Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#7833 10/09/2001 03:48
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
STS wprowadzi kilka nowości:
- Ligę brazylijską
- Ligę ukraińską
- Nowe gry:
- Grasz w pon ako 2 za 5pln .
- jesli trafisz grasz za następne 5 pln ako 3 itd aż w Niedzielę grasz ako 8 za 5 pln pod warunkiem ze poprzednie kupony przez cały tydzień trafiałeś. Nie wypłacasz wygranych. Jeśli i trafisz w Nd to pula 150000 jest dzielona na liczbę szczęśliwców.
Jeśli nikt nie trafi w następny tydzien bedzie do wygrania 300000
Co wy na to?

Bonus: Unibet
#7834 10/09/2001 04:03
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
Fajne i wygląda ciekawie. Zobaczymy jakto będzie w praktyce.

#7835 10/09/2001 04:21
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
bardzo ciekawy news, z tego co wiem zaden inny buk nie ma w swojej ofercie takiej mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#7836 10/09/2001 05:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Podoba mi sie to tylko czy ktos wie od kiedy tak ma byc???

#7837 13/09/2001 19:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Nie wiem czy wiecie ale w Profie od maja mozna grać przyspieszacze (warianty) już za 1zł

#7838 13/09/2001 20:06
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
Przyśpieszacze za 1pln zostały wprowadzone tylko na czas turnieju Roland Garros, ale chyba profowi się to opłaciło i zostawili na stałe.

#7839 13/09/2001 22:41
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Ciekawi mnie czy jak trafi sporo ludzi w calej Polsce czy nie lepiej sie wyjdzie zagrac singla za 15zl AKO 2. Jak sądzicie mozna byc do tylu czyli 15zl wklad a po podzieleniu kasy z innymi wygranymi 7zl ? Czy bedzie to podzielone od sumy wkladu wszystkich czy stala pula 150000 ? Jezeli duzo ludzi bedzie trafiac czy jest mozliwe ze wygrane beda podobne do wkladu ? (chyba tak nie wiem )

#7840 14/09/2001 04:05
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Z tego co wiem to bedzie stała pula (niezaleznie od grajacych )a jak nikt nie trafi to akumulacja.

#7841 14/09/2001 15:45
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Czy wiecie że w STS-ie pracuje tylko jeden "odds maker" od sportow Polskich tzn.Hokej, Pilka nozna, Koszykowka, Zuzel. Reszte kursow zrzynaja od pewnego Czeskiego buka.

#7842 14/09/2001 18:00
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Quote
Oryginalnie wysłał Mario:
[qb]Czy wiecie że w STS-ie pracuje tylko jeden "odds maker" od sportow Polskich tzn.Hokej, Pilka nozna, Koszykowka, Zuzel. Reszte kursow zrzynaja od pewnego Czeskiego buka.[/qb]

masz adres tego Book'a ? :rolleyes: ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> DJ SOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#7843 14/09/2001 19:23
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA:
[qb]

masz adres tego Book'a ? :rolleyes: ?

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> DJ SOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

Tu chyba Wam chodzi o Nike ze Slowacji, ale moze sie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Nie czyta sie Swiata Bukmacherstwa ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#7844 14/09/2001 19:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
... a co wychodzi taka gazeta?

#7845 14/09/2001 19:45
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Tak wychodzi kosztuje 9,99 . Można ją kupić na Dworcu Centralnym w kiosku i nigdzie więcej. Publikuje tam teksty wiele osób z tego forum - np. Anka odpowiada na pytania dotyczące Unibetu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
-------------------- Kura -------------------

#7846 14/09/2001 19:52
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Czy tylko tą gazete mozna kupic w Warszawie niewiecie czy jest w Krakowie do kupienia ? Czy ktos z was ja czytal i jest warta ceny ?

#7847 14/09/2001 19:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Przepraszam że sobie żartuję ale taki już jestem. Ufo zapewne miał na myśli dział tego forum Swiat Bukmacherstwa ( poniżej Sports Insider) i tam kiedyś była mowa o Nike i powiązaniach z STS poszukajcie w starych postach.

#7848 14/09/2001 20:08
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
Kura czepiasz sie Patricusa ze zasmieca forum a sam to robisz! Swoimi fajnymi zartami. Lepiej zajmij sie znoszeniem jajek i typowaniem.
Sory ale juz taki jestem niepoprawny zartownis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#7849 15/09/2001 05:24
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
Quote
Oryginalnie wysłał Kura:
[qb]Tak wychodzi kosztuje 9,99 . Można ją kupić na Dworcu Centralnym w kiosku i nigdzie więcej. [/qb]

A może masz jakis skaner pod reka? i moglbys umiescic gdzies w internecie skany tej gazety?

Pozdrawiam
-=arth=-

#7850 27/10/2001 22:51
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
Quote
Oryginalnie wysłał Elgato:
[qb]STS wprowadzi kilka nowości:
- Ligę brazylijską
- Ligę ukraińską....
Co wy na to?[/qb]

Więc info było prawdziwe. Czekamy na te 2 nowe gry.


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, Sensei, forty, kamel, $-man, JelineK), 1,881 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,595
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1