Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Originally Posted by Lucky_Luck[PL
]haha laugh dobre dobre ludziska laugh

chcialbym zeby kartofle smakowaly jak pomarancze laugh laugh

albo imiona ? :Crazy: dlaczego mam sie nazyywac andrzej ? a moze ja chcialbym nazywac sie ziemniak laugh

hehehe, na mnie czasem brat wola Burak crazy

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
dobre Kylo laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
To powiedz zeby jeszcze rodzice tak na Ciebie mowili i uwolnisz sie od formy ktora narzucaja nam od urodzenia crazy ale niestety popadniesz w kolejna laugh gdyż ja rozwniez chcialbym byc nazwany warzywkiem laugh tylko teraz mam ochote na Pomidorka grin

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Ja uwielbiam (i mówię to całkowicie poważnie) kanapki np. z serem i ogórkiem kiszonym, albo z wędliną, ogórkiem kiszonym i keczupem. Jak niektórzy to usłyszeli to mieli odruch wymiotny. Natomiast ja jak usłyszałem o jajecznicy z keczupem lub babce ziemniaczanej z keczupem to mnie dreszcz przeszedł.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
to jeszcze sprobuj z dzemem i ogorkiem kiszonym laugh laugh :D, co do wedliny i sera i na to ogorek kiszony to zgodze sie ze smakuje dobrze!! ja ostatni wymyslilem kanapki z wedlina i majonezem i na to posypac kukurydze konserwowa!! mniam!! starsza sie zawsze wkurza ze kupi kukurydze do salatek i ja jej zjem grin

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Ja np jem twarozek z cebula, sola, szczypiorem i ... cukrem . Pycha smile. Ale czasem dla odmiany smaku nie cukrze.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
a ja jem kanapki z nutella laugh i sama tez wpierdzielam laugh ale tylko dobrze podgrzana laugh

Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Nie wiem czem uale u mnie na wsi tongue w kazdej pizzeri dostaje sie normalnie do pizzy ketchup oraz majonez jak jadlem gdzies indziej jak mowilem o majonezie to wywalali oczy hehe namawiam do sprobowania smakuje smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
wiecie moze skad mozna sciagnac reklame nike, w ktorej tanczyla taka fajna laska breaka ?

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
ta gruba ? laugh laugh laugh laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
nie, taka w różowym wwypas
a grubej to nie ogladalem tongue

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318

o ta mi chodzi tylko niewiem skad ja sciagnac

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
hmm niedawno widzialem jakis programik do pobierania filmikow z tej stronki tongue

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
a tak na przyszlosc jakby ktos chcial sciagac z takich stron jak Youtube, Google Video, iFilm, Metacafe, Dailymotion, Myspace, Angry Alien, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Blastro, Blennus, Blip.tv, Bofunk, Bolt, Break.com, Castpost, CollegeHumor, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, DevilDucky, Double Agent, eVideoShare, EVTV1, FindVideos, Free Video Blog, Grinvi, Grouper, Hiphopdeal, Kontraband, Lulu TV, Midis.biz, Music.com, MusicVideoCodes.info, MySpace Video Code, Newgrounds, NothingToxic, PcPlanets, Pixparty, PlsThx, Putfile, Revver, Sharkle, SmitHappens, StreetFire, That Video Site, TotallyCrap, VideoCodes4U, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, vidiLife, Vimeo, vSocial, Yikers, ZippyVideos... and any other webpage with embedded objects. i ma firefoxa to sluze pomoca i https://addons.mozilla.org/firefox/2390/ sciagnijcie sobie cop piwo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
dzięki mistrzu masz piwo u mnie piwo

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Dziabor ciagle dead, a mnie strzelil koles 2k respa wiecej ode mnie:

You have been attacked by okoun
(Day 156 04:12)
You won the match.
Your intelligence increased with 123.2.
Your strength increased with 200.28.
Your charisma increased with 110.65.
Your tolerance increased with 201.96.

Kiedy Ci ludzie sie wreszcie naucza grac, ze niewazny jest tylko staty grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
ja za jakas godzine dopiero wyjde ze szpitala grin poczekam na nowa edycje! jak mnie najdzie ochota to bede gral!

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Your opponent runs from the scene, crying like a baby. You won!
Your intelligence increased with 79.3
Your strength increased with 128.46
Your charisma increased with 80.42
Your tolerance increased with 128.93

You killed AlterAndy!
Your intelligence increased with 70.32
Your strength increased with 96.85
Your charisma increased with 69.61
Your tolerance increased with 96.95

You killed Mathety!
Your intelligence increased with 62.13
Your strength increased with 146.95
Your charisma increased with 69.86
Your tolerance increased with 145.7

jedziemy z leszczami smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
You killed moonbase29!
Your intelligence increased with 68.57
Your strength increased with 110.84
Your charisma increased with 71.21
Your tolerance increased with 110.66

You won!
Your intelligence increased with 52.89
Your strength increased with 100.36
Your charisma increased with 49.9
Your tolerance increased with 100.7

You killed wojciowacio!
Your intelligence increased with 42.97
Your strength increased with 64.28
Your charisma increased with 44.42
Your tolerance increased with 66.58

You killed gandiski!
Your intelligence increased with 32.53
Your strength increased with 60.09
Your charisma increased with 35.67
Your tolerance increased with 61.51

You killed kika89!
Your intelligence increased with 94.33
Your strength increased with 121.07
Your charisma increased with 100.84
Your tolerance increased with 120.95

You killed barbi21!
Your intelligence increased with 52.16
Your strength increased with 64.35
Your charisma increased with 45.94
Your tolerance increased with 62.62

You killed kasskader200!
Your intelligence increased with 76.15
Your strength increased with 88.57
Your charisma increased with 77.56
Your tolerance increased with 87.16

You killed sramo!
Your intelligence increased with 22.01
Your strength increased with 43.04
Your charisma increased with 36.37
Your tolerance increased with 40.06

Koniec na dzis


Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
lupus to wszystko z dzis?? lol grin

Strona 2 z 13 1 2 3 4 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, alfa, rymoholik, Sensei, bukma, aker, Akhu, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 828 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1