|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
STS wprowadzi kilka nowości: - Ligę brazylijską - Ligę ukraińską - Nowe gry: - Grasz w pon ako 2 za 5pln . - jesli trafisz grasz za następne 5 pln ako 3 itd aż w Niedzielę grasz ako 8 za 5 pln pod warunkiem ze poprzednie kupony przez cały tydzień trafiałeś. Nie wypłacasz wygranych. Jeśli i trafisz w Nd to pula 150000 jest dzielona na liczbę szczęśliwców. Jeśli nikt nie trafi w następny tydzien bedzie do wygrania 300000 Co wy na to?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2001
Posty: 433 |
Fajne i wygląda ciekawie. Zobaczymy jakto będzie w praktyce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297 |
bardzo ciekawy news, z tego co wiem zaden inny buk nie ma w swojej ofercie takiej mozliwosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Podoba mi sie to tylko czy ktos wie od kiedy tak ma byc???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546 |
Nie wiem czy wiecie ale w Profie od maja mozna grać przyspieszacze (warianty) już za 1zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2001
Posty: 246 |
Przyśpieszacze za 1pln zostały wprowadzone tylko na czas turnieju Roland Garros, ale chyba profowi się to opłaciło i zostawili na stałe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Ciekawi mnie czy jak trafi sporo ludzi w calej Polsce czy nie lepiej sie wyjdzie zagrac singla za 15zl AKO 2. Jak sądzicie mozna byc do tylu czyli 15zl wklad a po podzieleniu kasy z innymi wygranymi 7zl ? Czy bedzie to podzielone od sumy wkladu wszystkich czy stala pula 150000 ? Jezeli duzo ludzi bedzie trafiac czy jest mozliwe ze wygrane beda podobne do wkladu ? (chyba tak nie wiem )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Z tego co wiem to bedzie stała pula (niezaleznie od grajacych )a jak nikt nie trafi to akumulacja.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Czy wiecie że w STS-ie pracuje tylko jeden "odds maker" od sportow Polskich tzn.Hokej, Pilka nozna, Koszykowka, Zuzel. Reszte kursow zrzynaja od pewnego Czeskiego buka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Oryginalnie wysłał Mario: [qb]Czy wiecie że w STS-ie pracuje tylko jeden "odds maker" od sportow Polskich tzn.Hokej, Pilka nozna, Koszykowka, Zuzel. Reszte kursow zrzynaja od pewnego Czeskiego buka.[/qb] masz adres tego Book'a ? :rolleyes: ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> DJ SOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał DJ SOSNA: [qb]
masz adres tego Book'a ? :rolleyes: ?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> DJ SOSNA <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Tu chyba Wam chodzi o Nike ze Slowacji, ale moze sie myle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Nie czyta sie Swiata Bukmacherstwa ?! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
... a co wychodzi taka gazeta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Tak wychodzi kosztuje 9,99 . Można ją kupić na Dworcu Centralnym w kiosku i nigdzie więcej. Publikuje tam teksty wiele osób z tego forum - np. Anka odpowiada na pytania dotyczące Unibetu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> -------------------- Kura -------------------
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Czy tylko tą gazete mozna kupic w Warszawie niewiecie czy jest w Krakowie do kupienia ? Czy ktos z was ja czytal i jest warta ceny ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Przepraszam że sobie żartuję ale taki już jestem. Ufo zapewne miał na myśli dział tego forum Swiat Bukmacherstwa ( poniżej Sports Insider) i tam kiedyś była mowa o Nike i powiązaniach z STS poszukajcie w starych postach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 486 |
Kura czepiasz sie Patricusa ze zasmieca forum a sam to robisz! Swoimi fajnymi zartami. Lepiej zajmij sie znoszeniem jajek i typowaniem. Sory ale juz taki jestem niepoprawny zartownis. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2001
Posty: 467 |
Oryginalnie wysłał Kura: [qb]Tak wychodzi kosztuje 9,99 . Można ją kupić na Dworcu Centralnym w kiosku i nigdzie więcej. [/qb] A może masz jakis skaner pod reka? i moglbys umiescic gdzies w internecie skany tej gazety? Pozdrawiam -=arth=-
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2001
Posty: 982 |
Oryginalnie wysłał Elgato: [qb]STS wprowadzi kilka nowości: - Ligę brazylijską - Ligę ukraińską.... Co wy na to?[/qb] Więc info było prawdziwe. Czekamy na te 2 nowe gry.
|
|
|
Link skopiowany do schowka