Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#742207 22/11/2006 16:17
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
Co myślicie o tym, żeby grać progresję na live w hokeju? Proponuję stawiać na mecze wyrównanych drużyn, na to kto strzeli bramkę. Bardzo rzadko się zdarza, że gospodarz nie zdobędzie nawet jednej bramki. Nawet jeśli drużyna gości będzie prowadzić 3:0 to i tak w 4 kroku progresji trafiamy. Myślę, że przy odpowiednim doborze drużyn można nieźle zarobić. Co myślicie o tym?

Bonus: Unibet
#742208 22/11/2006 16:25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
(J) Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 2,871
Swego czasu grałem zmodyfikowaną progresje na ilość goli w tercji, kursy z przedziału 2.1-2.4, nawet nieźle wychodziło no ale to była wtedy Olimpiada a w ligach nie próbowałem...

#742209 22/11/2006 16:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Mozna grac ale rada: uwazaj na Ottawe Senators - to najdziwniejsza druzyna w NHL potrafia na wyjezdzie wygrac 10-0 by dzien czy dwa pozniej przegrac 0-6 u siebie - nie boj zaby ryzyko jest skalkulowane - poza tym czesto buki robia tak np ze przy stanie 4-0 czy 0-4 wycofuja mecz z grania na live - co robisz jesli nie zamkniesz progresji? Do takiego grania jesli juz to tylko NHL - tam kazdy moze wygrac z kazdym no i graj najlepiej tam gdzie masz do wyboru wszystkie mecze na live a nie tylko 1 wybrany przez buka bo zauwazylem ze dziwne rzeczy sie moga dziac w takim meczu moze jestem przewrazliwiony ale uwazaj na to - uwazaj tez na kursy i nie ulegaj chwilowym emocjom to ze kurs na nastepna bramke dla gosci wynosi 3 bynajmniej nie oznacza ze tylko gospodarze beda strzelac
Pozostaje zatem sprawdzic w praniu i powodzenia podziel sie z nami wrazeniami - pieniedzmi ktore ewentualnie zarobisz juz nie musisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#742210 22/11/2006 16:32
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
Narazie gram tylko w Expekt. Myślę o Bwin, bo mają dużą ofertę live, ale jak dobrze wiem to tam trzeba obstawiać większość zakładów na live tylko w kombinacjach?

#742211 24/11/2006 05:50
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3
W jakich bukach jest największa oferta hokeja na live? Interesują mnie takie gdzie można grać single. Dzięki.

#742212 28/11/2006 23:09
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
betfair

Dołączył: Nov 2004
Posty: 194
A
member
member
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 194
payak wrote:
>>Myślę o Bwin, bo mają dużą ofertę live, ale jak dobrze wiem to >>tam trzeba obstawiać większość zakładów na live tylko w >>kombinacjach

nie trzeba, jest taka możliwość ale wszystko można grać jako single.

bazyl wrote
>>betfair

na betfair w hokeju rynki są generalnie mało płynne i ciężko o dobre kursy, chyba że mecz jest wysokiej stawki. nie ma też zakładów takich o jakich mowa w tym temacie czyli next goal i totals w tercji a więc do takiej gry lepszy jest bwin.

Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3,939
gdzies to juz chyba kiedys pisalem, gralem progresem na przelamanie w tenisie w bwinie, bylo pieknie, az nagle buk nie wystawil kolejnego zakladu, mniejsz czy to byl blad u nich czy cokolwiek, zabolalo mnie przez chwile, gralem pozniej jeszcze tak, ale zwracam uwage, ze taki trik moze sie zdarzyc ;-)

--
pzdr.bcn1899 *tots units fem forca*


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, Lukasz111, forty, aker, alfa, burbon, rymoholik, $-man, ANZELMO), 2,812 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,543
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1