|
|
Dołączył: Oct 2019
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2019
Posty: 423 |
W Dusseldorfie niezły numer się odwala, a tutaj o dupie marynie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10 |
Tu jest forum towarzyskie..nie czepiaj się.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
To ja nie rozumiem Twojej logiki, Akagi. Dostaliscie od Jagi bez cienia wątpliwości i uwazasz, ze jestescie jednak duzo lepsi.. To megalomania chyba  Nie rozumiesz... I lepiej nie drążyć.  przecież akagiemu chodzi o to, że Legia byłaby rozstawiona w 2 rundzie eliminacji LM i miałaby przez to większe szanse na awans niż my 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Jak tak, to wiadomka (kopyrajt Latająca), a mnie chodziło, ze jakby Legia byla - bez rozstawień - w tym miejscu, co Jaga Mój błąd, ze uprościłem.. Najważniejsze, żeby Jagiellonia Białystok rozjebała kogokolwiek los da! I jedno, co wiem - Akagi będzie trzymał kciuki za Jagę wtedy  Za to ręczę
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10 |
I niemiecki ciapak nie wprowadził F95 do Bundesligi..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
Akagi to jest chyba jedyny kibic Jagi z Warszawy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Akagi to jest chyba jedyny kibic Jagi z Warszawy Ja tez to wiem, Sensei.. ale czy On się przyzna?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
I niemiecki ciapak nie wprowadził F95 do Bundesligi.. Od kiedy pamiętam, nikt w barażach nie awansował do 1.BL poprzez baraże Ale ja mówię z głowy, a nie z internetu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,549 Likes: 10 |
Akagi to jest chyba jedyny kibic Jagi z Warszawy Ja tez to wiem, Sensei.. ale czy On się przyzna? musieliby inni nie widzieć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10 |
I niemiecki ciapak nie wprowadził F95 do Bundesligi.. Od kiedy pamiętam, nikt w barażach nie awansował do 1.BL poprzez baraże Ale ja mówię z głowy, a nie z internetu A od kiedy pamiętasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
Od kiedy Football Manager byl jeszcze Championship Managerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,015 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,015 Likes: 19 |
I niemiecki ciapak nie wprowadził F95 do Bundesligi.. a miałam Bochum awans po kursiku 100 ale bez dogrywki co za niefart 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,015 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,015 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Akagi to jest chyba jedyny kibic Jagi z Warszawy ![[Linked Image from pbs.twimg.com]](https://pbs.twimg.com/media/GOe6wOBXQAE7XsA.jpg)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,015 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,015 Likes: 19 |
29 maja selekcjoner Michał Probierz ogłosi kadrę Polski na Euro 2024, które odbędą się w Niemczech. Okazuje, że ma w niej znaleźć się trzech zawodników z PKO BP Ekstraklasy. Jak poinformował TVP Sport w tym gronie znaleźli się: Taras Romanczuk z Jagiellonii Białystok, Kamil Grosicki z Pogoni Szczecin i Bartosz Salamon z Lecha Poznań. a gdzie tajna broń z Puszczy się pytam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,015 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,015 Likes: 19 |
i nikogo z Legiunii no to już jest skandal
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
i nikogo z Legiunii no to już jest skandal Tak, przychylam się do takiego stwierdzenia, ale nie użyję tu bardziej dosadnego określenia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,764 Likes: 10 |
Ciekawe jakby sobie Pogoń poradziła z HJK..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Jak tak, to wiadomka (kopyrajt Latająca), a mnie chodziło, ze jakby Legia byla - bez rozstawień - w tym miejscu, co Jaga Mój błąd, ze uprościłem.. Najważniejsze, żeby Jagiellonia Białystok rozjebała kogokolwiek los da! I jedno, co wiem - Akagi będzie trzymał kciuki za Jagę wtedy  Za to ręczę Ja Legii będę też kibicował w pucharach. Kto wie, może gdyby w tym sezonie Legia nie awansowała do grupy LKE, to mistrza w Białymstoku by nie było. Jakieś punkty przez granie w Europie na pewno przez to uciekły.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|