|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Kontynuacja Tematu [ mecz.org]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2006
Posty: 74 |
Panowie jak jest z wypłata w MASION gdy wpłacałem kartą? Są jakieś problemy, w końcu nie mają konta w naszej ukochnej RP? I ewentualnie ile to mniej więcej trwa? Z góry dzieki za informacje
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Zrobią ci zwrot na kartę - pieniądze otrzymasz oczywiście w złotówkach po przewalutowaniu na czym oczywiście trochę stracisz. Przed wypłatą trzeba zweryfikować kartę czyli wysłać do nich skany dokumentów i karty. Ostrzegam że weryfikacja ta u nich trochę trwa ... Sam zwrot był błyskawiczny - pieniądze były na karcie na drugi dzień po powtórnym zleceniu wypłaty (już po pozytywnej weryfikacji). Ogólnie to dla mnie jeden z lepszych buków...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Jesli wpłacałem kartą i z Moneybookers czy mozliwe są obie opcje wypłaty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
tak, mozesz wyplacic na karte lub Moneybookers.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 85 |
mozecie wejscna strone? bo mi sie nie otwiera (:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Witam. Mam spory problem, otóż ponad miesiąc temu Moneybookers za rzekome złamanie regulaminu zamknęło mi konto na 3 miesiące wraz z moimi środkami pienięznymi, które wg wielu maili i rozmów najprawdopodobniej i tak nie odzyskam (to już jest paradoks totalny, ale tej sprawy nie chce mi sie opisywać gdyz słysząc słowo Moneybookers gotuje sie w soie maksymalnie - nie znam bardziej amatorskiej i złodziejskiej firmy niż ona). Przejdę do sedna sprawy - jakby mało było problemów to 3 tygodnie temu otrzymuje maila od MANSION, że wysłali mi pomyłkowo 309 $ i że mam im to zwrócić. Do tego czasu konto na Mansion mam w półaktywne, czyli że moge grać ale wypłaty mam zablokowane. No więc tłumaczyłem jak osłom na czacie i na mailach, żeby skontaktowali się nie ze mną, tylko z Moneybookers w tej sprawie, bo ja mam zablokowane konto w MB, nie widzialem na oczy tych pomyłkowych 309 $, nie zobacze ich (nawet jakbym chcial to nie moge im odeslac tych pieniedzy) i żeby sobie z nimi uzgodnili jak te pieniadze maja wrocic do nich. Po ktorejs tam próvbie przedstawienia problemu, operator czata powiedzial ze przekaże tą sprawe do dzialu finansowego i zobaczą jak ten problem rozwiązać, wiec myslalem ze dostane mail ze juz wszystko w porzadku odzyskali je. Ale nie. Dzis loguje sie na Mansion i moej konto jest uszczuplone o 309 $ !!! No przeciez to jest skandal, zeby sobie to mi zabierali z moich wlasnych pieniedzy obciażając mnie w ten sposób kwotą prawie 1000 zł z mojej własnej kieszeni ! I to jest z ich błędu, bo pomyłkowo mi wyslali kase na MB a karają mnie za ich własny błąd. Już nie wiem co mam robić, po prostu jestem w szoku , bo mnie najnormalniej w swiecie okradli. Co mam zrobić? Pisać do SBR itd? macie jakies pomysly?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Odblokowac konto w Moneybookers i wyplacic 309$ omylkowo wyslane przez Mansion. No jezeli nic nie kombinowales to przeciez odblokowac konto w Moneybookers to zaden problem. Zreszta jezeli Mansion wyslal przez pomylke Tobie pieniadze na MB, to jest normalna rzeczą odzyskujac je z Twego konta. Proste ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Własnie nie takie proste arkadius, bo bym tutaj nic nie pisał. Jakoś nie moge odblokować konta w Moneybookers i wypłacić moich środków. A robiłem pare wymian takich jak ma to miejsce w temacie "sprzedam, wymienie..." tu na forum. Pare telefonów do MB, słanie skanów i odpisów notarialnych dowodu osobistego i nic! Zablokowali na 3 miesiące i nie chca wypłacić kasy - przeciez ja nawet nie słyszłem żeby komukolwiek blokowali konto w MB na 3 miesiące, a zrobiłem pare wymian i nie wiem czy mam takiego pecha czy co, bo tu na forum ludzie mają setki wymian dziennie i nie mają takich problemów. A mansion zachowało się bardzo nieprofesjonalnie, bo skoro wysłali pieniadze na MB to niech te pieniadze wrócą do nich tą samą drogą a nie z mojej karty kredytowej (chociazby mogliby zadzwonic w tej sprawie do moneybookers ale co nie zrobia tego wolą mnie za to ukarać). W ten sposób MB mnie okradło i Mansion.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
tez mialem problemy z MB, zamkneli moje konto, ale pieniadze pozwolili mi wyplacic, z tym ze pobrali oplate za postepowanie administracyjne!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 152 |
gdzie moge poczytac o gieldzie zakladow zeby sobie wyjasnic wszytskie zasady? bo ze skroconych kursow na betfair nie za duzo zakumalem
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
chyba po tym 1000$ zwrocie nie będzie do końca roku żadnej promocji
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
jak długo trwa wypłata na Moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
ktoś wypłacał kasę od nich i ma nadal u nich konto ? jak coś priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
ja mam konto, wlasnie proboje od tygodnia je zweryfikowac, mam problemy z ich supportem, niby nie dochodza moje mejle z zalacznikami  nie moge wyplacic kasy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114 |
jak długo trwa wypłata na Moneybookers Pisze, że do 24h ale najdłużej czekałem 2 godz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
wiecie może czy można od nich wypłacić nie wpłacając nigdy, bo mam troche z pokerka..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 114 |
Raczej nie...
Mansion bardzo restrykcyjnie podchodzi do tego typu spraw i ciężko cokolwiek zdziałać.
Inna sprawa, że dany kanał wypłąty aktuwuje się dopiero po zdeponowaniu pieniędzy tą samą droga...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|