|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
Witajcie Dziś gra moja druga overowa druzyna czyli Mikulas  . 10 i 10:30 mamy 3 KANGURY wszystkie Overowate  . Niech moc będzie dziś z nimi  Dziś LM i CL Azji niby faworyci powinni wygrac,a le wiadomo, że cuda sie tam dzieją. Johor overowy ogólnie Philipine Army rano też overowato  LM też na overy wygląda  , ale o tym pomyśli sie pożniej. No chyba,że Bodo wygra 1:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
Philipine Army rano też overowato  W miare szybko. 3,5 też by sie przydało 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
Pierwszy kangur over w 20 minut  To lubie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
Przyglądam się.. Wigan @2,71, które chyba wreszcie zrozumiało, że darmo utrzymania nikt nie daje..0-3  w zeszycie na następny mecz Reading @3,20, bo niby skąd pomysł, że Mansfield jest faworytem tej potyczki ( pewnie o czymś nie wiem) 1-0  Millwal...tu też nie rozumiem faworyzacji Lwów, chociaż bardzo lubię tę drużynę- draw @3,30 1-0  Leicester..ponad dwa miesiące beż wygranej, spadek coraz bliżej @2,31 2-0  Coś może z tego poskładam. Tak raczej gorzej, niż średnio...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
Przyglądam się.. Wigan @2,71, które chyba wreszcie zrozumiało, że darmo utrzymania nikt nie daje..0-3 Reading @3,20, bo niby skąd pomysł, że Mansfield jest faworytem tej potyczki ( pewnie o czymś nie wiem) Millwal...tu też nie rozumiem faworyzacji Lwów, chociaż bardzo lubię tę drużynę- draw @3,30 Leicester..ponad dwa miesiące beż wygranej, spadek coraz bliżej @2,31
Coś może z tego poskładam. A na LM jakies pomysły ? Ja żadnych . Over 3,5 w każdym meczu  czy z underami zaszaleja bo za ładnie bramki wygladaja w każdym spotkaniu  Gol Galata@1,38, Talanta @1,36, Totki @1,58 i z bonusem mamy @3,26  można było na tym poprzestać.. Życzeniowo dla mnie, niespodzianki z iks Stambuł@2,04 1-0  Bergamo@2,24 1-6  Madrid@2,19 5-2 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19 |
Lillestrom U19 - Tromso U19 ower 3.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
2 kangury piękne overy do przerwy, ale w 3 spotkaniu sie opierniczają  a już 55 minuta W LM AZJI oczywiscie underowo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
Trzecie Kangury zepsuły troche temat bo skończyło sie 1:1. Tak to jest jak sie nie strzela karnego  Tak to było by 4/4 z rana Miałem LM Azji nie dotykac po ostatnich meczach to sie skusilem na tą Hiroshime  . O overze można zapomnieć, ale żeby chociaż wygrali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19 |
PSG W - Marseille W ower 3.5
Zrinjski - GOSK Gabela ower 2.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,594 Likes: 10 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
PSG K fajne sobie jaja robi  . Dałem teraz na Live over 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
PSG K fajne sobie jaja robi  . Dałem teraz na Live over 1,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
Fartownie troche bo Marsylia strzeliła. Dałem od 1,5 do 3,5 bo już wyżej nie było . Tylko wiadomo czym wyższy tym sporo niższa stawka
Ciekawe czy ten Zrinjiski nie odwali jakiegoś numeu z Gabela bo wygrać nie muszą . Dałem lekko 4 gol Gabela
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
Mikulas  strzelac lub tracić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10
Smakosz jedzenia i alko
|
|
Smakosz jedzenia i alko
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,790 Likes: 10 |
PSG W - Marseille W ower 3.5
Zrinjski - GOSK Gabela ower 2.5  Znów w kolejce po kasę stoję..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,529 Likes: 11 |
Trafione 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19 |
Lillestrom U19 - Tromso U19 ower 3.5 +
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,098 Likes: 19 |
PSG W - Marseille W ower 3.5 -
Zrinjski - GOSK Gabela ower 2.5 +
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|