|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Urbański technikę ma i dobry pesel
wg mnie słaby fizycznie za mało mobilny i za powolny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
nikt nie chce wygrac grupy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
dla mnie dobra decyzja,przy 1 kontakcie utrzymał się przy piłce i dopiero w polu karnym nastąpiło ostateczne cięcie ja promuje ofensywny styl to tak jak alfa idziesz sam na sam dogania ciebie obrońca na 20 metrze i łapie za koszulke ty sie uwalniasz i jedziesz dalej i następuje kolejne złapanie na 15 metrze to co wracasz na rzut wolny? czy karny
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,545 Likes: 10 |
Karny jest jak sędzia gwiźnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19 |
ten faul Onany u nas czerwona u 90% sędziów tu nawet faulu nie było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19 |
dla mnie dobra decyzja,przy 1 kontakcie utrzymał się przy piłce i dopiero w polu karnym nastąpiło ostateczne cięcie ja promuje ofensywny styl to tak jak alfa idziesz sam na sam dogania ciebie obrońca na 20 metrze i łapie za koszulke ty sie uwalniasz i jedziesz dalej i następuje kolejne złapanie na 15 metrze to co wracasz na rzut wolny? czy karny każdy sędzia Ci wolnego zagwizda chyba że kupiony 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19 |
Olo Buksa blisko Zabrza Ojro bedziecie mieć napadziora na lata 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
Ten karny to rzeczywiscie porażka. Tym bardziej że ten var jest. Oni juz chyba sami sie gubia w tych przepisach, ale tu jak byl jakis kontakt to apteka. Ja bym dal zolta za symulke.Ale trzeba przyznac Rumun wzorowo strzelił, Lewy powinien sie uczyc, . Z tymi paralitycznymi podskokami to wkurw... bardzo. Czuc w powietrzu ze cos odeali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107
Felietonista
|
|
Felietonista
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,107 |
A Urbański jak nie bedzie szklany jak Milik to bedzie kozak. Widac ze ma to cos, fajny przeglad pola,wydaje sie ze ciagle skanuje boisko,swietna technika i ciagle pod gra. Jak bym miał 7 baniek to bym go kupil do Widzewa i za 4 lata za 50 sprzedal
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,366 |
oby za godzinę było ciekawiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19 |
Ukraina nigdy nie zagrała na 0 z tyłu na mistrzostwach do dziś i co z tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,126 Likes: 9 |
pieknie wywalili Ukraincow, a wszystko po to zeby nie grac z Holandia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Gruzja-por 0-0 16,0
I można w spokoju przeglądać ofertę na mistrza Polski 24/25
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,007 Likes: 19 |
o Holandii to każdy marzy i marzył będzie póki ten idiota bedzie tam trenował 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2019
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2019
Posty: 423 |
Kurwa unibet w konkursie euro 24 daj darmowy freebet ale za huja nic się zagrać nie da...
the free bet is : Valid for : named system bets (Trixie, Patent, Yankee, etc) each way
Próbowałem trixi srixi i ni wuja...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Ukraińcy sami się wywalili. Dla mnie to jest jakaś paranoja, taka sama jak Serbowie wczoraj. Grasz o życie, tylko 3 pkt cię interesują to od 45 minuty atakujesz 9 zawodnikami i albo się uda albo się nadziejesz na kontrę i cześć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Olo Buksa blisko Zabrza Ojro bedziecie mieć napadziora na lata  Zrobimy z niego mężczy tzn napadziora 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|