|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Zdrowia życzę. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Sędziowie nie pozwolą Wam przegrać PP
To już też
Przepowiedziane nie wiem co to za pierdolenie, wygramy bo jesteśmy od nich lepsi, z resztą nie tylko od nich a jak by ktoś zapomniał to przypomnieć warto że najwięcej https://rankinguefa.pl/rankingi.htmlz tych 11,000 dorzuciła właśnie Legia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Grosik grał u nas zaledwie kilka miesięcy 18 lat temu.
Po 5 miesiącach klub go wysłał do kliniki leczącej uzależnienia, w tym przypadku był to hazard.
Ale to było dawno, nie wiem jak jest teraz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
A pamiętasz legendę o niemym michałku?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Nie, ale pewnie Ty pamiętasz. To mi wystarczy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
Dawno, dawno temu był sobie pewien chłopiec. Mieszkał on sam z matką ponieważ ojciec umarł na szkorbut. chłopiec ten miał wielkie serce i ciasną dupę lecz również był niemy. Pewnego razu matka poprosiła go: -kochany Michałku, idź do sklepu i zrób zakupy, a za resztę co ci zostanie, możesz sobie kupić co chcesz. I wręczyła mu listę zakupów, a chłopiec uśmiechnięty tylko kiwną głową i prędko pognał do marketu. Michałek szedł z rozmarzonym wzrokiem patrząc na 20 złotowy banknot -co tu sobie kupić? Może maczugi keczupowe albo biesiadne, a może lifta jabłkowego. A MOZE STARCZY NA WSZYSTKO - pomyślał podekscytowany Michałek. Gdy dotarł do sklepu, pospiesznie wybrał produkty i pobiegł do kasy. Niestety ekspedientka podliczyła wszystko i okazało się, że wyszło 19.90 zł. Chłopiec posmutniał a oczy naszły mu łzami. Rozejrzał się po sklepie za czymś co może kosztować te marne 10 groszy. I oto zobaczył słoik po brzegi wypełniony gumami-kulkami. Że spuszczoną głową, niechętnie wskazał palcem na słój. Ekspedientka widząc jego smutek i rozczarowanie powiedziała: -za to że jesteś taki grzeczny i pomocny mamie, dam ci tę największą kulkę. Ale uważaj na nią, bo zawsze przynosiła mi szczęściei ponoć ma magiczna moc. IJeszcze jedno... POD ŻADNYM POZOREM NIE WOLNO CI JEJ RZUĆ. Michałek cały rozpromieniony wyszedł ze sklepu i podskakując skierował się w stronę domu. Michałek nie wytrzymał pokusy i włożył gumę do buzi. Miała wyśmienity smak. Nagle zaczepiła go biedna para z dzieckiem, ubrani w najgorsze szmaty - chłopcze, daj choć złotówkę, na bułkę, dla dziecka Michałkowi zrobiło się ich żal. Ale nie miał pieniędzy. Myśli "jak im pomóc", mlasnął dwa razy i nagle zamiest szmat, pojawiły się piękne jedwabne ubrania, zamiast wózka torba pieniędzy. Oczarowana para tym co się stało, wzięła torbę i tak szybko zniknęła jak się pojawiła. Poczuł coś dziwnego, jakby troszkę pogorszył mu się wzrok. Szedł dalej i zobaczył człowieka o kulach, zgarbionego ischorowanego. Znów zrobiło się żal Michałkowi i mlasnął dwa razy lecz czar był już słabszy. Wtem człowiek wyprostował się i krzyknął -czuję się znakomicie! A Michałkowi znów pogorszył się wzrok. I im więcej pomagał tym gorzej z nim było. Aż w końcu prawie całkiem nie widział. Gdy szedł po omacku, zapłakany, przestraszony i zły na swój los pomyślał -"chcę do domu" Lecz czar był już tak słaby, że zamiast do domu, trafił do BydgoszczyI całkiem oślepł. Morał z tej bajki jest taki: DOBRZE JEST POMAGAC INNYM, LECZ NIE ZAPOMINAJ O SOBIE. Koniec
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Ale mnie wzruszyłeś. I ten morał... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Lechia 2, ależ ciekawa walka o spadek
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Lechia 3 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Kowal dziś urodziny, znaczy będzie pite
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,392 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Grzegorz Braun chciał pytanie na siebie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
40 mln chłopa i nie ma normalnego człowieka który mógłby zostać prezydentem
identycznie z 9 tka nie pójdzie Keruś na miasto i wróci z chłopem co zagra za Lewego na szpicy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Sylwestrzak się bronił ze nie dał wczoraj karnego dla L
nikt z nim nawet nie polemizował z meczyków
dla mnie karny ,łapiesz za koszule to kurwa niby co jest worek z cementem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
Najgorsze piwo jakie wymyślił człowiek ![[Linked Image from i.postimg.cc]](https://i.postimg.cc/nhJbR9Nv/20250414-161447.jpg) [ postimg.cc]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 29,369 |
Stachu nie przesadzaj, Perła nie jest taka zła, co innego Żubr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
40 mln chłopa i nie ma normalnego człowieka który mógłby zostać prezydentem
identycznie z 9 tka nie pójdzie Keruś na miasto i wróci z chłopem co zagra za Lewego na szpicy jest jest ten jedyny nasz ukochany wódz narodu ale nie można być premierem cycorzem dyktatorem prezydentem i kurwą w jednej osobie chyba
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|