. Mógł Hurkaczowi już oddać ten dzisiejszy mecz...

Teraz w ramach rekompensaty dla kibiców wyszli na kort Hurkacz vs Fritz (dwaj rezerwowi w turnieju). Problem w tym, że Fritz nie jest zbyt gotowy do gry -kontuzja mięśni brzucha, w ogóle tu nie trenował i komentator powiedział wprost, że przyjechał tu jedynie po pieniądze, bo drugi rezerwowy w turnieju rzadko wchodzi na kort. Niestety przez Tsitsipasa miał pecha i musi grać laugh

Parodia na poziomie turnieju Mistrzyń WTA z Cancun sprzed kilku dni grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Pod względem atrakcyjności raczej nr 1 w nowych ławach poselskich

[img]https://ocdn.eu/pulscms-transforms/...NDcuanBlZ5KVAs0DwADCw5UCAM0DwMLD3gABoTAG[/img]



Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Pacyf, można polemizować

[Linked Image from bi.im-g.pl]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
kwestia gustu,na żywo słabiej wygląda i chujowo się maluje

co nie zmienia faktu że potencjał jest

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dobry wieczór toast

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Wyniki 4 quizu z ostatniej serii

Jutro podam podsumowanie i wyślę nagrodę zwycięzcy

[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]

[Linked Image from i.ibb.co] [ibb.co]

Strona 55 z 84 1 2 53 54 55 56 57 83 84

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, forty, latajaca_holenderka, aker), 1,083 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,288
Posty5,835,237
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1