Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
takie życie o DJ-u się już zapomina ...

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Wróc do nas smile Jak chcesz to po układzie przykleje CI topic w PP tongue


taki dzołk na dobranoc, pozdrowka grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 78
Raftera brakuje z całą pewnością na forum.

Każdy go pamięta, nawet ja bo wcześniej obserwowalem i czytalem to forum, ale teraz zamierza się udzielać smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
To ja podam swoje glosy mysle ze sporo bedzie trafnych:
Typer roku: Prem
Typer roku:pilka nozna - Prem
Typer roku (tenis) - Vendetta
Typer roku (koszykówka) - zw1
Typer roku (inne sporty) - tomo
Typer roku (sporty motorowe) - tomo
Typer roku (sporty zimowe) - tomo
Typer roku (piłka ręczna) - nawoj
Odkrycie roku - Vendetta
Najlepszy moderator - Experto
Tekst roku: Jak myslice jak profek rozliczy ? X czy 1 ?? do 90 m bylo 2-1!?
Nagroda specjalna - za całokształt - T-error
Złota malina - Stoin
Kogo brakuje na forum - terrorist
Typer roku (hokej) - terrorist
Typer roku (siatkówka) Giertyszek
Typer roku (tor żużlowy) - gump
Typer roku (wyścigi konne) - hpc
Typer roku (US Sports) - lupus
Tak glosowalem zanim jeszcze wyszla sprawa z wiadomo kim wiec prosze nie szydzic 90% nominacji bym glosowal takze teraz









Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
moze i niepotrzebny post, ale panowie jak wybieramy typerow roku w poszczegolnych dzialach to patrzmy na aktywnosc i na jakosc typow a nie sympatie do danych osob. Jak juz wybierac to robny to pozadnie!
Przyklad u gory. Jak mozna typowac np Gumpa w dziale zuzla, jak facet pisze (hmm czy pisze w to ja watpie) doslownie kilkanascie postow na rok. Wiecej jest aktywnych postow np Buszmen itp Czym sie kuerowales wybierajac Gumpa hmm nie wiem, pewnie tylko tym, ze jest moderatorem dzialu
To samo vendetta w tenisa, jest naprawde duzo wiecej osob(juz nie bede pisal jakich), ktorzy konsekwentnie pisza caly rok i znaja sie na tym fachu!
Nie mam nic do powyzszych postaci, ale jako stary uzytkownik forum nie rozumiem takiego wyboru i selekcji
Starajmy sie wybierac pod katem pracy i zaslug, a nie sympatii czy antypatii
Pozdrawiam

Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7,490
nie zagladam za duzo do pilki recznej, siatki czy zuzla a ze trzeba bylo zaglosowac to zaglosowalem na tych, ktorych posty mi sie utrwalily w pamieci

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
co z tego ze ktos sie udziela laugh przeciez tu trzeba wybrac najlepszych... fakt faktem ze w korcie tenisowym nie udzielalem sie zbyt czesto ale jesli juz cos napisalem to konkretnie smile Pozatym typy w moim temacie mowia same za siebie.
Nie pisze tego zeby zrobic sobie reklame czy tez sklonic ludzi do gloswania na mnie ale dlatego bo siemieje sie z postu Hagii'ego ktory jest....... jak to by napisac ...glupi? bez sensowny?
To jest sonda kazdy glosuje na osobe ktora wedlug niego jest najlepsza ...to proste.... ( widac nie dla wszystkich)

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Przecież to oczywiste, że ludzie zawsze będą głosować zgodnie ze swoimi sympatiami. Popatrzmy na Hollywood - Scorsese robi genialne filmy ale nie dostał jeszcze żadnego Oscara za reżyserię. Po prostu go tam nie lubią.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Moje glosy:
Typer roku: Riva
Typer roku:pilka nozna - Riva
Typer roku (tenis) - AL_Capone
Typer roku (koszykówka) - muppet
Typer roku (inne sporty) - tomo
Typer roku (sporty motorowe) - Jiro Jiro
Typer roku (sporty zimowe) - tomo
Typer roku (piłka ręczna) - nawoj
Odkrycie roku - AL_Capone
Najlepszy moderator - Fro_Lech
Tekst roku: Jak myslice jak profek rozliczy ? X czy 1 ?? do 90 m bylo 2-1!?
Nagroda specjalna - za całokształt - Conrad
Kogo brakuje na forum - terrorist
Typer roku (hokej) - terrorist
Typer roku (siatkówka)- Misiek
Typer roku (tor żużlowy) - Niki Perdersen
Typer roku (US Sports) - lupus

Podreslam jeszcze raz ze sa to moje subiektywne oceny i to przeciez normalne ze ktos moze miec inne zdanie smile O to chyba w tym wszystkich chodzi....

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
edit: tenis - Goget wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Hagli zgadzam się z tobą w 100%. Ja jak wiadomo mam swój ukochany dział - Stadion Piłkarski i naprawdę wiem kto się regularnie udziela a kto nie. Część nominacji z mojego działu jest dziwna i sam nie wiem na jakiej podstawie są nominowani typerzy. Czy za zasługi dla Stadionu Piłkarskiego czy za trafne typowanie w private picks?. Różnica moim zdaniem znaczna bo na Stadionie Piłkarskim nie wystarczy tylko napisać gram Hertha-Fraknfurt 1. Prócz trafnego typu trzeba zaprezentować analizę. W każdym razie nasze głosowanie ma charakter zabawy. Tylko myślę, że za rok musimy bardziej sprecyzować za co jest dana nominacja.

Pozdrawiam Ignorator piwo

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
hehe nie mozecie zrozumiec ze nominacje wynikaja z indywidualnej oceny uzytkownikow ktorzy sie wpisali w odpowiednich tematach? to samo tyczy sie glosowania smile Nie rozumiem o co Wam chodzi hehe ... to sa demokratyczne wybory i kazdy moze oddac taki glos jaki mu sie podoba... o to w tym wszystkim chodzi.... a jak juz zdarzylem sie przekonac to wszystkim na tym forum i tak sie nie dogodzi laugh

Wiecie co... moze Hagii wraz z Ignoratorem innymi ktorzy maja podobne zdanie stworzą wlasną sonde w ktorej beda podane kandydatury uzytkownikow wytypowanych przez wyzej wymienoną dwojke laugh a wtedy zaloze sie o kazde pieniadze ze i tak znalazly by sie wpisy z glosami ze te kandydatury sa wybrane niesprawiedliwie bo ktos tam bardziej zasluguje na nominacje laugh ogolnie czeski film ....

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
My stwierdzamy z Hagli fakty. Na Stadionie Piłkarskim udziela się bardzo mało osób. Wiele osób to podkreśla. Nie rozumiem np: nominacje dla Rivaldinho, którego na forum poprostu nie ma. Sam z resztą to powiedział. Co do reszty nie ma problemu. Chodzi o to, że nie które nominacxje są na zasadzie znam tego to na niego zagłosuje. Mi tam nie zależy i tak wiem, że nie wygram. Z resztą liczą się tylko dobre typy i tyle w tym temacie.

Pozdrawiam piwo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Vendetta co do Twojej wypowiedzi na temat mojego postu nie bede sie wypowiadal bo i po co jak wiesz swoje...
jakie sa wybory i glosowania sami wiemy... ale zrobmy to raz, a pozadniej.
Przyklad: Podam 10 typow na rok z tenisa z dluga analiza i wejdzie 9/10 to od razu mam dostac oskara? glupota
Przyslowiowy Oskar jest wniesiony za prace wniesiona na forum, swoimi typami jak i praca w odpowiednim dziale, co mnie obchodzi, ze piszesz zadko, ale trafnie?
Typera dobrego wybiera sie podliczajac jego yield po np 200 typach a nie po kilkunastu trafnych.
Sam dostalem kiedys 2 oskary jednego roku i bylo mi bardzo milo, ale mysle, ze zapracowalem na to bo staralem sie pisac na biezaco w odpowiednich dzialach.
Najlepszy sposb to byloby podliczyc poszczegolne statystyki danego kandydata, ale za duzo jest uzytkownikow i nikt tego sie nie podejmie
Moj post nie byl skierowany do Ciebie bo Cie nie lubie, ale dla reszty, zeby chodz troche .zastanowila sie czemu wybiera ta osobe, a nie inna
Jak juz robimy cos to robmy to dokladniej
Pozdrawiam

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Originally Posted by HAGIi
Jak juz robimy cos to robmy to dokladniej

apropo dokladnosci, Tombal miales poslac te podliczenia nominacji...

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
terror przyznaj sie ile wypiłeś gdy podliczałeś głosy

Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Bardzo dziękuje za wszystkie głosy cool pokazały, że robota, którą robie na forum jest potrzebna i daje wam wiele satysfakcji. Życze wszystkim Wesołych Świąt i mam nadzieję, że w przyszłym roku zarobimy więcej niż w tym kasa

Pozdrawiam Ignoratorpiwo

Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Mnie wyniki w niektórych kategoriach conajmniej zdziwiły smile

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
mnie też smile

Niespodzianką dla mnie jest też to, że Experto ma tak duży "elektorat pozytywny", bo do tej pory to widywałem raczej ten negatywny wink

Wszystkim zwycięzcom - Gratulacje piwo smile

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
P
veteran
veteran
P Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,405
a ten experto to kiedy podal ostatnio jakis typ w us sports ze wybraliscie go najlepszym typerem?

Strona 2 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, forty, aker, betowiec, bukma, rymoholik, Lukasz111, burbon, alfa, $-man, 11kera11), 2,733 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,965
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1