"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Zaznaczasz komórki klikasz na Dane -> Sortuj i masz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,203
Micha$ - bardzo dziękuję za szybką pomoc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Pozdrawiam

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Dobra panowie jakis kodek by sie przydal jakis dobry, bo mam sciemnony obraz, nie da sie ogladac, instalowalem k-litel codek i nic oraz najnowszego ffdshow

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
mam taki dziwny problem z kompem, otóż kiedy klikam na jakiś plik mp3 muza leci ale zaden program sie nei otwiera a muze mozna wylaczyc jedynie alt + ctr + delete. ktoś wie o co kaman? smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Skull
Dobra panowie jakis kodek by sie przydal jakis dobry, bo mam sciemnony obraz, nie da sie ogladac, instalowalem k-litel codek i nic oraz najnowszego ffdshow
Zainstaluj sobie te: K-Lite Codec Pack Full 2.80 [underpl.org]
A co do poprawy jasności, to możesz grzebać w sterownikach nakładki albo odpalić filmik w AllPlayerze i tam z lewej strony masz suwaki, w tym jeden do jasnośći.

Originally Posted by marzano
mam taki dziwny problem z kompem, otóż kiedy klikam na jakiś plik mp3 muza leci ale zaden program sie nei otwiera a muze mozna wylaczyc jedynie alt + ctr + delete. ktoś wie o co kaman? smile
Jakiś program musi ci się uruchamiać, żeby odtworzyć plik. Chyba, że to WMP sam odpala muzę...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
no własnie muza leci jakby z winampa ale jego nie widac... jak wejde do menedzera zadan to winamp niby odpalony i jak go zamkne to muza przestaje grac, ale fizycznie na pulpicie nie widac zadnego programu ktory moglby odtwarzac muze...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
marzano zobacz czy Ci się winamp czy inny program odtwarzający pliki mp3 nie minimalizuje od razu na pasku obok zegara. Odpal mp3 i poszukaj tam ikonki winampa.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Mógł by ktoś mi powiedzieć gdzie można włączyć dzwięk przy otwieraniu stron na necie bo mam wyłączony i nie pamiętam gdzie to się ustawiało używam mozilli smile . Dziękuję z góry smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
W Panelu Sterowania "Dźwięki i multimedia". To miejsce może się różnić w zależności od systemu...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
dzięki piwo wszystko już działa

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Pamięta ktoś może gdzie się ustawia żeby w Firefoksie ta wbudowana wyszukiwarka otwierała wyniki w nowej karcie?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,468
Wlasnie zainstalowales pesa 6 i wlaczylem na rozdzielczosci 800x600 i niskie detale i tnie jak cholera.A pes5 chodzil na rozdzielczosci 1240x7-cos i na high detalach i wszytsko smigalo pieknie.Mam kompa o takich parametrach pentium 4(D) 2.800 1gb ram ddr2 i grafe radeon x1600 zainstalowalem nawet nowe sterowniki do grafy ale nic nie dalo??czy ktos moze cos doradzic w tej sprawie czy to moze byc wina gry???

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Originally Posted by Goget
marzano zobacz czy Ci się winamp czy inny program odtwarzający pliki mp3 nie minimalizuje od razu na pasku obok zegara. Odpal mp3 i poszukaj tam ikonki winampa.

nic nie ma Goget, jedynie kiedy otwieram Menedżera zadań to wśród procesów znajduje uruchomionego winampa (wybieram zakończ zadanie i muza przestaje grać) fizycznie nie ma nigdzie na wierzchu ani w ukryciu żadnego programu do otdtwarzania muzy... ktoś wie o co kaman?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
L
member
member
L Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 188
CZY ZNACIE JAKIS PROGRAMIK ZEBY MOJE ID BYLO NIE WIDOCZNE ALBO WOGOLE NIE DO WYKRYCIA

Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
W ogóle nie do wykrycia... Nie da się.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Jakie ID?

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Mam problem:przy uruchamianiu komputera pojawia mi sie napis SOLTEK i wiesza mi sie komputer,musze go zresetowac nieraz kilka razy zyby go uruchomic,pozniej chodzi juz normalnie,wczoraj instalowalem system od nowa i bez zmian,moglby mi ktos podpowiedziec co jest tego przyczyną i jak temu zaradzić,z gory dziekuje

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
odepnij wszystkie tasmy i przypnij na nowo cop moze zadziala laugh a jak nie to szukaj nowej tasmy od dysku kumplowi kiedys takie cos pomoglo piwo

a teraz moj problem laugh

mam problema frown a mianowicie kiedy gram sobie w coda 2 i rozwalam leszczy i kiedy mam zarabiste staty laugh laugh nagle wylacza mi sie komp ;((( tak jest za kazdym razem kiedy sobie pogram w codzika dzieje sie tak gdzies po 1 h grania czasem szybciej czasem pozniej ...

i nie moge pozniej normalnie wlaczyc kompa , musze odlaczyc go od pradu i znowu podlaczyc i wtedy zaczyna dzialac .

wie ktos moze jak rozwiazac ten problem ? bo chcialbym dluzej rozwalac leszczy laugh

Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Originally Posted by loopo2005
CZY ZNACIE JAKIS PROGRAMIK ZEBY MOJE ID BYLO NIE WIDOCZNE ALBO WOGOLE NIE DO WYKRYCIA


kolejny pedofilek nam rosnie laugh laugh laugh laugh laugh

a tak serio to jest taki program Hide IP piwo

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by Lucky_Luck[PL
]
mam problema frown a mianowicie kiedy gram sobie w coda 2 i rozwalam leszczy i kiedy mam zarabiste staty laugh laugh nagle wylacza mi sie komp ;((( tak jest za kazdym razem kiedy sobie pogram w codzika dzieje sie tak gdzies po 1 h grania czasem szybciej czasem pozniej ...

i nie moge pozniej normalnie wlaczyc kompa , musze odlaczyc go od pradu i znowu podlaczyc i wtedy zaczyna dzialac .

wie ktos moze jak rozwiazac ten problem ? bo chcialbym dluzej rozwalac leszczy laugh
Sprawdź temperaturę w kompie (procek, grafa, zasilacz).

Strona 3 z 13 1 2 3 4 5 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, aker, burbon, forty, latajaca_holenderka), 691 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,633
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1