Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#7851 10/09/2001 04:26
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
1
enthusiast
enthusiast
1 Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 297
proponuje nowy temat, zamieszczamy w nim typy, ale tylko i wylacznie z argumentami, nie musza to byc dlugie komentarze, mysle ze 2-3 trafne sentencje powinny w zupelnosci wystarczyc

Bonus: Unibet
#7852 10/09/2001 13:41
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 572
Cześć "Cyfra"
Jak dobrze licze takich tematów było już na forum z 10.Żaden z nich nie zdał egzaminu bo po 2 czy 3 dniach podawania typów okazało się że ponad połowa nie wchodzi a krótkie sentencje zazwyczaj mijały się z prawdą. Każdy podawał tu swój własny,nie przemyślany komentarz(nie wiem czemu może chciał błysnąć intuicją,pokazać ile ma szczęścia),po czym podawał następny którego był już pewien na 99% no ale ten 1% przeważnie brał góre.Jezeli masz na oku jakiś ciekawy mecz to proponuje umieścić w "super okazji" - to chyba jedyny temat(czasami nie na temat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) który dłużej się utrzymuje.Wszystki pozostałe w stylu "typy 100%pewne" czy "mam 99,9% pewności" (i koleś podaje 3 remisy!!!???) ... upadły.
I ten temat równierz nie przejdzie,postawie 100 do 1 że za 3 dni nikt tu nie zamieści swojego typa po tym jak dwa poprzednie mu nie weszły.I tak skończy się kolejny(z dobrą intencją "Cyfra") temat.Rozumiem że każdy chciałby wejść na forum o 10 rano,spisać 10 meczy z dobrym kursem i następnego ranka odebrać 10000zł.Tak się nie da(niestety). Poszczególne typy(z komentarzem) są w odpowiednich działach i to jest najlepsze rozwiazanie.Jak nie chcesz komentarza to klikasz na TT i masz gotowe typy.
...aha żeby nie było nie mam pretensji o założenie nowego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> . "Cyfra" zarejestrował się w Sie i mógł nie wiedzieć że w Lip czy Cze było takich tematów kilka.
P.S."Cyfra" jak już zakładasz taki temat to podaj na poczatku pewniaka z dobrym kursem.Jak wejdzie to ludzie się tym zainteresują i poczekają na nastęny(wtedy może coś z tego będzie)
P.S.2.Kiedy następna edycja "Playoff" ta zabawka mi się strasznie spodobała. Seba , Conrad do roboty: tabelka w formacie excel <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> i gramy.
Pozdrowienia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#7853 10/09/2001 13:54
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
D
DMK Offline
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 1,172
Quote
Oryginalnie wysłał macgaj:
[qb]I ten temat równierz nie przejdzie,postawie 100 do 1 że za 3 dni nikt tu nie zamieści swojego typa po tym jak dwa poprzednie mu nie weszły[/qb]

macgaj - 100 do 1??? przyjmuje zaklad!! (bede ten temat w takim razie osobiscie podtrzymywal!!) ;-)))

a tak powaznie to masz racje - najlepiej sprawdzaja sie tematy scisle zwiazne z dyscyplina (np. tenis, Bundesliga i wiele innych)
a tego typu tematy sa juz przez wiekszosc traktowane z przymruzeniem oka.
wiec "Cyfra" mimo twoich dobrych intencji polecam "ukierunkowane" tematy.

#7854 12/09/2001 13:16
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Witam,

Z moich ostatnich doswiadczen wynika, ze stosunkowo pewne jest stawianie na faworytow siatkowki. Przez ostatnie trzy dni rozgrywek wygrali wszyscy faworyci (3x6). Postawienie na kombinacje wygranych wszystkich szesciu faworytow dawalo AKO 2,5; 3, i 3,5 (mniej wiecej w zaleznosci od buka).

Dzisiaj mozna postawic takjak nizej albo wyrzucic mniej pene mecze. IMO kombinacja czterech najpewniejszych to pewniak.
Co o tym sadzicie?

#5
791 Holandia-Bulgaria 1.14 1
792 Czechy-Slowacja 1.24 1
793 Rosja-Slowenia 1.02 1
794 Niemcy-Wegry 1.41 1
795 Wlochy-Jugoslawia 1.68 1
796 Francja-Polska 1.29 1
AKO=4,41 TT=200

Stawianie na faworytow w pilce noznej nie przynosi dobrych rezultatow. O ile w ostatnich eliminacjach do MS wygrali wszyscy zdecydowani faworyci (wszystkie kursy do 1,3 weszly) to potem bylo innaczej. Moj najbardziej nietrafiony kupon:

#2 STS
778 Villareal Ossasuna 1x 1,1
716 Roda Graff. 1x 1,1 (6,1)
737 Liverpool Aston Villa 1x 1,1 (8,2)
AKO=1,33 TT=1000
w nawiasach kursy na 2

No i Liverpool wczoraj raczej tez byl pewniakiem.

Warto za to moim zdaniem postawic na kombinacje awansu faworytow 1-r pucharu UEFA:
924 Celta Vigo-Olomouc 1.14
927 Inter M.-FC Brasov 1.04
941 A.Villa-Varazdin 1.19
942 Parma-HJK Helsinki 1.07
946 Ajax-Ap.Limassol 1.04
947 Saragossa-Silkeb. 1.1
953 Chelsea-LewskiSof. 1.12
958 Bordeaux-Debrecen 1.02
966 Paris SG-Rapid B. 1.1
AKO=2,17
Dwa mecze daja mniejsza mozliwosc niespodzianki niz jeden a faworyci sa zdecydowani. Jest tez mniej mozliwosci 1 albo 2 nie ma remisu co dodatkowo ogranicza ryzyko.

#7855 13/09/2001 05:50
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,043
WK swietna rada haha ja wiem ze to nie twoja wina ale z 6 meczy trafiłes tylko 2 na faworytów , ale akurat dzis cos im odbiło hehehe.

#7856 13/09/2001 14:51
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Rzeczywiscie "udalo" mi sie trafic. Niestety sporo na to postawilem na prawde i wirtualnie :-(( Mam nadzieje, ze to jednorazowa wpadka jesli chodzi o siatkowke. Moze warto grac kombinacje 5 z 6 na faworytow ale w tym przypadku i tak by to nic nie dalo. Prosze o opinie bardziej doswiadczonych kolegow. Ja zainteresowalem sie zakladami dopiero kilka tygodni temu i mam rozne pomysly ale nie zawsze sa one dobre.

Jeszcze jeden pomysl (mam nadzieje, ze lepszy niz wczorajszy):

Formuła 1-GP Włoch kw.
870 Montoya J.P.(kw.) 6.00
Eurobet w ktorym kursy na F1 sa od dluzszego czasu i sie zmieniaja daje 2,88

Nie jest to pewniak ale roznica w kursie chyba za duza i mozna cos postawic.

To tez chyba warto zaryzykowac:
871 Pozostałi(F1 kw.) 20.00

#7857 13/09/2001 15:04
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Nie wiem kto jest w tych "pozostałych" ale w tym roku Pole Position wgrywali:
M.Schumacher-9 razy
D.Coulthard -2
R. Barrichello- 0
R. Schumacher - 1
M.Hakkinen - 0
J.P.Montoya- 2
reszta(która chyba zalicza się się do pozostałych) ani razu więc chyba nie warto ryzykować. Bardziej realne wydaje się zwycięstwo Kolumbijczyka- chociaż dla mnie F1 to ruletka.

#7858 14/09/2001 20:09
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
W
WK Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
W Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,732
Witam,

Wg mnie wart uwagi jest kurs profa na wygrana GP Wloch dla M.Schum. Kurs jest 2,6. Prawdopodobnie bedzie padac (np wg strony: http://www.wunderground.com/global/stations/16066.html). Inni placa mniej (STS 2, Eurobet 2,3).


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], burbon), 1,368 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,248
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1