|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244 |
Witam.
Pozwalam sobie założyć ten temat tak jak to było w zeszłym sezownie. Nie trzeba zaśmiecać tematu z typami.
Dopatrzyłem sie małego błędu. Mianowicie w podsumowaniu w jednym nicku wkradły się 2 literówki.
Nie ma użytkownika Piekielnie Mocne, tylko Piekielne_Moce
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2004
Posty: 400 |
Brakuje tez figoka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Ale sie nie gniewam,pozdro dla Was chlopaki odwalacie kawal dobrej roboty. Szacun <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Dopatrzyłem sie małego błędu. Mianowicie w podsumowaniu w jednym nicku wkradła się literówka.
Nie ma użytkownika Bagu, tylko Baqu
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,032
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,032 |
W rankingu mój nick widnieje dwa razy. Raz na 17 pozycji, drugi na 46 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Jakaś mała pomyłka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Mój bilans to + 82 i wygląda 2-1-0.
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 1,300 |
W podsumowaniu wczorajszym powinienem miec -169 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
Pierwszy typ Los Angeles Lakers - Utah Jazz Typ: 1 Kurs: 1,58 Expekt Witam, mój 1 typ (30.11 22:59 - trafiony) nie został uwzglęniony w rankingu. Proszę o korektę. Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 4,409 |
To znowu ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ponownie proszÄ™ o korektÄ™ mojego bilansu w rankingu NBA.
Aktualnie jest: +52 3-1-0
Moje dotychczasowe typy: Los Angeles Lakers - Utah Jazz Typ: 1 (132-102) Kurs: 1,58 +58
Phoenix Suns - Milwaukee Bucks Typ: 1 (122-116) Kurs: 1,16 +16
New Jersey Nets - Philadelphia 76ers Typ: 1 (112-107) Kurs: 1,38 +38
Powinno być: +112 3-0-0
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
Mój ostatni kupon z 4.12.06: Boston Celtics @ Chicago Bulls Typ: -7.5 Chicago Bulls Kurs: 1.91 Bwin Zaliczyliście jako nie trafiony DLACZEGO ? Proszę o sprostowanie w rankingu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2006
Posty: 286 |
bede wdzeczny za uwzglednienie mnie w klasyfikacji. dolaczylem niedawano i typowalem do tej pory 2 razy. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
witam!!
ja mam pytanie gdzie ten ranking moge zobaczyc???
moze to glupie ale nie moge tego znalesc.
pozdrawiam mario145
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,046 |
no wlasnie wiem ze tutaj jest ostatni ale to z dnia po 6.12 a myslalem ze jest gdzies aktualny. Bo wczesniej byl robiony co dzien. A teraz nie moge znalesc. pewnie jest tak ze to jest ostatni jaki byl robiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To jest ostatni jaki byl, pozniej nie ma, kewin sie obija 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
bez podniety lupi  wszystko gra i "buczy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Ostatni mój typ: Orlando-Phoenix 89-103 został przeze mnie trafiony a jest rozliczony jako nietrafiony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 50 |
Baqu dlaczego nie podajesz swoich typów i dlaczego anking aktualizowany jest z takim opóźnieniem ?
Pozdro dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 50 |
Baqu dlaczego nie podajesz swoich typów i dlaczego ranking aktualizowany jest z takim opóźnieniem ?
Pozdro dla wszystkich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
Baqu dlaczego nie podajesz swoich typów i dlaczego ranking aktualizowany jest z takim opóźnieniem ?
Pozdro dla wszystkich. -> nie rozumiem ? jak nie podaje ? przecież podaje -> drugie pytanie to do Kewina ( imho nieźle sobie radzi ). pozdr,
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 50
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 50 |
Baqu dlaczego nie podajesz swoich typów i dlaczego ranking aktualizowany jest z takim opóźnieniem ?
Pozdro dla wszystkich. -> nie rozumiem ? jak nie podaje ? przecież podaje -> drugie pytanie to do Kewina ( imho nieźle sobie radzi ). pozdr, Tak tylko, że ostatni typ podałeś 13.12.2006 r. a od tamtego momentu robisz tylko RANKING 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,633 |
Tak tylko, że ostatni typ podałeś 13.12.2006 r. a od tamtego momentu robisz tylko RANKING  przecież kewin robi ranking, więc chyba coś Ci się pomyliło 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|