|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
dołączam do niedowiarków akagi w którym momencie meczu to było mniej więcej było to sobię odwinę i rozwieję wszystkie wątpliwości
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Gdzieś w ostatnim kwadransie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Bo nie oglądałeś meczu.
Poza tym, ja nie napisałem, że 19 razy tak wybijali, a jedynie raz, ale to dziwnie trochę wyglądało. Rozumiem. Ale podejrzewam, że to tylko Twoja błędna interpretacja tego jednego korneru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
W trakcie meczu jest multum sytuacji gdzie zachodzi pytanie co autor zagrania miał na mysli.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Oczywiście mógł wybić na korner mając inne możliwości. Mogło mu odciąć styki na moment lub cokolwiek innego, ale nie wierzę że to przez znajomość statystyk kornerów L i ich braku bramek. Ludzie, co z Wami?  Przecież każdy korner to potencjalne zagrożenie i dym w polu karnym. Statystyki nie mają tu nic do rzeczy. To tylko przypadek. Równie dobrze można strzelić 10 goli z kornerów w 20 meczach a w kolejnych 50 meczach nie i nic na to nie poradzisz. Splot okoliczności boiskowych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Możliwe Lukasz, bo punkt widzenia często zależy od punktu siedzenia. Z wysokości trybun, ja to tak odebrałem. A Wy możecie jakąś komisję śledczą powołać. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
W trakcie meczu jest multum sytuacji gdzie zachodzi pytanie co autor zagrania miał na mysli. Dokładnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Możliwe Lukasz, bo punkt widzenia często zależy od punktu siedzenia. Z wysokości trybun, ja to tak odebrałem. A Wy możecie jakąś komisję śledczą powołać.  Jasne. Tylko właśnie mnie dziwi, że jesteś podatny na tego typu interpretacje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Chyba, że to było z przymrużeniem oka : )))
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Z wysokosci trybun też tak słabo wyglądał Marco Burch?
więcej pisał nie będę na jego temat bo jest w wieku mojego syna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Dzisiaj Lewandowski show.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Jasne. Tylko właśnie mnie dziwi, że jesteś podatny na tego typu interpretacje. Od dłuższego czasu Lukasz, gram praktycznie prawie zawsze tylko rzuty rożne, to zrozumiałe, że zwracam uwagę na ten element gry. W meczu Legii miałem +6,5 rr, ale też dodałem wygraną. To już fakt, że było tych rogów 19, nie miał znaczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Też gram kornery i zwracam na nie uwagę  ale napisałem zupełnie o czymś innym  No ale już i tak po temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
śledztwo zakończone Z 99 % dozą prawdopodobieństwa stwierdzam że akagi pewnie mówi o tej sytuacji. Tak, gość w tej sytuacji wybił tą piłkę prawą nogą na rzut rożny. Ale to było kopnięcie z cyklu piłkarskie jaja i raczej nie podejrzewam wykonawcę o przetwarzanie statystyk Legii w tym momencie ![[Linked Image from i.ibb.co]](https://i.ibb.co/XpBrbdc/leg-pun.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,197 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,197 Likes: 19 |
a myślałam że mnie już niczym nie zaskoczycie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
White plus dnia
pełna dokumentacja sytuacji z wyjaśnieniem
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Ciekawe ile łajt stracił minut życia na znalezienie tego i ile stron książki mógłby przeczytać w tym czasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,197 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,197 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Z wysokosci trybun też tak słabo wyglądał Marco Burch?
więcej pisał nie będę na jego temat bo jest w wieku mojego syna. Mało gra pacyfku, to zrozumiałe, że wpasowanie go w zestaw z trzema obrońcami musi potrwać. Są ciągłe roszady w obronie, a poza tym odszedł Slisz, który robił dużo dobrej roboty na przedpolu. Ściągnęli go bo podobno miał atuty, przy wyprowadzaniu piłki ze strefy obronnej. Ale wiadomo, że obrońcę rozlicza się głównie z gry obronnej. Cóż... Na tę chwilę jest jak jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
|
|
Prawdziwy Ekspert...po głębszym zastanowieniu
Dołączył: Apr 2009
Posty: 34,331 Likes: 2 |
Do Irlandii czy do rodziców.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|