Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#771207 07/12/2006 22:09
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
addict
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 571
mógłbyś napisać w słowo w słowo co napisałes do nich? bo ja napisalem, że nie będę korzystał i przysłali mi z powrotem maila z prośbą o karte <zakłopotany>

Bonus: Unibet
#771208 08/12/2006 10:20
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Wejscie na czata upomnienie sie o zwerifikowanie konta 10 minut werfikacja minuta nastapila weryfikacja zalogowanie na konto po minucie kasa na netelerze.
Ps. A niektorzy juz tak psioczyli:)

#771209 08/12/2006 10:32
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
T
rzut rozny
rzut rozny
T Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
Quote
Wejscie na czata upomnienie sie o zwerifikowanie konta 10 minut werfikacja minuta nastapila weryfikacja zalogowanie na konto po minucie kasa na netelerze.
Ps. A niektorzy juz tak psioczyli:)

a może coś dokłądniej byś opisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jesteś jednym z nielicznych którzy dokonali tej sztuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#771210 08/12/2006 10:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Quote
Quote
Wejscie na czata upomnienie sie o zwerifikowanie konta 10 minut werfikacja minuta nastapila weryfikacja zalogowanie na konto po minucie kasa na netelerze.
Ps. A niektorzy juz tak psioczyli:)

a może coś dokłądniej byś opisał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo jesteś jednym z nielicznych którzy dokonali tej sztuki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

no powiedzialem panu ze chce zwerifikowac konto za juz wyslalem do do nich maila w ktorym byl skan dowodu skan paszportu i skan wyciagu z banku, a konto dalej mam nie zwerifikowane. Pan zapytal o moje dane chwile nie odpowiadal po czym napisal ze wlasni mi aktywuje konto i ze mam sie wylogowac i zalogowac. Zrobilem do wszedlem do opcji wyplat i wyplacilem na netellera po jakiejs minucie kasa byla na koncie neteller.
Nie wiem co mam jeszcze dokladniej opisac.

#771211 08/12/2006 12:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
od tygodnia nie moge sie wbic na tego czata, probuje po kilkanascie minut i nic.. moze macie jakies tricki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#771212 08/12/2006 13:07
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
patrzac na posty ludzi ktorym sie udalo wbic na czata, to oni chyba tam pracuja tylko w godzinach 10-13? cos kolo tego, wiec w tym czasie trzeba probowac

#771213 08/12/2006 14:29
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
Quote
patrzac na posty ludzi ktorym sie udalo wbic na czata, to oni chyba tam pracuja tylko w godzinach 10-13? cos kolo tego, wiec w tym czasie trzeba probowac

ja probowalem od 10.30 jakos po 10-12 razie sie udalo.

#771214 09/12/2006 10:06
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Od 10 już sie dobijam na czata <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> i nic...

#771215 09/12/2006 10:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
dzisiaj jest sobota moze w weekend maja wolne..

#771216 09/12/2006 10:46
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
uuuu no możliwe, od pon-pt jestem w szkole do conajmniej 14 wiec niewiem kiedy sie do nich wbije, pozostaje liczyc na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na odpowiedz czekam de facto juz tydzien...

#771217 09/12/2006 10:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Quote
uuuu no możliwe, od pon-pt jestem w szkole do conajmniej 14 wiec niewiem kiedy sie do nich wbije, pozostaje liczyc na maile <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> na odpowiedz czekam de facto juz tydzien...

jak znasz angielski to zadzwon do nich <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

ja tak zrobiłem i mnie zweryfikowali

#771218 09/12/2006 12:43
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 298
Wreszcie zweryfikowali mi po samych mailach .... ufff ale wysłałem wczoraj trzy razy im jeszcze dokomenty mimo iz poltora tygodnia wczesniej to zrobiłem..... ale sie jakoś udało.

#771219 09/12/2006 12:50
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 3
Czy mozna od nich wyplacic pieniadze na konto bankowe przelewem?? I co trzeba wyslac im aby zweryfikowali konto?

Cwirek82 #777605 10/12/2006 20:39
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
juz prawie dwa tygodnie weryfikuja mi konto ma ktos tak samo?

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by prenumerator_GW
juz prawie dwa tygodnie weryfikuja mi konto ma ktos tak samo?

musisz na czacie kogos zlapac, to wtedy Ci zweryfikuje w 10 minut, bo tak normalnie to chyba sie nie doczekasz smile

jadanek #778002 10/12/2006 22:52
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Ja tez wlasnie czekam i czekam i czekam, na maila brak odpowiedzi a na czata wbic sie nie moge laugh w ostateczosci do nich zadzwonie...ale troche sie boje czy sie dogadam, z moim słowianskim akcentem laugh

necrolust #778267 11/12/2006 08:34
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Po dwóch czy trzech tygodniach łaskawie się odezwali że rachunek mam aktywny i zweryfikowany, mają tempo

robert423 #778288 11/12/2006 09:11
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Znowu mi sie ugralo troche tam ugrac z tych 5E co sobie zostawilem przed 1 wplata,no i znow widze, ze Euro zablokowane w Neteller eh..

jadanek #778310 11/12/2006 09:43
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
addict
addict
Dołączył: Feb 2006
Posty: 691
haha właśnie wbiłem na chata ale koleś jakis mało mówny ...napisałem mu czy zweryfikuje mi konto ale milczy cham jeden laugh

Micz #780128 12/12/2006 10:04
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,991
Jak ktos dzwonil to jaki numer wstuka? Wstukalem ten co podali dla ludzi spoza UK na poczatku +44 ale coś nie chce dzialac laugh

Strona 2 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1