|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Tak naprawdę wystarczyło zagrać Empoli na Napoli i Fiorentinie i poza tym nie grać nic. Wtedy nie trzeba by wstawać we wtorek do roboty i humor byłby lepszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Dzis wraca CHL i to w wersji PO. Będzie krótko. Koniec grania byle czego, w tej fazie już trzeba wyłozyc karty na stół i powiedziec sprawdzam. Ja dzis zagram trzy mecze. Bo myslę, że są szanse na powodzenie. Lukko, Vaxio i Farjestad. Wszystki trzy ekipy sa faworytami i kazdej zalezy na awansie do nastepnej rundy a dzis dobry rezultat sie przyda i pomoże, teoretycznie najłatwiejszego rywala ma Lukko a najtrudniejszego Farjestad, ale to moga byc pozory, niemniej jednak licze ze ekipy ze Skandynawii poradza sobie na wyjazdach bo i graja solidniej w lidze i maja duzo wiecej potencjału i jakosci w rosterze. Ja próbuje takiego tripla.
Lukko RT + Vaxio RT + Farjestad RT kurs ako 5,18 fortuna
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A dla naszego kempusia, który chce zostać przedsiębiorcą...
Zysk z overów w lidze włoskiej.
Cagliari 36% Roma 26% Napoli 20% Fiora 11% Frosinone 7% Milan 2% Reszta na minusie.
I niemieckiej:
Leverkusen 47% M-gladbach 38% Union 37% Stuttgart 32% Darmstadt 31% Bayern 25% Hoffe 23% Mainz 20%
Jeszcze jest sześć drużyn z wynikiem poniżej 20%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Dzis wraca CHL i to w wersji PO. Będzie krótko. Koniec grania byle czego, w tej fazie już trzeba wyłozyc karty na stół i powiedziec sprawdzam. Ja dzis zagram trzy mecze. Bo myslę, że są szanse na powodzenie. Lukko, Vaxio i Farjestad. Wszystki trzy ekipy sa faworytami i kazdej zalezy na awansie do nastepnej rundy a dzis dobry rezultat sie przyda i pomoże, teoretycznie najłatwiejszego rywala ma Lukko a najtrudniejszego Farjestad, ale to moga byc pozory, niemniej jednak licze ze ekipy ze Skandynawii poradza sobie na wyjazdach bo i graja solidniej w lidze i maja duzo wiecej potencjału i jakosci w rosterze. Ja próbuje takiego tripla.
Lukko RT + Vaxio RT + Farjestad RT kurs ako 5,18 fortuna dołożę znalezione w sieci odnośnie przeciwników Farjestad Ogólnie rzecz biorąc, Szwajcarzy mieli słaby sezon, ale skład ma duży potencjał, a Harri Säteri jest jednym z najlepszych bramkarzy Ligi Narodowej. Trzeba też powiedzieć, że Biel wygrał wszystkie mecze u siebie w fazie grupowej, w tym zwycięstwo z aktualnym mistrzem Tapparą.Generalnie wszystkie rozstrzygnięcia możliwe..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Jak to w sporcie. Inaczej nikt by do roboty nie wstawał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,863 Likes: 10 |
Tak. Specjalnie dla Ciebie tłumaczenie - przesłanie jest takie, że moje svenskie źródła nie polecają tego grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,382 Likes: 2 |
Aha. Rzeczywiście. Jakby z takiej perspektywy spojrzeć to mój komentarz był zbędny a może nawet wkurwiajacy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale brawo Panowie, bo tak merytoryczne posty na temat typów, nie są tutaj normą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk
Sasak powyżej 19,5 pkt, Sawicki powyżej 17,5 pkt, Aciobanitei powyżej 15,5 pkt @6,15 superbet
Podobnie jak w piątek szukam wysokiego kursu na mecz Trefla Gdańsk. Gdańszczanie są bardzo ciekawą ekipą i stać ich na walkę z każdym. Dziś moim zdaniem są w stanie poradzić sobie ze Skrą, ale mecz powinien być wyrównany. Idę tu w punkty liderów. Sasak i Sawicki to dwójka z Trefla, która gra na wysokim poziomie. Szczególnie dziś dużo do udowodnienia będzie miał Sawicki, który grał w Skrze, ale nie dano mu tam prawdziwej szansy. Sasak w ostatnim meczu zdobył 25 pkt, a Sawicki 19. Aciobanitei natomiast to przyjmujący Skry, który szybko stał się jednym z liderów ekipy. Rumun jest dobry technicznie i gra na niezłej skuteczności. W tym sezonie zdobywał już 23 czy 16 pkt. Żaden z tych zawodników raczej zmiany dostać nie powinien, co tylko sprzyja typowi. Myślę, że przy 4 lub 5 setach ten zakład ma spore szanse na powodzenie.
over 11,5 asów w meczu @1,85 etoto
Linia nie jest zbyt wygórowana, a hala w Bełchatowie jest niska i mała, co sprzyja asom. Obie ekipy mają zawodników, którzy potrafią zaskoczyć z zagrywki. Najwięcej asów z tych drużyn ma obecnie Sawicki (11), potem Urbanowicz (8) oraz Sasak i Konarski (4). W ostatnim meczu Trefla na wyjeździe w Lublinie zobaczyliśmy aż 20 asów (po 10 z obu stron). W tym sezonie w Bełchatowie w dwóch meczach została grubo przekroczona linia 11,5 asów. W meczu z Cuprum było ich 16 (7 Skra – 9 Cuprum), a w spotkaniu z Lublinem aż 18 (6 Skra – 12 Lublin). Dziś myślę, że także zobaczymy wiele asów.
Trefl wygra i powyżej 3,5 setów @2,85 betfan
Jak dla mnie minimalnym faworytem tego meczu jest Trefl. Skra do tej pory męczy się mocno i nie przekonuje zbytnio. Trefl ma bilans 4-1, a dwójka Sawicki - Sasak ciągnie ich do dobrych wyników. Myślę, że cztery sety tutaj zobaczymy, ale więcej szans daje Treflowi. Po tym kursie na singla fajny zakład.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809 |
Tak to jest jak się chce coś z telefonu zrobić. Nie mam uprawnień, aby edytować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Ale brawo Panowie, bo tak merytoryczne posty na temat typów, nie są tutaj normą. Nie wiem, czy kopiowanie typów i czyichś analiz z innego forum jest takie fajne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Na bezrybiu i rak... A poza tym, burbi odniósł się do tego, bo miał do czego. W każdym razie fajne czy nie, może kogoś skłonić do swojej analizy, a to jakby nie patrzeć, przynajmniej z nazwy jest forum bukmacherskie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Tsitsipas wyszedł na 14minut i skreczował (problemy z oddychaniem ?). Zainkasował szybką  Słusznie wygwizdany przez publikę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Tsitsipas wyszedł na 14minut i skreczował (problemy z oddychaniem ?). Zainkasował szybką  Słusznie wygwizdany przez publikę Ludzie płacą niemałe sumy za bilety. Wobec problemow zdrowotnych. Mógł Hurkaczowi już oddać ten dzisiejszy mecz...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2013
Posty: 5,817 |
Tsitsipas wyszedł na 14minut i skreczował (problemy z oddychaniem ?). Zainkasował szybką  Słusznie wygwizdany przez publikę Ludzie płacą niemałe sumy za bilety. Wobec problemow zdrowotnych. Mógł Hurkaczowi już oddać ten dzisiejszy mecz... Teraz w ramach rekompensaty dla kibiców wyszli na kort Hurkacz vs Fritz (dwaj rezerwowi w turnieju). Problem w tym, że Fritz nie jest zbyt gotowy do gry -kontuzja mięśni brzucha, w ogóle tu nie trenował i komentator powiedział wprost, że przyjechał tu jedynie po pieniądze, bo drugi rezerwowy w turnieju rzadko wchodzi na kort. Niestety przez Tsitsipasa miał pecha i musi grać  Parodia na poziomie turnieju Mistrzyń WTA z Cancun sprzed kilku dni 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512
Ice Hockey Champion
|
|
Ice Hockey Champion
Dołączył: Jan 2008
Posty: 24,512 |
Pacyf, można polemizować ![[Linked Image from bi.im-g.pl]](https://bi.im-g.pl/im/2c/c4/17/z24922412Q,Aleksandra--fot--Archiwum-prywatne-Aleksandry-K--W.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
kwestia gustu,na żywo słabiej wygląda i chujowo się maluje
co nie zmienia faktu że potencjał jest
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Dobry wieczór 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
Wyniki 4 quizu z ostatniej serii Jutro podam podsumowanie i wyślę nagrodę zwycięzcy ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/SKYdJ9M/Screenshot-2023-11-14-19-04-09-818-no-mobitroll-kahoot-android-edit.jpg) [ ibb.co] ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/N7B3whg/20231019-193759.jpg) [ ibb.co]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|