Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 62 1 2 18 19 20 21 22 61 62
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by latajaca_holenderka
zanim chłopaki zrozumieją co on chce grać to puchary tak odjadą że w czerwcu już po chłopie nawet smrody w Legiunii nie będzie tongue

Już 2,51 na Płock, ale jeszcze jesteście lekkim faworytem. smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
3.20 na Legie to promo akagi?

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Nie wiem, nie gram tego Sensei, tym bardziej w obecnej sytuacji.

Tak czy inaczej, może być ciekawy mecz.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
A jeszcze o tym Feio, bo gość swoim podejściem do zawodu może imponować.

Wypowiedź Michała Króla, zawodnika Motoru.

Był taki czas, w którym w ogóle nie występowałem, we wcześniejszym meczu brakowało mnie w kadrze. Między rundami, kiedy praktycznie wszyscy mieli wakacje, poszedłem do ówczesnego asystenta i obecnego szkoleniowca Motoru, Mateusza Stolarskiego, by zapytać się czy jest możliwość odbycia dodatkowych zajęć w przerwie. Wówczas nie potrzebowałem wolnego, bo nie grałem, dlatego poprosiłem o okres dwutygodniowej pracy. Najpierw ćwiczyłem z trenerem Stolarskim, który po trzech pierwszych treningach powiedział, że dalej będę pracował z trenerem Feio.

Pomyślałem: Kurde, to jakaś abstrakcja. Pierwszy trener będzie miał ze mną indywidualny trening 1 na 1 w momencie urlopów. To też pokazuje, że jeśli ktoś chce się rozwijać, to Portugalczyk odda całego siebie i będzie chciał mu przekazać wszystko, co najlepsze.

Co Ty na to pacyfku?


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Portugalczycy z reguły są dobrymi trenerami

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
o ile nie prowadzą naszej kadry laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
Originally Posted by akagi
Originally Posted by latajaca_holenderka
zanim chłopaki zrozumieją co on chce grać to puchary tak odjadą że w czerwcu już po chłopie nawet smrody w Legiunii nie będzie tongue

Już 2,51 na Płock, ale jeszcze jesteście lekkim faworytem. smile

bo cały świat czeka w niepewności czy Jarochowi kartkę cofno tongue

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Nie no, to będą jaja jeżeli Wisła wystąpi w pucharach a Legia nie.

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Kasiurka z uefy się Wam przyda Holenderka. Tylko nie rozpuszczajcie na głupoty

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
chyba nawet nie mamy licencji 007

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Trzeba będzie się zapożyczyć

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
jak ktoś ogarnięty namówi wujka na powrót to pozamiatamy ligę znów

mnie się nie udaje tongue

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Wujka Jurka ? już był i nic nie pozamiataliśmy

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488
Likes: 19
nie tego wujka tongue wujek Jurek to się do tarcia chrzanu nie nadaje tongue

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by akagi
A jeszcze o tym Feio, bo gość swoim podejściem do zawodu może imponować.

Wypowiedź Michała Króla, zawodnika Motoru.

Był taki czas, w którym w ogóle nie występowałem, we wcześniejszym meczu brakowało mnie w kadrze. Między rundami, kiedy praktycznie wszyscy mieli wakacje, poszedłem do ówczesnego asystenta i obecnego szkoleniowca Motoru, Mateusza Stolarskiego, by zapytać się czy jest możliwość odbycia dodatkowych zajęć w przerwie. Wówczas nie potrzebowałem wolnego, bo nie grałem, dlatego poprosiłem o okres dwutygodniowej pracy. Najpierw ćwiczyłem z trenerem Stolarskim, który po trzech pierwszych treningach powiedział, że dalej będę pracował z trenerem Feio.

Pomyślałem: Kurde, to jakaś abstrakcja. Pierwszy trener będzie miał ze mną indywidualny trening 1 na 1 w momencie urlopów. To też pokazuje, że jeśli ktoś chce się rozwijać, to Portugalczyk odda całego siebie i będzie chciał mu przekazać wszystko, co najlepsze.

Co Ty na to pacyfku?

Król jakiś odklejony jeszcze dupę zawraca trenerowi

chce to niech sobie przychodzi i trenuje ile on ma lat 7 żeby za rękę prowadzić.

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
grin

Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747
Likes: 10
[Linked Image from i.ibb.co]

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
[Linked Image from pbs.twimg.com]

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
fotomontaz

to przecież nogi Kaczyńskiego

Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389

Strona 20 z 62 1 2 18 19 20 21 22 61 62

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, JelineK, kamel, donic, rymoholik, aker), 1,136 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,629
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1