Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14
#611428 21/10/2006 19:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Mnie cieszy, że bardzo sympatyczna blondynka zaproponował mi zapisanie się na kurs tańca towarzyskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja bym uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#611429 21/10/2006 19:39
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
A mnie cieszy to,że ŁKS po dzisiejszej kolejce jest na drugim miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
Jakby mi ktoś przed sezonem powiedziałem,że po 11 kolejkach ŁKS będzie viceliderem to bym chyba go wyśmiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

ŁKS! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#611430 21/10/2006 20:33
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Quote
Quote
Mnie cieszy, że bardzo sympatyczna blondynka zaproponował mi zapisanie się na kurs tańca towarzyskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja bym uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Lupus... czepiasz sie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#611431 21/10/2006 21:00
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Jutro wyjazd na meczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#611432 21/10/2006 21:02
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
a mnie cieszy choc może nie do konca że jutro jade do Londynu do pracy.. 3majccie sie chlopaki i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#611433 21/10/2006 22:24
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
Quote
Mnie cieszy, że bardzo sympatyczna blondynka zaproponował mi zapisanie się na kurs tańca towarzyskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Ja bym uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Lupus... czepiasz sie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

hahahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tam oczywiście 'a' zjadło, to akurat jest pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#611434 26/10/2006 01:56
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Cieszy mnie to, że własnie przed chwilka skończyłem to o czym jeszcze niedawno pisałem w temacie co nas denerwuje, idę spać!!!!!!! bede spał do 12stej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe dwa dni laby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#611435 26/10/2006 07:07
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
a teraz mnie cieszy, że idę z tą samą blondynką na balety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#611436 26/10/2006 09:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
To czekamy na nowa porcje opisow na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#611437 26/10/2006 11:03
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
I na fotkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#611438 14/11/2006 09:28
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Sesja letnia zaliczona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#611439 01/12/2006 11:17
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612


cieszy mnie, ze istnieją kruki, które są moim odpowiednikiem w świecie zwierząt

cieszy mnie, że jest ktoś kto sprawia, że mam siłe żyć

#611440 01/12/2006 12:35
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Ciesze sie ze w domu jest wino na kaca po imieninach tatusia Andrzeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#611441 01/12/2006 13:01
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Cieszę się, że jest takie coś jak muzyka, dzięki, której mogę się odstresować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

#611442 01/12/2006 13:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Mamy weekend no i u mnie słońce świeci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#611443 01/12/2006 14:39
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Cieszę się, że moge grać w tennisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#611444 08/12/2006 18:59
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Cieszy mnie, że trafiłem dzisiaj dwa remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#611445 08/12/2006 19:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Cieszy mnie to, że nie musiałem się wpisywać do tematu Co mnie denerwuje

Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
kur... kocham lazio!!!!!! jest bosko derby 3-0 forza lazioooooooooooo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Cieszy mnie, że po 3 miesiącach lenistwa wziąłem się do nauki.
Uczyłem się dzisiaj 4 godziny równań różniczkowych hura

Strona 9 z 14 1 2 7 8 9 10 11 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, 11kera11), 2,028 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,552
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1