|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Tyle postów i żaden nie na temat. Moim zdaniem Marynia ma całkiem fajny tyłek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Mam pytanie do Poznaniaków  Jak z ronda Rataje najłatwiej dojść na ulice Wielką ?? Chodzi mi konkretnie o klub "Piwnica21" Zalezy mi jak najszybciej i najłatwiej sie tam dostac z Ronda Rataje. Mozna tez napisac jak najłatwiej z polibydy
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
Tyle postów i żaden nie na temat. Moim zdaniem Marynia ma całkiem fajny tyłek  rozjebales mnie.....  usun wszystkie posty i dawaj ostrzezenia jak to sie bedzie dalej powtarzac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Tyle postów i żaden nie na temat. Moim zdaniem Marynia ma całkiem fajny tyłek  całkiem w pytke  Można na nim wzrok zatrzymac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 9,866 |
Mam pytanie do Poznaniaków  Jak z ronda Rataje najłatwiej dojść na ulice Wielką ?? Chodzi mi konkretnie o klub "Piwnica21" Zalezy mi jak najszybciej i najłatwiej sie tam dostac z Ronda Rataje. Mozna tez napisac jak najłatwiej z polibydy szykuje się jakiś fajny koncercik?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
ale zajebiste dwie panienki "poznałem" z kumplem w TESCO  aa co  . znaczy nie poznałem bo brakowalo tego kto zagada one były chetne ale brakowalo na trzezwo odwagi  i teraz gul pozostał bo takie zajebsite byly panienki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
ktos oglada film na polsacie? bardziej chorego filmu nie ogladalem:D
gosc z kondeonem na sobie jedzie z dziadkiem autem a dziadek : cipka a gosc co?? no chodzi mi o kobitke haha i chwila po tym tekst :moj brat wyjechal z cipka , wyrwal ją spode mnie jakies 86 lat temu" haha co za chory film
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
ktos oglada film na polsacie? bardziej chorego filmu nie ogladalem:D
gosc z kondeonem na sobie jedzie z dziadkiem autem a dziadek : cipka a gosc co?? no chodzi mi o kobitke haha i chwila po tym tekst :moj brat wyjechal z cipka , wyrwal ją spode mnie jakies 86 lat temu" haha co za chory film o 19.30 jak zaczynał się ten film,właczyłem na Polsat ale wytrzymałem do 19.50  Beznadziejny trzeba przyznać. Zawsze w piątki jest coś ciekawego ale dzisiaj chyba nic :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
czas na piwo isc dosc z polsatem:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Mam pytanie do Poznaniaków  Jak z ronda Rataje najłatwiej dojść na ulice Wielką ?? Chodzi mi konkretnie o klub "Piwnica21" Zalezy mi jak najszybciej i najłatwiej sie tam dostac z Ronda Rataje. Mozna tez napisac jak najłatwiej z polibydy szykuje się jakiś fajny koncercik? 5 Stycznia East West Rockers 6 i 7 stycznia Vavamuffin Jako, że nie byłem na koncartach powyzszych załóg z checia bym sie wybrał  a to juz niedługo dlatego sie pytam jak tam dojsc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 8,998 |
i tu pojawia się pewien problem...
zworka umaił 4 litr spirolu, dzis ma urodzinki, zbliza sie 21, jest 14 osób, a została jedna 0.5... 2 ... majonka smaczna 55 % volt pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
cipke? dziadek: nie o pipke? gosc: jaka pipke a dziadek siostre cipki buahah
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,364 |
Mam pytanie do Poznaniaków  Jak z ronda Rataje najłatwiej dojść na ulice Wielką ?? Chodzi mi konkretnie o klub "Piwnica21" Zalezy mi jak najszybciej i najłatwiej sie tam dostac z Ronda Rataje. Mozna tez napisac jak najłatwiej z polibydy szykuje się jakiś fajny koncercik? 5 Stycznia East West Rockers 6 i 7 stycznia Vavamuffin Jako, że nie byłem na koncartach powyzszych załóg z checia bym sie wybrał  a to juz niedługo dlatego sie pytam jak tam dojsc. A byłeś kiedykolwiek w Poznaniu, szczególnie w okolocach Starego Rynku??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
1x2ponury nie żyje! dobrze trafilem lupus ?? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|