|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 641 |
Macie problemy z przegladarka Jesli dobrze pamietam tez mialem problemy z mozilla i IE ale na szczescie w operze zadzialalo
Wyplata w 48godzin tak jak podaja i tego sie z reguly trzymaja Ciekawe kursy na nhl ogolnie polecam tego buka ale nic wiecej jak obrocic bonus i spierd....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Fatalne nawet dziś zalogować się nie mogę ani w Mozilli ani w IE. Strasznie dziadosko o działa
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Co jest dwukrotnie próbowałem wpłacić kartą Visa i dwukrotnie error czy Sunderlands akceptuje nasze karty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
jak ja nie nawidze jak do bukmachera nie można na wejściu wpłacić kasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
mam to samo robert co ty
nie wchodzi karta z inteligo i z mbanku to samo
przeciez dla buka to powinno byc priorytetem aby mozna bylo wplacic na wszystkie mozliwosci ,chyba o to im glownie chodzi.
dno
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Od początku z nimi kłopoty chyba sprubuję przez moneybookers. może najpierw oczekują skanów karty??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Jeśli mam konto w Moneybookers w PLN to czy przeliczą mi na funty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
Jeśli mam konto w Moneybookers w PLN to czy przeliczą mi na funty? Przecież przy wpłacie w MB w sumie wpisz ilośc funtów i zmień walutę w zakładce na funty. pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
2 dni czekałem cierpliwie, potem jak się już upomniałem to kasa była w ciągu godziny na MB.
Oferta u nich fatalna no ale 25 funtów... można pocierpieć
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
hej skusiłem sie na ten bonusik ale moje saldo wynosi Your Current Balance: £25 Your Available Credit: £25 dlaczego nie podwoili mi depozytu czy cos zle zrobiłem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
poprawka moj stan konta wynosi 25 funtow a nie 50!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 25
newbie
|
|
newbie
Dołączył: May 2006
Posty: 25 |
Chyba już promo się skończyło
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
wlasnie zagdalem na supporcie i dopisal mi kolo 25 funciakow takze bonus aktualny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wkurza mnie że tyle meczy trrzeba grać w ako (min. treble)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236 |
Zobaczcie to:
KAZAKHSTAN FOOTBALL - IT'S VERY NICE! BORAT REFUND OFFER - Back KAZAKHSTAN in this most illustrious game against Portugal and if Kazakhstan score, we will refund ALL losing bets.- Jagshemash! No to chyba stracili Kazachskich graczy (o ile jacyś byli)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
ile sie czeka na wyplate na karte?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Jak te palanty rozliczaja zakłady? Brytyjski buk chyba, a liga angielska jeszcze nie rozliczona
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2006
Posty: 155 |
Mi rozliczyli dosyc szybko Hiszpanska:) A jak u nich jest z wyplatami? Nie ma ryzyka? szybko wyplacaja? czy pierwsza wyplate trzeba do banku czy odrazu na mb mozna? i potrzebne jakies skanhy? pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
Chyba jakis problem u tego buka. Dwa dni temu wplacilem 25pounds na MB i zero odzewu i kasy na koncie. Czyzby support juz na swietach?? Albo cos sie dzieje. W kazdym badz razie zalecam ostroznosc chwilowo z nimi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
no i jak pieniądze doszły czy nie
|
|
|
Link skopiowany do schowka