|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
fajnie się te dupeczki ogląda, ale teraz Panwoie wkleję wam Laseczkę z "reala" ( 12 lat razem, 7-io letni synek  ) Moim zdaniem całkiem nieźle się trzyma  [ Linked Image] Wiem, że na temat gustów się nie dyskutuje, ale proszę tylko o przychylne komentarze   W tym tlumie "tjuningowanych" "pienknosci" znalazl sie prawdziwy rodzynek, normalna zywa kobieta  Smieszy mnie troche to podniecanie i komentowanie walorow tych dziewczyn z fotki i innych portali, choc przyznaje sie bez bicia ze zagladam tutaj czasmi  Chyba sie skusze i wkleje moja Slicznotke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
Corka Honoraty w M jak Milosc rox  całkiem fajna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
fajnie się te dupeczki ogląda, ale teraz Panwoie wkleję wam Laseczkę z "reala" ( 12 lat razem, 7-io letni synek  ) Moim zdaniem całkiem nieźle się trzyma  [ Linked Image] Wiem, że na temat gustów się nie dyskutuje, ale proszę tylko o przychylne komentarze  wreszcie normalna, piękna kobieta a nie plastikowa panna jak wiekszość tu wklejanych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
http://s004.wyslijto.pl/index.php?file_id=97474681689372292059&act=&down=&gk=kredytGorące, miłosne sceny i uwodzicielska Lolita – tak w zimowe wieczory rozgrzeją widzów twórcy "M jak Miłość"! Już wkrótce w serialu pojawi się nowa bohaterka: Julka, córka sekretarki Honoraty. Dziewczyna zostanie uczennicą Piotrka Zduńskiego, który – na prośbę jej matki – zacznie jej tłumaczyć matematykę. Lekcje będą przebiegać spokojnie do momentu, gdy seksowna nastolatka postanowi... sama dać korepetycje Piotrkowi. I to z miłości! By zdobyć przystojnego nauczyciela, nie cofnie się przed niczym! A w "sztuce kochania" będzie miała spore doświadczenie... Jak na jej awanse zareaguje Zduński? Czy jego małżeństwo przetrwa kolejny kryzys? Odpowiedź poznamy na początku 2007 r. Nową bohaterkę zagra Anna Janocha. Prosto z planu serialu, młoda aktorka będzie dojeżdżać na uniwersytet, gdzie studiuje prawo. Wcześniej widzowie mogli ją zobaczyć w "Klanie" oraz w jednym z odcinków "Na dobre i na złe".
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681 |
włsnie niech kts da fotke corki honoraty z m jak milosc fajniutka sie wydawała 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
|
|
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318 |
włsnie niech kts da fotke corki honoraty z m jak milosc fajniutka sie wydawała  sciagnij sobie z mojego linka wlasnie tam wrzucilem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
fajnie się te dupeczki ogląda, ale teraz Panwoie wkleję wam Laseczkę z "reala" ( 12 lat razem, 7-io letni synek  ) Moim zdaniem całkiem nieźle się trzyma  [ Linked Image] Wiem, że na temat gustów się nie dyskutuje, ale proszę tylko o przychylne komentarze   W tym tlumie "tjuningowanych" "pienknosci" znalazl sie prawdziwy rodzynek, normalna zywa kobieta  Smieszy mnie troche to podniecanie i komentowanie walorow tych dziewczyn z fotki i innych portali, choc przyznaje sie bez bicia ze zagladam tutaj czasmi  Chyba sie skusze i wkleje moja Slicznotke  Zgadzam sie, chociaz niektore wklejane tu dziewczyny (nie mam na mysli tych z 'fotek') byly calkiem fajne. Tutaj uklony przede wszystkim w strone SchranzeraKurcze, sam chetnie wkleilbym swoja obecna 'przyjaciolke' tylko, ze (narazie) nie chce sie na to zgodzic. Jak tylko sklonie ja do zmiany decyzji to zamieszcze pare jej zdjec. Ona jest pol arabka wiec bedzie co poogladac. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
wychodzi na to, ze fotkowcy - tak okresle grupe ludzi wklejajacych zdjecia z serwisu fotka.pl, czyli tez ja, to w wiekoszsci bezguscia?
czy jak to okreslic...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Wszystkie laski z fotka.pl sa sztuczne i tandetne a tylko ta ruda jest sliczna? hahahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
akurat shane na Twoim miejscu troche ztonowalbym ta wypowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Nie no dobra, przyznaje sie bez bicia ze przesadzilem, ale troche mnie to poruszlo jak piszecie ze tylko ta ruda jest naturalna i ladna bo akurat mi sie ona w ogole nie podoba i jakos zle kojarzy. Nie wszystkie dziewczyny z fotka.pl to silikon+makijaz... uwierzcie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900 |
Shane mialem Cie za inteligentna osobe, a widze, ze zaczynasz odwracac kota ogonem niczym POlitycy jednej z partii.
Wiekszosc panienek(nie znosze tego okreslenia, ale tutaj pasuje w 100%) z fotki jest tak mdla, ze az rzygac sie chce jak sie na nie patrzy. Poza tym wszystkie sa do siebie cholernie podobne - ten sam styl, te same glupie miny. Nie wiem, moze jeste dziwny, ale mnie juz dawno cos takiego przestalo krecic(o ile wo ogole kiedys krecilo). Juz lepiej przejsc sie po miescie bo szansa, ze trafi sie na fajna dziewczyne jest o wiele wieksza. Z reszta polki wcale nie sa takie ladne, w porownaniu z dziewczynami z innych krajow, za jakie u nas uchodza.
Aaaaaaa - nie przejmujcie sie tym co pisze. W koncu to ja mam spatrzony gust, a wszystkie 'laski' z fotki majace srednia powyzej 9,94 to istne cuda natury, z ktorymi 99% facetow w Polsce poszloby do lozka bez mrugniecia okiem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
Marcel wiadomo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
Dobra, przyznaje troche mnie ponioslo tak jak juz napisalem wczesniej.
Moze to wszystko troche zle zabrzmialo... Nie tak jak powinno. Nie chce zebyscie mysleli ze podniecam sie kazda dziewczyna z fotka.pl jak to napisal Paxioo, ktora ma srednia powyzej 9,94... Wiecie dobrze ze tak nie jest. Naprawde nie kreci mnie wiekszosc dziewczyn ktore tak zamieszczaja swoje zdjecia.
Ale... No wlasnie jest jakies ale. Czasami w tym dziale pojawiaja sie naprawde sliczne dziewczyny, na ktore az milo popatrzec. Na widok ktorych wiemy "oo ta dziewczyna musi cos w sobie miec". Brzydze sie jakimis wyuzdanymi dziewczynami, odslaniajacymi wszystkie swoje walory. A jesli Paxioo uwazasz, ze patrzac na dziewczyne, mysle tylko o sferze łóżkowej to sie grubo mylisz.
Apropos Azjatek - kilka mi sie bardzo podobalo, lecz to zdecydowanie nie moj styl...
Pozdrawiam i mam nadzieje ze zapomnimy o calej sprawie :PIWO:
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Wiekszosc panienek(nie znosze tego okreslenia, ale tutaj pasuje w 100%) z fotki jest tak mdla, ze az rzygac sie chce jak sie na nie patrzy. Poza tym wszystkie sa do siebie cholernie podobne - ten sam styl, te same glupie miny. Nie wiem, moze jeste dziwny, ale mnie juz dawno cos takiego przestalo krecic(o ile wo ogole kiedys krecilo). Juz lepiej przejsc sie po miescie bo szansa, ze trafi sie na fajna dziewczyne jest o wiele wieksza. Z reszta polki wcale nie sa takie ladne, w porownaniu z dziewczynami z innych krajow, za jakie u nas uchodza. de gustibus non disputandum - moze to oklepane zdanie ale prawdziwe - niekoniecznie co jest w Twoim guscie musi byc rowniez w moim mam tak uwarunkowana podswiadomosc czy tez pewne spojrzenie na otaczajace rzeczy, ze np ta dziewczyna pod wzgldem urody podoba mi sie - podoba mi sie rowniz jej biale odzienie i poza w jakiej siedzi [ Linked Image] szanuje Twoje poglady ale rownie dobrze moge w pewien kulturalny na poziomie sposob zakomunikowac Ci, ze mi sie ta osoba nie podoba poza tym chyba meritum tej kwesti - moze to mocno oderwane od rzeczywistosci, to osoba z ktora dzielilbym zycie - ..., ma mi sie podobac, a nie ludziom z mega otoczenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172 |
a i zeby bylo jasne, najladniejsze dziewczyny z fotka.pl w dziale "Ślicznotki" wkleja nOcnY:PIWO: PS. Ta powyzej akurat mi sie nie widzi pod wzgledem swojego stylu, takich spodniczek nie lubie zbytnio 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
shane ale ja nie mam ochoty sie z nia zenic - podoba mi sie na tym zdjeciu zarowno jej uroda jak i ta spodniczka i tyle. czy chcialbym aby moja dziewczyna chodzila po miescie w tak krotkiej to inna sprawa - zdjecia wklejane tutaj przez mojaj osoba podobaja mi sie ale nie oceniam ich pod innymi aspektami 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|