Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
Dwa mega ciekawe spotkania. Jak dla mnie cięzkie do typowania

USA i Australia po 3 punkty. Obie drużyny swietne spotkania. Przed MŚ powiedziałbym, że dziś pewna wygrana USA. Na pewno są lepsi od Kangurków, ale czy wygrają czy remis hmm. Wygranej Australii nie biore pod uwage bo nikt gospodarzom nie zrobi jakiegoś psikusa w postaci czerwonej kartki. Teoretycznie powinno byc kilka bramek. 1X. Może BTS. Jeśli USA zagra dla kibiców to jakies 2:1/3:1 a może wesoła gra i 3:2/3:3.

Teraz juz wiadomo dlaczego Turcja wygrywała w barażach tylko 1:0. Są totalnie nieskuteczni co szczegolnie było widać w spotkaniu z Rumunią. Paragwaj z USA nie miał szans coś pokazac bo wyniki przed MŚ całkiem w miare. Niby Turcja lepsza, ale na pewno na nich nie postawie. Myśle, że mogą sie już umówić z Czechami na wspólne wakacje po rundzie grupowej grin. Ciezko coś tu wytypować. Paragwaj strzeli/ BTS / jakiś over sporo kartek bo powinno być ostro

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322
Likes: 19
Turcja 2.12

drugi mecz albo czysta 1 na Stany albo bts pomyśle jeszcze

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Trochę zabawowo dziś, piatek..łykendu początek..
W meczu Z Indykiem, ekipa z Australii, w swoim polu karnym postawiła wszystko - 11 zawodników, masażystów, kierowców, autobus i dmuchane kangury..zadziałało.
Dzisiaj to nie wystarczy, Pulisik i spółka znajdą sobie odpowiednią przestrzeń:

1. USA o1,5@1,76

Indyk nie może znów być uległy jak na Thanksgiving Day, ale jak mecz źle się zacznie, to może być różnie i wtedy, realne zagrożenie remisem..mnie się nie wydaje się, więc:

2. Indyk@2,15
3. Indyk o1,5@2,15

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Trochę zabawowo dziś, piatek..łykendu początek..
W meczu Z Indykiem, ekipa z Australii, w swoim polu karnym postawiła wszystko - 11 zawodników, masażystów, kierowców, autobus i dmuchane kangury..zadziałało.
Dzisiaj to nie wystarczy, Pulisik i spółka znajdą sobie odpowiednią przestrzeń:

1. USA o1,5@1,76

Indyk nie może znów być uległy jak na Thanksgiving Day, ale jak mecz źle się zacznie, to może być różnie i wtedy, realne zagrożenie remisem..mnie się nie wydaje się, więc:

2. Indyk@2,15
3. Indyk o1,5@2,15
4. Arda Guler gol/asysta@2,20
5. A.Cubas kartka@2,35

Zabawowo miało być.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322
Likes: 19
USA v Australia bts 1.93

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
Też gram BTS i CS 2:2 i 3:3 tongue

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Trochę zabawowo dziś, piatek..łykendu początek..
W meczu Z Indykiem, ekipa z Australii, w swoim polu karnym postawiła wszystko - 11 zawodników, masażystów, kierowców, autobus i dmuchane kangury..zadziałało.
Dzisiaj to nie wystarczy, Pulisik i spółka znajdą sobie odpowiednią przestrzeń:

1. USA o1,5@1,76 worek

Indyk nie może znów być uległy jak na Thanksgiving Day, ale jak mecz źle się zacznie, to może być różnie i wtedy, realne zagrożenie remisem..mnie się nie wydaje się, więc:

2. Indyk@2,15
3. Indyk o1,5@2,15

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322
Likes: 19
Paraguay v Australia x 3.15

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
Zagrałem bo kurs już leci na pysk

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
Originally Posted by rafal08
Teraz juz wiadomo dlaczego Turcja wygrywała w barażach tylko 1:0. Są totalnie nieskuteczni co szczegolnie było widać w spotkaniu z Rumunią. Paragwaj z USA nie miał szans coś pokazac bo wyniki przed MŚ całkiem w miare. Niby Turcja lepsza, ale na pewno na nich nie postawie. Myśle, że mogą sie już umówić z Czechami na wspólne wakacje po rundzie grupowej grin. Ciezko coś tu wytypować. Paragwaj strzeli/ BTS / jakiś over sporo kartek bo powinno być ostro

Brawa dla mnie za konsekwencje w typowaniu i granie tego co sie myśli i wie aplauz . Uważam to co napisalem przed spotkaniem i na głównym kuponie gram Turcja strzeli laugh zamiast Paragwaj strzeli lub kartki, ktore byly najpewniejsze w tym spotkaniu. Brawo Ja ooo piwo

puke Turcja na wakacje razem z Czechami do Frajerolandii. Australia i Paragwaj zapraszają gratis

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by burbon
Originally Posted by burbon
Trochę zabawowo dziś, piatek..łykendu początek..
W meczu Z Indykiem, ekipa z Australii, w swoim polu karnym postawiła wszystko - 11 zawodników, masażystów, kierowców, autobus i dmuchane kangury..zadziałało.
Dzisiaj to nie wystarczy, Pulisik i spółka znajdą sobie odpowiednią przestrzeń:

1. USA o1,5@1,76 worek

Indyk nie może znów być uległy jak na Thanksgiving Day, ale jak mecz źle się zacznie, to może być różnie i wtedy, realne zagrożenie remisem..mnie się nie wydaje się, więc:

2. Indyk@2,15 x
3. Indyk o1,5@2,15 x

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
To teraz tutaj.

Dzięki wspaniałym laugh innowacyjnym laugh przepisom FIFA mamy parodie. USA zagra dziś towarzyskie spotkanie z beznadziejnymi Kebabami. Mecz o honor. Skąd my to znamy laugh frown . Gdyby grali tu o cos wygrana USA prawie pewna i dużo niższy kurs na nich. To jak podejdą do tego spotkania wiedzą chyba tylko oni i pewnie troche innych wtajemniczonych osob. Powinni wygrać, ale stawiać na to to jak ruletka. Czerwone remis, Czarne USA, 0 wygrana Turcji. Obstawiajcie kostka

Paraliż z Kangurkami. Remis i każdy szczęsliwy oprócz bukmacherów laugh . Jesli ten remis jest taki pewny to czemu kurs jest ponad 2 a nie 1.40 albo 1.20. Wiem czepiam sie bo pewnie bedzie remis. Tak sobie zerkam w reszte grup i wychodzi mi, że jesli Kangurki przegrają nie wiecej niż 1 bramką np 3:2 to nic im sie nie stanie wielkiego. Do tego będą już znali wynik Ekwador - Niemcy. Gdzie wygrana Niemiec i ubywa im kolejny chętny do awansu z 3 miejsca.

EDIT. Napisałem Kangurki przegrają, ale z doswiadczenia w wiekszosci takich spotkań wchodzi najwyższy kurs czyli tutaj wygrana np 3:2 Kangurów. Paraliż ma troche gorzej, ale też raczej awans

Jeśli sie myle to poprawcie

Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322
Likes: 19
Dołączył: Jan 2005
Posty: 31,322
Likes: 19
Paraguay v Australia x 3.15

Türkiye v USA bts 1.71

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
1. Indyk z iks@1,89
2. Paragłaj-Kangooros X2,22

Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
B
Smakosz jedzenia i alko
Smakosz jedzenia i alko
B Offline
Dołączył: Apr 2014
Posty: 59,852
Likes: 10
Originally Posted by burbon
1. Indyk z iks@1,89
2. Paragłaj-Kangooros X@2,22

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,793
Likes: 12
MINI PODSUMOWANIE NA KONIEC

Turcja żenada grupy i nawet wygranie fartem meczu o honor tego nie zmieni. Paragwaj - Australia miał być remis i był. Wspołczuje tylko ludziom, którzy wydali mnóstwo pieniedzy żeby obejrzeć tą parodie. Za granie na 0:0 FIFA powinna ich wykluczyc z MŚ i by im sie odechciało marnej ustawki bez grama fantazji. Obie drużyny wypad w kolejnej rundzie. USA gra fajną piłke, ale nie wróże im jakiegoś sukcesu. Trafią na mocną drużyne i po nich.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1