|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
Witam! Oszukano mnie na tym forum na 260 zl i zrobil to urzytkownik z Gdanska. Czy moge prosic o kontakt zemna kogos Gdanska bo chcialbym sie cos spytac. Priv lub g-g 4773400 !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,803 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
Brukowa to domki jednorodzinne na takiej skarpie w dzielnicy Suchanino, w górę od Kartuskiej, na zachód od centrum
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
wchodząc w ten temat myslałem, że ludzie z Gdańska sie zbieraja i jakas impreza będzie czy coś  hehehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,525 |
Jo tyz tak myslałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Tutaj chodzi o zebranie ekipy w celu odzyskanie $
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Pawel532418 nie oszukano Cie tylko Ty dałeś się oszukać....
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
ja Tu myslalem ze znowu sie wybiore do Gdanska na gruby melanz a tu jakis debil znowu dal sie oszukac... czemu ludzie sa tacy naiwni? czemu co chwila ktos pisze ze go "oszukali"... dobry zwyczaj nie pozyczaj (czytaj tez: nie wymieniaj sie itd)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
oho, bedzie dym w gdansku.  bukmacherka jest dla doroslych, a Wy wymieniacie sie jak dzieci.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Przyjdę popatrzeć na ten dym 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,756 |
ja Tu myslalem ze znowu sie wybiore do Gdanska na gruby melanz a tu jakis debil znowu dal sie oszukac... czemu ludzie sa tacy naiwni? czemu co chwila ktos pisze ze go "oszukali"... dobry zwyczaj nie pozyczaj (czytaj tez: nie wymieniaj sie itd) ej nie debil dobrze? Moja wina ze ten kraj jest tak poczepany ze kazdy chce jak najwiecej ukrasc :-(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Przeczytajcie uwaznie!!! Moze kogos to uchroni od podobnych sytuacji choc zaczynam szczerze watpi w inteligencje nie ktorych przypadkow:]
Rozumiem ze wymiany sa potrzebne ale po pierwsze trzeba to robic rozsadnie, a po drugie trzeba myslec. Wiele przypadkow jest tak oczywistych ze az smiac sie chce, rozumiem ze wielu juz stracilo mniejsze lub wieksze kwoty ale robicie sie w balona na wlasne zyczenie.
Mysle ze temat wymian trzeba zlikwidowac bo pozytku z niego nie ma zbyt wiele, jeden z userow sie poswiecil, zrobil stronke gdzie sa zweryfikowane osoby ktore maja sporo wymian za soba i mozna z nimi dokonywac transakcji. Bezpieczniejszego sposobu na ten moment nie widze oczywiscie po za wymianami ze znajomymi osoabami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Przykleilem TEMAT [ mecz.org] jak wymieniac sie bezpiecznie. Wszystko opisane, osoby zweryfikowane, gdy kogos oszukaja sa ich nazwiska, adresy... Ostatnio sam dokonalem kilku wymian poniewaz cudowny bukmacher ladbrokes zablokowal mnie angielskie konto na jakis czas... Temat przydatny, jednak jesli ktos ma napisane, jak to robic bezpiecznie(99%), a robi inaczej to rece opadaja.
|
|
|
Link skopiowany do schowka