|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10 |
A Ty akagi, grasz też bez nut? Nie, gram tylko z nut, bo muszę mieć wszystko pod kontrolą. A improwizacje tylko na koncertach. A Ty jak przez tydzień spożywasz ten rosół z weków, to w niedzielę masz jeszcze chęć na świeży? Tak. Zawsze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
Pewnie popracuje miesiąc i do kosza ten z temu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
A Ty akagi, grasz też bez nut? Nie, gram tylko z nut, bo muszę mieć wszystko pod kontrolą. A improwizacje tylko na koncertach. A Ty jak przez tydzień spożywasz ten rosół z weków, to w niedzielę masz jeszcze chęć na świeży? Tak. Zawsze. Zawsze siekasz przez zapięty rozporek?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10 |
Akagi chyba nie ma pojęcia jak smakuje świeży rosół Chyba mgliste.. Czasem jak na weselu poczęstują, albo innej chałturze ( ale z nut)..a to nie to samo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10 |
A Ty akagi, grasz też bez nut? Nie, gram tylko z nut, bo muszę mieć wszystko pod kontrolą. A improwizacje tylko na koncertach. A Ty jak przez tydzień spożywasz ten rosół z weków, to w niedzielę masz jeszcze chęć na świeży? Tak. Zawsze. Zawsze siekasz przez zapięty rozporek? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
Zresztą jak ktoś wypala dwie ramy fajek dziennie to kubki smakowe przestają funkcjonować. Rosół faktycznie może smakować jak woda z solą
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Ale cyrk w Galacie  . Przesadziłem z tą ilością bramek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,775 Likes: 10 |
Zresztą jak ktoś wypala dwie ramy fajek dziennie to kubki smakowe przestają funkcjonować. Rosół faktycznie może smakować jak woda z solą Najważniejsze, że wszystko pod kontrolą...nawet kurwa pogoda na wakacje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Ja piernicze zróbcie chociaż tego BTSA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
Bournemouth U21 - Brentford U21 ower 3.5 +
Persib Bandung - Persik Kediri ower 2.5 +
PSBS Biak Numfor - Semen Padang ower 2.5 -
Nexe - Hannvoer-Burgdorf 1 +
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
Anegdota z prezesem Lecha i Krzysztofem Gajtkowskim ? - Gajtek jak ma na imię twoja żona? - Sonia - Sonia? Przecież to imię dla psa. - Czekaj prezes dzwonię do żony. Halo Sonia ty tak masz na imię czy tylko tak na ciebie gadają? Była już tu 100 razy ale nadal śmieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
mnie to nie śmieszy wcale
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
A co najlepsze u mnie się tak kot rodziców nazywa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
mnie to nie śmieszy wcale Bo masz małe poczucie humoru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
Ciebie śmieszą kabarety jak chłop za babę się przebierze
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
wiadomka jak baba sędziuję to nic dobrego nigdy nie ma na Anfield jakiś normalny sędzia i 3 dostaną
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,047 Likes: 19 |
Ciebie śmieszą kabarety jak chłop za babę się przebierze w sumie najbardziej to mnie Ty śmieszysz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,579 Likes: 10 |
Do pierwszy krok do stryopianiku
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,456 Likes: 11 |
Boreham  napierniczamy jak zawsze  Chociaż dziś niezbyt pewny jestem dużej ilosci bramek
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|