Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,088
Likes: 12
Zbanowany
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 129,088
Likes: 12
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Akagi, odniesiesz się ??
Napiszę teraz, żeby nie zapomnieć..dlaczego w 65 minucie na Legii, śpiewali nasz hymn narodowy ?? Jak wróci akagi, może się odniesie..albo Teoś czy też buko. Chyba, że jakiś bezpartyjny kibic sukcesu. Akagi, Teoś, buko...fajnie, że Legia wygrała i awansowała dalej ! Też pamiętam takie radosne chwile.. Gratulacje !!!
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Ale pieknie to zacytowales! Nawet Nasz iksowy kolega bylby dumny
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Dzięki. Mocno musiałem się nakombinować, ale jakoś poszło..
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Tyle roboty odwaliłem a ani akagi, ani Teoś, ani..buko nawet, się nie odnoszą.. Może sami nie wiedzą...
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Ja nie wiem burbi, nie siedzę na Żylecie. Ale nie powiesz chyba, że w czasie śpiewania tego hymnu stałeś na baczność.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Akagi, odniesiesz się ??
Napiszę teraz, żeby nie zapomnieć..dlaczego w 65 minucie na Legii, śpiewali nasz hymn narodowy ?? Jak wróci akagi, może się odniesie..albo Teoś czy też buko. Chyba, że jakiś bezpartyjny kibic sukcesu. Akagi, Teoś, buko...fajnie, że Legia wygrała i awansowała dalej ! Też pamiętam takie radosne chwile.. Gratulacje !!!
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dzięki. Mocno musiałem się nakombinować, ale jakoś poszło..
no niestety zacytować coś z archiwum wyższa szkoła jazdy
no ale skoro soft forum starszy od Senseia
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Ja nie wiem burbi, nie siedzę na Żylecie. Ale nie powiesz chyba, że w czasie śpiewania tego hymnu stałeś na baczność.
na żylecie nie siedzisz ale do polityki kaktusy dziwne wklejasz jakbyś się tez mógł odnieść
swoją drogą ostatnio tam wiele dziwnych rzeczy Irek Kocham Cię
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A' propos kaktusów...
W buddyzmie i hinduizmie ten znak z ułożeniem palców, oznacza odstraszanie złych mocy i złych emocji.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Irka to już nic nie odstraszy zapomnij
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Tak sobie patrzę...
Dzisiaj jest mecz w tych KMŚ, które odbywają się w Arabii Saudyjskiej.
Gra egipskie AL Ahli z saudyjskim Al Ittihad.
Mecz jak mecz, Arabów stać to sobie organizują różne igrzyska.
Ale do czego zmierzam, bo spojrzałem na ten mecz pod kątem rr i wyszedł ten kwiatek.
Dzisiaj jest druga runda, a zwycięzca tego meczu gra z Fluminense 18.12.
Ale...
AL Ahli 19.12. ma mecz w afrykańskiej LM w Algierze z Belouizdad.
Tam w grupie sytuacja w tabeli jest wyrównana.
I teraz...
Czy Egipcjanom opłaca się oddawać krew w meczu z reprezentantem gospodarzy i ewentualnie grać 18.12. półfinał?
Wpisowe już pewnie zainkasowali.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
poco wpisowe tam taki skład ze nawet City problem będzie miało Flu to będzie fruwało na wysokości lamperii
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
sorki Irek o Igora mnie chodziło ale Ciebie też Kocham
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Chyba jesteś po dobrym śniadaniu, bo taka naładowana energią od rana.
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
tu już jest zawsze dobre bo od zaprzyjażnionych biorą
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 5,709
sorki Irek o Igora mnie chodziło ale Ciebie też Kocham
Właśnie sprawdzałem o co chodzi
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,580
Likes: 19
zakręconam dziś jak ruski termos
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Ja nie wiem burbi, nie siedzę na Żylecie. Ale nie powiesz chyba, że w czasie śpiewania tego hymnu stałeś na baczność.
No właśnie nie stałem i zastanawiałem się czy mam sie wstydzić z tego powodu, czy nie...
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,874
Likes: 10
Słyszeliście ???
Coś sie z cicha pęk urodziło na linii : blada - trener
Link skopiowany do schowka