Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 70 z 76 1 2 68 69 70 71 72 75 76
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
tylko pojedyncze słowa

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Dobrze dobrze

Wezmą go dziś na miasto, tego Casha to liźnie języka

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
Originally Posted by VVega
Originally Posted by pacyfista
Vinc lista niestety

wiesz jak ciebie lubie ale co robić

Film reklamowałem akurat na forum

farbowany bo nie potrafi rozmawiać w języku ojczystym

Farbowany to był Obraniak, Perquis, a Cash swój chłop.

Pół żartem, poł serio a jakie były reakcje na Olisadebe laugh

Mnie to mało obchodzi. Ważne żeby dobrze grali i wygrywali dla Polski dobrze . Chyba,że zle zrozumiałem dyskusje hmm

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Sensei
No jest tego teraz multum

Mimo, że staram sie byc na bieżaco w kwestii dotyczacej hazardu w róznych krajach. To USA jest absurdem bo każdy stan ma własne prawo. Wiadomo są ogromne,ale to tak jakby w Małopolsce wolno było grać w STS a w Mazowieckiem juz nie laugh. Nie zapamietuje zbytnio, wiec co do stanu Illinois nie wiem co jest tam dozwolone. Kojarzac tylko przeczytane artykuły to pod wzgledem hazardu raczej zle tam nie ma. Oczywiscie porownując do innych stanów, które ida w zaparte i uznaja zasade nie bo kużwa nie. Z reszta USA to absurd patrząc przez lata gdzie jak wybiórcze jest pozwolenie na kasyna laugh
Jest ogromny wybór tak jak mówisz i każdy stan ma swoją politykę co do hazardu. Np W Illinois nie pogram sobie w bet365 a w Nowym Jorku już można.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Sensei
No jest tego teraz multum

Mimo, że staram sie byc na bieżaco w kwestii dotyczacej hazardu w róznych krajach. To USA jest absurdem bo każdy stan ma własne prawo. Wiadomo są ogromne,ale to tak jakby w Małopolsce wolno było grać w STS a w Mazowieckiem juz nie laugh. Nie zapamietuje zbytnio, wiec co do stanu Illinois nie wiem co jest tam dozwolone. Kojarzac tylko przeczytane artykuły to pod wzgledem hazardu raczej zle tam nie ma. Oczywiscie porownując do innych stanów, które ida w zaparte i uznaja zasade nie bo kużwa nie. Z reszta USA to absurd patrząc przez lata gdzie jak wybiórcze jest pozwolenie na kasyna laugh
Jest ogromny wybór tak jak mówisz i każdy stan ma swoją politykę co do hazardu. Np W Illinois nie pogram sobie w bet365 a w Nowym Jorku już można.

W NJ sporo dobrych firm ma licencje. Nie zmienia to faktu,że też sporo firm z dobrymi ocenami nadal sobie działa w USA bez licencji. Myśle,że bedą dzialac jeszcze z XX lat bo właśnie nie ma jednego obowiazujecujego prawa i pewnie nie bedzie.

Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
Polska wygra obie polowy @ 2.33 tez wyglada ok hmm

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Sensei
Originally Posted by rafal08
Originally Posted by Sensei
No jest tego teraz multum

Mimo, że staram sie byc na bieżaco w kwestii dotyczacej hazardu w róznych krajach. To USA jest absurdem bo każdy stan ma własne prawo. Wiadomo są ogromne,ale to tak jakby w Małopolsce wolno było grać w STS a w Mazowieckiem juz nie laugh. Nie zapamietuje zbytnio, wiec co do stanu Illinois nie wiem co jest tam dozwolone. Kojarzac tylko przeczytane artykuły to pod wzgledem hazardu raczej zle tam nie ma. Oczywiscie porownując do innych stanów, które ida w zaparte i uznaja zasade nie bo kużwa nie. Z reszta USA to absurd patrząc przez lata gdzie jak wybiórcze jest pozwolenie na kasyna laugh
Jest ogromny wybór tak jak mówisz i każdy stan ma swoją politykę co do hazardu. Np W Illinois nie pogram sobie w bet365 a w Nowym Jorku już można.

W NJ sporo dobrych firm ma licencje. Nie zmienia to faktu,że też sporo firm z dobrymi ocenami nadal sobie działa w USA bez licencji. Myśle,że bedą dzialac jeszcze z XX lat bo właśnie nie ma jednego obowiazujecujego prawa i pewnie nie bedzie.
polecam Bovade;)

Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
chyba tez duzo znanych firm sie wycofuje ze stanow wlasnie ze wzgledu na te rozne regulacje w wielu stanach, np uni
ale tez chyba z tego wzgledu ze wiedza ze w swiadomosci ludzi nie przebija takiego draftkings, czy espn ktorzy od lat tam robili co innego pod tymi nazwami, ale jednak

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Rymo jak tu przyjechałem to nigdzie nie było słychać o bukach, ani w radio ani w tv ani w necie. Jak chciałeś coś zagrać to musiałeś jechać do kasyna i tam była możliwość choć oferta była bardzo okrojona. A teraz to wszędzie reklamy różnych buków myślę że w samym Ilinois jest więcej buków niż w Polsce.

DraftKings
FanDuel
RiversCasino
BetMgm
Ceasars
Tyle pamiętam a jest więcej

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,631
Likes: 10
Jak szukałem buka internetowego 8 lat temu to jak coś znalazłem dostępnego to stronka wyglądała jak z lat 90 wink

Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
Originally Posted by Sensei
Rymo jak tu przyjechałem to nigdzie nie było słychać o bukach, ani w radio ani w tv ani w necie. Jak chciałeś coś zagrać to musiałeś jechać do kasyna i tam była możliwość choć oferta była bardzo okrojona. A teraz to wszędzie reklamy różnych buków myślę że w samym Ilinois jest więcej buków niż w Polsce.

DraftKings
FanDuel
RiversCasino
BetMgm
Ceasars
Tyle pamiętam a jest więcej
chodzi mi o to ze taki draftkings funkcjonowal w stanach wiele lat jako fantasy a teraz jest bukiem wiec wykorzystali ta swiadomosc marki w glowach wielu amerykanow bo kazdy kto troche interesuje sie sportem tam to mial z tym do czynienia i dlatego sa nr 1 w tej chwili chyba tam i w top 5 na swiecie, a o takim uni to pewnie zaden amerykanin nie slyszal nigdy dlatego sie zawijaja stamtad wink

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
W Bovada to może sie cos dziwnego dziac ostatnio. Bardzo znana firma wiadomo.

Z tych co wymieniłes pozniej to 2/5 kojarze. W sensie kazdą nazwe znam,ale bardziej z kasyn niż sportsbooka. Z resztą zawsze u tych z USA rozwalał mnie wybór zakładów. LM 20 możliwosci na kazde spotkanie laugh a przykladowo 22Bet [ad.22betpartners.com] ponad 1000. Sorry,ze na nich sie ciągle powoluje,ale uwazam ich za aktualnie najlepszą firme w dostepnych w PL. Wiadomo Bets365 teoretycznie lepszy ,ale nie jest na razie dostepny.Z resztą 22Bet [ad.22betpartners.com] pobija ich pod wieloma wzgledami. Np. szybkoscia wypłat, zero problemów, ilosc metod wplat i wypłat. Praktycznie jedna mała weryfikacja lub nie. Oczywiscie jak ktoś ma jedno konto a nie 50 laugh

Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
ESPN BET tongue

Szpaka posłuchać bezcenne Dawidowicz młody perspektywiczny lat 28 uff

Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
A
veteran
veteran
A Offline
Dołączył: Oct 2015
Posty: 1,520
Likes: 1
ten BetMgm i DraftKings to tam mocno w UFC działają

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
Originally Posted by Sensei
Jak szukałem buka internetowego 8 lat temu to jak coś znalazłem dostępnego to stronka wyglądała jak z lat 90 wink

To było masakryczne laugh . Tylko,ze sporo stron wyglada teraz deko lepiej ,ale gdzie porównanie do Nam znanych. Dawniej tego nie rozumiałem,ale teraz uwazam, ze postawienie na prosty wygląd ma sens

Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,382
dyskusja o Zielu, który ostatni dobry mecz w reprezentacji zagrał ze dwa lata temu laugh

Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,153
Likes: 9
Originally Posted by ANZELMO
ESPN BET tongue

Szpaka posłuchać bezcenne Dawidowicz młody perspektywiczny lat 28 uff
dokladnie, espn to chyba najbardziej znane w calych stanach takze jesli chodzi o swiadomosc to kazdy ta nazwe kojarzy nawet w europie

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,648
Likes: 12
Grosicki na ławce czyli 1 lub 2 bramki mniej laugh. To już mozna uznac zakład za przegrany crazy . Piątek tak samo grin Grosicki wrzuca i juz kwestia napastnikow.
Dla ostrożnych to opcja, wiecej bramek w 2 połowie idealna.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by rafal08
Grosicki na ławce czyli 1 lub 2 bramki mniej laugh. To już mozna uznac zakład za przegrany crazy . Piątek tak samo grin Grosicki wrzuca i juz kwestia napastnikow.
Dla ostrożnych to opcja, wiecej bramek w 2 połowie idealna.

będzie dobrze jest Nicola ,Franek

Strona 70 z 76 1 2 68 69 70 71 72 75 76

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, rymoholik, latajaca_holenderka, Akhu, ElNinho[mmdea], alfa, aker, Lukasz111, $-man, burbon, Sensei, betowiec), 2,866 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,395
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1