|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
zanim chłopaki zrozumieją co on chce grać to puchary tak odjadą że w czerwcu już po chłopie nawet smrody w Legiunii nie będzie  Już 2,51 na Płock, ale jeszcze jesteście lekkim faworytem. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
3.20 na Legie to promo akagi?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie wiem, nie gram tego Sensei, tym bardziej w obecnej sytuacji.
Tak czy inaczej, może być ciekawy mecz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
A jeszcze o tym Feio, bo gość swoim podejściem do zawodu może imponować.
Wypowiedź Michała Króla, zawodnika Motoru.
Był taki czas, w którym w ogóle nie występowałem, we wcześniejszym meczu brakowało mnie w kadrze. Między rundami, kiedy praktycznie wszyscy mieli wakacje, poszedłem do ówczesnego asystenta i obecnego szkoleniowca Motoru, Mateusza Stolarskiego, by zapytać się czy jest możliwość odbycia dodatkowych zajęć w przerwie. Wówczas nie potrzebowałem wolnego, bo nie grałem, dlatego poprosiłem o okres dwutygodniowej pracy. Najpierw ćwiczyłem z trenerem Stolarskim, który po trzech pierwszych treningach powiedział, że dalej będę pracował z trenerem Feio.
Pomyślałem: Kurde, to jakaś abstrakcja. Pierwszy trener będzie miał ze mną indywidualny trening 1 na 1 w momencie urlopów. To też pokazuje, że jeśli ktoś chce się rozwijać, to Portugalczyk odda całego siebie i będzie chciał mu przekazać wszystko, co najlepsze.
Co Ty na to pacyfku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
Portugalczycy z reguły są dobrymi trenerami
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19 |
o ile nie prowadzą naszej kadry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19 |
zanim chłopaki zrozumieją co on chce grać to puchary tak odjadą że w czerwcu już po chłopie nawet smrody w Legiunii nie będzie  Już 2,51 na Płock, ale jeszcze jesteście lekkim faworytem.  bo cały świat czeka w niepewności czy Jarochowi kartkę cofno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
Nie no, to będą jaja jeżeli Wisła wystąpi w pucharach a Legia nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
Kasiurka z uefy się Wam przyda Holenderka. Tylko nie rozpuszczajcie na głupoty
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19 |
chyba nawet nie mamy licencji 007
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
Trzeba będzie się zapożyczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19 |
jak ktoś ogarnięty namówi wujka na powrót to pozamiatamy ligę znów mnie się nie udaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Wujka Jurka ? już był i nic nie pozamiataliśmy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,488 Likes: 19 |
nie tego wujka  wujek Jurek to się do tarcia chrzanu nie nadaje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
A jeszcze o tym Feio, bo gość swoim podejściem do zawodu może imponować.
Wypowiedź Michała Króla, zawodnika Motoru.
Był taki czas, w którym w ogóle nie występowałem, we wcześniejszym meczu brakowało mnie w kadrze. Między rundami, kiedy praktycznie wszyscy mieli wakacje, poszedłem do ówczesnego asystenta i obecnego szkoleniowca Motoru, Mateusza Stolarskiego, by zapytać się czy jest możliwość odbycia dodatkowych zajęć w przerwie. Wówczas nie potrzebowałem wolnego, bo nie grałem, dlatego poprosiłem o okres dwutygodniowej pracy. Najpierw ćwiczyłem z trenerem Stolarskim, który po trzech pierwszych treningach powiedział, że dalej będę pracował z trenerem Feio.
Pomyślałem: Kurde, to jakaś abstrakcja. Pierwszy trener będzie miał ze mną indywidualny trening 1 na 1 w momencie urlopów. To też pokazuje, że jeśli ktoś chce się rozwijać, to Portugalczyk odda całego siebie i będzie chciał mu przekazać wszystko, co najlepsze.
Co Ty na to pacyfku? Król jakiś odklejony jeszcze dupę zawraca trenerowi chce to niech sobie przychodzi i trenuje ile on ma lat 7 żeby za rękę prowadzić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,747 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
fotomontaz
to przecież nogi Kaczyńskiego
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2015
Posty: 47,389 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|