Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
#796288 18/12/2006 19:18
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Jak wygladały Wasze zaręczyny drodzy forumowicze ...? Jakies ciekawe przygody z tym zwiazane itp.
....ale mam juz stresa na sama mysl o tym grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
bezstresowo u mnie smile

stres? To wystaw kurs 'przed' czy powie TAK wink

connor #796303 18/12/2006 19:25
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,104
Mnie na szczęście czeka to dopiero za parę lat (jak dobrze pójdzie, to może nawet przed końcem studiów), ale już na samą myśl czuję stres smile W końcu to jedna z najważniejszych, jak nie najważniejsza decyzja życiowa wink

@Experto - takie rzeczy to chyba tylko w UK wink

osin #796324 18/12/2006 19:30
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Experto na 100% powie Tak.
Chodzi o to aby wypaść jak najlepiej przed naszymi rodzicami.Jeszcze zeby rodzice sie znali ..... to juz byłoby mniej nerwów a tak to czekam i sie denerwuje....

osin #796327 18/12/2006 19:32
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,372
hehe słyszałem kiedyś o czymś takim..

siedzi kobita w domu nagle wybuchają drzwi w ścianę wjeżdża jakiś mini czołg okna się sypią gaz dym i tego typu sztuczne ognie wink wpada jej do chałupy banda gości w kominiarkach długa broń itp. biora kobitę kneblują wiążą przywiązują do krzesła i jeden z komandosów;) zdejmuje kominiarkę i się pyta czy ...etc.
tak sobie facio wymyślił...jedno jest pewne..ona tego do końca zycia nei zapomni wink


KeeP #796347 18/12/2006 19:39
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,759


Ouch...

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Współczuje mu frown

hbr #796394 18/12/2006 20:03
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Pewnie go zdradzała...

hbr #796396 18/12/2006 20:06
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
haha, coz pewniaki tez nie wchodza

BZYCZEK jak uroczystosc z rodzicami to Ci sie nie dziwie, ze lekki stres smile

connor #796603 18/12/2006 21:30
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Experto strasznie duzy stres a pomyśleć że do zaręczyn jeszcze..... tydzień grin
W poniedziałek ma byc iziii....przecież musze wypaść w oczach teściów baaaaardzo dobrze ooo

Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 2,563
No to już tydzień przed życzę powodzenia i trzymam kciuki, za to że nie przegrasz ze stresem i nie dasz żadnej plamy piwo smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
BZYCZEK a zastanowiłeś się dwa razy, czy Ty tego aby na pewno chcesz? grin






nie no, żartuję, powodzenia piwo

Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
BZYCZEK no to już sobie chyba dużo nie pobzykasz tongue

Swoją drogą dlaczego połowa ludzi zaręcza się w boże narodzenie ??

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Chcem,bardzo chcem grin
Jesteśmy ze soba juz przeszło 3 lata i jest naprawde suuper dziewczyną,narzeczoną a niedługo może żona hura
Oby było zawsze tak jak teraz i jeszcze lepiej.
Nie wspominajac juz o naprawde równych teściach....


Tak wiec:


[Linked Image]


i bedzie dobrze piwo

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
U mnie w sumie wyszło tak nagle na pewno nie planowałem na Boże Narodzenie ale z jednej strony ciesze sie ze wypadło to w najbardziej uroczyste i rodzinne świeta w całym roku.

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Panowie!
Ja się zaręczyłem jakieś prawie 4 lata temu.
Jestem w związku od prawie 6 lat.
Nie były zarączyny w rodzinnym gronie, tylko ja i ona.
To było w parku, klęknąłem przed nią i... łzy mi pociekły.

Po prawie 6 latach coś się psuje...

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
BZYCZEK czy ja dobrze kombinuje, że ona wie, że się chcesz jej oświadczyć ? czy już oświadczyny były a teraz oświadczyny nr.2 przy teściach?

Ja mam narazie dwie opcje w głowie : albo się oświadczę dziewczynie wieczorem na wieży Eifla (jak da radę) albo w Wenecji na gondoli (też po zmroku). Trochę funduszy na to pójdzie ale bycie orginalnym kosztuje. Zresztą nie śpieszi mi się do tak poważnego kroku więc spokojnie zdążę odłożyć smile

Goget #796741 18/12/2006 22:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 4,403
Hehehe Goget na wieży Eifla zaręczył się mój starszy brat wink , a co najlepsze tydzień później zaręczył się mój kumpel?? Zgadnij gdzie tongue

Ja proponuje coś takiego lepiej:
Wynajmujesz jakiś pokoik w jakims hotelu z restauracją. Oczywiście w dogadujesz się z recepcjonistą, żeby były w pokoju świece i np. płatki róż + szampan z kieliszkami, ale to później.
Wcześniej np. mówisz jakiejść osobie żeby pojechała do Twojej przyszłej żony (to musi być osoba, której nie zna) żeby zawiozła bukiet kwiatów z liścikiem, żeby była w tym i tym miejscu i o tej porze (tylko żeby wiedziała, ze list jest od Ciebie) oczywiście samochód bedzie czekał na nią pod domem (kolega lub taxi) taksówkarz zawozi ją prosto do restauracji, albo żeby było ciekawiej w jakieś miejsce co razem lubicie przebywać, tam na nią czeka kolejna informacja od Ciebie żeby pojechała do restauracji (list musi być z czymś np. czekoladki)
Ty na nią czekasz w restauracji z bukietem róż, siadacie przy kolacji jecie sobie coś tam, gadacie, ona już jest wkręcona na maxa. Idziecie do pokoju, przychodzi kelner otwiera szampana i po kryjomu wrzuca do lapki szampana pierścionek (tylko zeby Twoja kobieta nie była spragniona i wypiła szampana jedyn haustem laugh )
Jak będziecie tak sączyli szampana, w końcu zobaczy, lub poczuje że coś jest w lampce, wyjmie go, a Ty powiesz tą formułke laugh

Heheheh to taki mój pomysł, a mam ich jeszcze kilka i to bardziej ciekawszych.
Pozdro

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by drfocus
Hehehe Goget na wieży Eifla zaręczył się mój starszy brat wink , a co najlepsze tydzień później zaręczył się mój kumpel?? Zgadnij gdzie tongue

Na gondoli ? smile

Pomysł z hotelem orginalny o ile luba nie wyknuje wcześniej o co biega a tak to będzie niby zwykła wycieczka z okazji rocznicy związku. Zresztą im bardziej skomplikowany plan tym większe prawdopodobieństwo, że coś nie wyjdzie.

No i później ktoś się laski pyta gdzie się oświadczył Twój chłopak :
a) w hotelu
b) w Paryżu na wieży Eifla

Wybierz bardziej orginalną odpowiedź.

PS. Bratu gratuluje pomysłu, nie ździwiło mnie to, że już ktoś wcześniej na to wpadł.

Goget #796748 18/12/2006 23:06
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Goget-oswiadczyny nr 2 przy teściach-najbardziej stresujace i wyczerpujące laugh a z dziewczyna to juz inna bajka....

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, kamel, rafal08, betowiec, forty, alfa), 2,652 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,332
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1