|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
opisik ode mnie:
ZłójMnie...Otak...WieszJakLubie...mmm...;)OpalamCialko;)DzisEuforia:*
panna 21 lat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,232 |
Ja tam nieraz drecze kumpla z akademika i zmieniam mu opis gdy zostawi wlaczone gg. ostatnio: Całuski dla mojego Maciusia :**** hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
[Linked Image] [ imageshack.us] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
kolejny opis tej samej kolezanki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PilkaJestJednaAbramkiSaDwieTyMnieZapinaszAmojaKumpelaCiSsie;)<wanna>;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
kolejny opis tej samej kolezanki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
PilkaJestJednaAbramkiSaDwieTyMnieZapinaszAmojaKumpelaCiSsie;)<wanna>;P <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" /> a to opis zakochanego kumpla BagietkaFr.łososNorw.MlodeFr.Wino.SzczęścieWoczachNarzeczonej-bezcenne
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
a co tam:D gra w SiMsY:p LoL:D //misioOolQ do Ciebieee kceee;( :***
Are you proud of who I am? [ Kocham Cie! ;* ] ~~ Tylko Ty!
dluuuugi dzien...wiele spraw... ale to nic <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> // Lily love... :* [facet <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ]
jaka tam jest zzzwwwaaaaaaaalaaaaa /mmhłłłłaaaaa "madra i wrazliwa" D:
:********* for U
dzisiaj wsumie mocno przyjebali w opisach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
pytanko<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
wiem że na gg jest taka opcja jak "pokazuj status tylko znajomym" lub coś podobnego, ale za nic w świecie nie moge tego znależć<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
help me<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
To jest tam gdzie wchodzisz i ustawiasz sobie czy chcesz byc dost,niewidoczny itd...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 21,523 |
To jest tam gdzie wchodzisz i ustawiasz sobie czy chcesz byc dost,niewidoczny itd... ni ma ani w "status" ani w "komunikator" gg wersja 7.6.1688 miałem poprzednie wersje i wiem że to było ale w tej ni ma<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wersja 6.0 rox <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,504 |
jak klikniesz prawym na sloneczko w pasku zadan to nad statusami masz pokazuj tylko znajomym
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
"Jesien jest niebezpieczna...zawsze moz;na dostac z liscia..";P <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
"koleżanka" nie ustaje w wymyślaniu coraz to lepszych opisów:
ZaWloski...Klapsy...IodTylu...mmmTakLalaSieBawi;)yes.. DzisBaleciki;)
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Mam pytanie!!!! jak to jest jak ktos ma ustawione POKAZUJ STATUS TYLKO ZNAJOMYM to nie widac opisu nie jak jest ta osoba dostepna ale jak jest niedostepna to pokazuje sie tej osoby opis czy nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Przy niedostepnym juz opcja 'tylko dla znajomych nie dziala'.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
Przy niedostepnym juz opcja 'tylko dla znajomych nie dziala'. czyli jak jak jest niedostepna to moze byc widac opis chociaz ma dla znajomych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,523 |
Przy niedostepnym juz opcja 'tylko dla znajomych nie dziala'. czyli jak jak jest niedostepna to moze byc widac opis chociaz ma dla znajomych? YES, widac opis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
ja mam wersje 6.1 przyzywczailem sie do niej i za ch*** nie zmienie na te nowe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920 |
ja mam wersje 6.1 przyzywczailem sie do niej i za ch*** nie zmienie na te nowe  Ja mam 6.0 i dobrze mi z tym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Ja mam tlena 6016 i też mi dobrze z nim 
|
|
|
Link skopiowany do schowka