|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
jEST JEDEN PROBLEM KTOS POMZE JAK SZYBKO WPLACIC DO NICH TE 20$ JAK SIE MA KASE W PORTFELU??A NIE NA NETLERZE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
nie krzycz naucz sie pisac malymi literami
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Czy jest ktoś z forum kto wypłacił stamtąd pieniądze? ;-) Z tego co mi wiadomo, to kasyno jak i cała grupa FortuneLounge do której należy Polaków nie akceptowała...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
ja wyplacalem kase z fortunelounge wiec to jakas nieprawda, ze nie akceptuja polakow
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
Wiec tak, ja sam mialem podobny problem jakis czas temu. Ugralem tam 100$ i sie zastanawialem czy wplacic kase. Akceptuja Polakow, pytalem sie suportu i tak mi powiedzieli. Depozytem jak i bonusem trzeba obrocic 30x przed wyplata. Do obrotu liczy sie ruletka. Amerykanska w 100%, Europejska w 50%. Tyle moge powiedziec na ten temat. Czas do wplacenia kasy tj z tego co wiem 14 dni. Mozna wplacic z moneybookers a wyplacic na neteller.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
Temat troche stoi w miescu ale wyrzej napisałem jaki mam problem ktory sie wlasnie rostrzygnol najprawdopodobniej w poniedzialek bede wplacal tak kase te 20$ zeby dostac to co ugralem w cigu 15minut.Niech napisz ktos kto juz stamtad wyplacal i jak zrobic ten obrut ta kasa najszybciej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
Sory że post pod postem czy kase dopisza sami ugrana w cigu tych 15minut czy trzeba do nich pisać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2006
Posty: 2,444 |
Temat troche stoi w miescu ale wyrzej napisałem jaki mam problem ktory sie wlasnie rostrzygnol najprawdopodobniej w poniedzialek bede wplacal tak kase te 20$ zeby dostac to co ugralem w cigu 15minut.Niech napisz ktos kto juz stamtad wyplacal i jak zrobic ten obrut ta kasa najszybciej.
Sory że post pod postem czy kase dopisza sami ugrana w cigu tych 15minut czy trzeba do nich pisać
PS: moderator sory że nabałaganiłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 3,659 |
nic nie trzeba pisac, co do obrotu to ja raz w takiej promocji probowalem obracac, ale zle to sie skonczylo, przewaznie ugrywam kilkadziesiat dolarow z tego i wyplacam, dla mnie najbazpieczniejsze
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
W slocie trafilem 3xbonus, co dalo mi 11 darmowych spinow z wygrana x4. W jednym z tych darmowych spinow wygralem 200 dolcow. Na real money mozna przetransferowac tylko 50$? Jakie potem sa warunki obrotu tych prawdziwych 50$. nigdzie nie moge tego znalesc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
dobra, juz wiem 50$ x 30= 1500$ wymaganego obrotu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Czy po dokonaniu depozytu i obrocie wyplacil ktos kase z tych 15 darmowych minut?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Ile kasa idzie od nich? z gory dzieki za odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Szybko wyplacaja, po 2 dniach mialem na Netellerze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,542 |
witam czy moze ktos dokładnie omowic warunki propomocji i wypłaty w 7Sultans Casino [ 7sultans.eu] na tej promocji 50 $ free ??
|
|
|
Link skopiowany do schowka