|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mnie cieszy, że bardzo sympatyczna blondynka zaproponował mi zapisanie się na kurs tańca towarzyskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja bym uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
A mnie cieszy to,że ŁKS po dzisiejszej kolejce jest na drugim miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Jakby mi ktoś przed sezonem powiedziałem,że po 11 kolejkach ŁKS będzie viceliderem to bym chyba go wyśmiał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ŁKS! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023 |
Mnie cieszy, że bardzo sympatyczna blondynka zaproponował mi zapisanie się na kurs tańca towarzyskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja bym uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Lupus... czepiasz sie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Jutro wyjazd na meczyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2005
Posty: 829 |
a mnie cieszy choc może nie do konca że jutro jade do Londynu do pracy.. 3majccie sie chlopaki i powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Mnie cieszy, że bardzo sympatyczna blondynka zaproponował mi zapisanie się na kurs tańca towarzyskiego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja bym uważał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Lupus... czepiasz sie ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> hahahah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> tam oczywiście 'a' zjadło, to akurat jest pewne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
Cieszy mnie to, że własnie przed chwilka skończyłem to o czym jeszcze niedawno pisałem w temacie co nas denerwuje, idę spać!!!!!!! bede spał do 12stej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> hehe dwa dni laby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
a teraz mnie cieszy, że idę z tą samą blondynką na balety <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
To czekamy na nowa porcje opisow na gg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,718 |
I na fotkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Sesja letnia zaliczona <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612 |
cieszy mnie, ze istnieją kruki, które są moim odpowiednikiem w świecie zwierząt
cieszy mnie, że jest ktoś kto sprawia, że mam siłe żyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Ciesze sie ze w domu jest wino na kaca po imieninach tatusia Andrzeja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Cieszę się, że jest takie coś jak muzyka, dzięki, której mogę się odstresować <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Mamy weekend no i u mnie słońce świeci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Cieszę się, że moge grać w tennisa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Cieszy mnie, że trafiłem dzisiaj dwa remisy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Cieszy mnie to, że nie musiałem się wpisywać do tematu Co mnie denerwuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,686 |
kur... kocham lazio!!!!!! jest bosko derby 3-0 forza lazioooooooooooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Cieszy mnie, że po 3 miesiącach lenistwa wziąłem się do nauki. Uczyłem się dzisiaj 4 godziny równań różniczkowych 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|