Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Originally Posted by Lamer
fajnie się te dupeczki ogląda, ale teraz Panwoie wkleję wam Laseczkę z "reala" ( 12 lat razem, 7-io letni synek laugh )
Moim zdaniem całkiem nieźle się trzyma ooo
[Linked Image]
Wiem, że na temat gustów się nie dyskutuje, ale proszę tylko o przychylne komentarze tongue

piwo
W tym tlumie "tjuningowanych" "pienknosci" znalazl sie prawdziwy rodzynek, normalna zywa kobieta smile

Smieszy mnie troche to podniecanie i komentowanie walorow tych dziewczyn z fotki i innych portali, choc przyznaje sie bez bicia ze zagladam tutaj czasmi grin

Chyba sie skusze i wkleje moja Slicznotke wink

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by shane
Corka Honoraty w M jak Milosc rox ooo
całkiem fajna smile

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by Lamer
fajnie się te dupeczki ogląda, ale teraz Panwoie wkleję wam Laseczkę z "reala" ( 12 lat razem, 7-io letni synek laugh )
Moim zdaniem całkiem nieźle się trzyma ooo
[Linked Image]
Wiem, że na temat gustów się nie dyskutuje, ale proszę tylko o przychylne komentarze tongue


wreszcie normalna, piękna kobieta a nie plastikowa panna jak wiekszość tu wklejanych smile

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
http://s004.wyslijto.pl/index.php?file_id=97474681689372292059&act=&down=&gk=kredyt

Gorące, miłosne sceny i uwodzicielska Lolita – tak w zimowe wieczory rozgrzeją widzów twórcy "M jak Miłość"!


Już wkrótce w serialu pojawi się nowa bohaterka: Julka, córka sekretarki Honoraty. Dziewczyna zostanie uczennicą Piotrka Zduńskiego, który – na prośbę jej matki – zacznie jej tłumaczyć matematykę. Lekcje będą przebiegać spokojnie do momentu, gdy seksowna nastolatka postanowi... sama dać korepetycje Piotrkowi. I to z miłości! By zdobyć przystojnego nauczyciela, nie cofnie się przed niczym! A w "sztuce kochania" będzie miała spore doświadczenie... Jak na jej awanse zareaguje Zduński? Czy jego małżeństwo przetrwa kolejny kryzys? Odpowiedź poznamy na początku 2007 r.

Nową bohaterkę zagra Anna Janocha. Prosto z planu serialu, młoda aktorka będzie dojeżdżać na uniwersytet, gdzie studiuje prawo. Wcześniej widzowie mogli ją zobaczyć w "Klanie" oraz w jednym z odcinków "Na dobre i na złe".


Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 681
włsnie niech kts da fotke corki honoraty z m jak milosc fajniutka sie wydawała tongue

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Originally Posted by Aandja


Jak ona sie nazwya ?

Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Impossible is nothing
Impossible is nothing
Dołączył: Oct 2005
Posty: 16,318
Originally Posted by Kuba88
włsnie niech kts da fotke corki honoraty z m jak milosc fajniutka sie wydawała tongue

sciagnij sobie z mojego linka
wlasnie tam wrzucilem smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Originally Posted by Biszop
Originally Posted by Lamer
fajnie się te dupeczki ogląda, ale teraz Panwoie wkleję wam Laseczkę z "reala" ( 12 lat razem, 7-io letni synek laugh )
Moim zdaniem całkiem nieźle się trzyma ooo
[Linked Image]
Wiem, że na temat gustów się nie dyskutuje, ale proszę tylko o przychylne komentarze tongue

piwo
W tym tlumie "tjuningowanych" "pienknosci" znalazl sie prawdziwy rodzynek, normalna zywa kobieta smile

Smieszy mnie troche to podniecanie i komentowanie walorow tych dziewczyn z fotki i innych portali, choc przyznaje sie bez bicia ze zagladam tutaj czasmi grin

Chyba sie skusze i wkleje moja Slicznotke wink

Zgadzam sie, chociaz niektore wklejane tu dziewczyny (nie mam na mysli tych z 'fotek') byly calkiem fajne.
Tutaj uklony przede wszystkim w strone Schranzera

Kurcze, sam chetnie wkleilbym swoja obecna 'przyjaciolke' tylko, ze (narazie) nie chce sie na to zgodzic. Jak tylko sklonie ja do zmiany decyzji to zamieszcze pare jej zdjec.
Ona jest pol arabka wiec bedzie co poogladac. wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
wychodzi na to, ze fotkowcy - tak okresle grupe ludzi wklejajacych zdjecia z serwisu fotka.pl, czyli tez ja, to w wiekoszsci bezguscia?

czy jak to okreslic...

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Wszystkie laski z fotka.pl sa sztuczne i tandetne a tylko ta ruda jest sliczna? hahahahaha

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
akurat shane na Twoim miejscu troche ztonowalbym ta wypowiedz

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Nie no dobra, przyznaje sie bez bicia ze przesadzilem, ale troche mnie to poruszlo jak piszecie ze tylko ta ruda jest naturalna i ladna bo akurat mi sie ona w ogole nie podoba i jakos zle kojarzy. Nie wszystkie dziewczyny z fotka.pl to silikon+makijaz... uwierzcie wink

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,900
Shane mialem Cie za inteligentna osobe, a widze, ze zaczynasz odwracac kota ogonem niczym POlitycy jednej z partii.

Wiekszosc panienek(nie znosze tego okreslenia, ale tutaj pasuje w 100%) z fotki jest tak mdla, ze az rzygac sie chce jak sie na nie patrzy. Poza tym wszystkie sa do siebie cholernie podobne - ten sam styl, te same glupie miny. Nie wiem, moze jeste dziwny, ale mnie juz dawno cos takiego przestalo krecic(o ile wo ogole kiedys krecilo). Juz lepiej przejsc sie po miescie bo szansa, ze trafi sie na fajna dziewczyne jest o wiele wieksza.
Z reszta polki wcale nie sa takie ladne, w porownaniu z dziewczynami z innych krajow, za jakie u nas uchodza.

Aaaaaaa - nie przejmujcie sie tym co pisze. W koncu to ja mam spatrzony gust, a wszystkie 'laski' z fotki majace srednia powyzej 9,94 to istne cuda natury, z ktorymi 99% facetow w Polsce poszloby do lozka bez mrugniecia okiem.


Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
a jak wam sie podoba pani doktorkowa z Na dobre i na złe ?

[Linked Image][Linked Image] [Linked Image][Linked Image]
[Linked Image][Linked Image]
[Linked Image][Linked Image]

Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Marcel wiadomo piwo

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Dobra, przyznaje troche mnie ponioslo tak jak juz napisalem wczesniej.

Moze to wszystko troche zle zabrzmialo... Nie tak jak powinno. Nie chce zebyscie mysleli ze podniecam sie kazda dziewczyna z fotka.pl jak to napisal Paxioo, ktora ma srednia powyzej 9,94... Wiecie dobrze ze tak nie jest. Naprawde nie kreci mnie wiekszosc dziewczyn ktore tak zamieszczaja swoje zdjecia.

Ale... No wlasnie jest jakies ale. Czasami w tym dziale pojawiaja sie naprawde sliczne dziewczyny, na ktore az milo popatrzec. Na widok ktorych wiemy "oo ta dziewczyna musi cos w sobie miec". Brzydze sie jakimis wyuzdanymi dziewczynami, odslaniajacymi wszystkie swoje walory. A jesli Paxioo uwazasz, ze patrzac na dziewczyne, mysle tylko o sferze łóżkowej to sie grubo mylisz.

Apropos Azjatek - kilka mi sie bardzo podobalo, lecz to zdecydowanie nie moj styl...

Pozdrawiam i mam nadzieje ze zapomnimy o calej sprawie :PIWO:


Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Originally Posted by Paxioo
Wiekszosc panienek(nie znosze tego okreslenia, ale tutaj pasuje w 100%) z fotki jest tak mdla, ze az rzygac sie chce jak sie na nie patrzy. Poza tym wszystkie sa do siebie cholernie podobne - ten sam styl, te same glupie miny. Nie wiem, moze jeste dziwny, ale mnie juz dawno cos takiego przestalo krecic(o ile wo ogole kiedys krecilo). Juz lepiej przejsc sie po miescie bo szansa, ze trafi sie na fajna dziewczyne jest o wiele wieksza.
Z reszta polki wcale nie sa takie ladne, w porownaniu z dziewczynami z innych krajow, za jakie u nas uchodza.

de gustibus non disputandum - moze to oklepane zdanie ale prawdziwe - niekoniecznie co jest w Twoim guscie musi byc rowniez w moim

mam tak uwarunkowana podswiadomosc czy tez pewne spojrzenie na otaczajace rzeczy, ze np ta dziewczyna pod wzgldem urody podoba mi sie - podoba mi sie rowniz jej biale odzienie i poza w jakiej siedzi

[Linked Image]

szanuje Twoje poglady ale rownie dobrze moge w pewien kulturalny na poziomie sposob zakomunikowac Ci, ze mi sie ta osoba nie podoba

poza tym chyba meritum tej kwesti - moze to mocno oderwane od rzeczywistosci, to osoba z ktora dzielilbym zycie - ..., ma mi sie podobac, a nie ludziom z mega otoczenia

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
a i zeby bylo jasne, najladniejsze dziewczyny z fotka.pl w dziale "Ślicznotki" wkleja nOcnY

:PIWO:

PS. Ta powyzej akurat mi sie nie widzi pod wzgledem swojego stylu, takich spodniczek nie lubie zbytnio smile

Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
shane ale ja nie mam ochoty sie z nia zenic - podoba mi sie na tym zdjeciu zarowno jej uroda jak i ta spodniczka i tyle.

czy chcialbym aby moja dziewczyna chodzila po miescie w tak krotkiej to inna sprawa - zdjecia wklejane tutaj przez mojaj osoba podobaja mi sie ale nie oceniam ich pod innymi aspektami

piwo

Strona 6 z 14 1 2 4 5 6 7 8 13 14

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, aker, alfa, JelineK, latajaca_holenderka, betowiec, Akhu, bukma), 1,224 gości, oraz 18 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1